NWN Platinum

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

hrusi píše:
anurin píše:No nevim jak Vy, ale já mám 2x tento CD key. Brácha nebyl troškař :bigwink:
Neblázněte nechte i pro ostatní. :biggrin:
Kdybys jen tušil... :megalol:
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

hrusi píše:
dzuvak píše:...mám stejnou zkušenost, dva dny a ze strany SCORE ani náznak nějaké reakce. Dám jim týden a pak se uvidí....v nejhorším případě to vyreklamuju jako vadné zboží :bleh: … což mi sice pomůže, jako mrtvému hubertus, ale co už.….. Body dolů Score, body dolů :thumbdown:
Je fakt, že od SCORE to byl trochu podraz. Teď to ještě podtrhli tím, že slíbené CDkey už nerozesílají. (poslali je jen někomu, ostatním ani ťuk)
Ale ale, jaký podraz? Na můj dotaz mi bylo odpovězeno, že unikátní CD-klíče na DVD nejsou, protože je v době vydání ještě neměli, a že si mám napsat na podporu a dostanu je. Na slušné požádání mi bylo odpovězeno i s funkčními CD-klíči, které jsem si na Bioware hned registroval. Psal jsem jim 10. 12. večer (předplatitelům chodí Score dřív než na stánky) a klíče jsem dostal 15. 12. (tj. do 3 pracovních dnů).
A jak víš, že už je neposílají?
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Anade píše:
hrusi píše:
dzuvak píše:...mám stejnou zkušenost, dva dny a ze strany SCORE ani náznak nějaké reakce. Dám jim týden a pak se uvidí....v nejhorším případě to vyreklamuju jako vadné zboží :bleh: … což mi sice pomůže, jako mrtvému hubertus, ale co už.….. Body dolů Score, body dolů :thumbdown:
Je fakt, že od SCORE to byl trochu podraz. Teď to ještě podtrhli tím, že slíbené CDkey už nerozesílají. (poslali je jen někomu, ostatním ani ťuk)
Ale ale, jaký podraz? Na můj dotaz mi bylo odpovězeno, že unikátní CD-klíče na DVD nejsou, protože je v době vydání ještě neměli, a že si mám napsat na podporu a dostanu je. Na slušné požádání mi bylo odpovězeno i s funkčními CD-klíči, které jsem si na Bioware hned registroval. Psal jsem jim 10. 12. večer (předplatitelům chodí Score dřív než na stánky) a klíče jsem dostal 15. 12. (tj. do 3 pracovních dnů).
A jak víš, že už je neposílají?
Na tohle nemělo smysl reagovat. Score nebylo povino dávat originální CD klíče na DVD. Tak jak to funguje a je mě to nevadí. Ale vždy jsou remcalové i když mají CD klíč free. :shades: Budte rádi že jste takovou příležitost dostali. :bigwink: Score si zaslouží především poděkovat.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Rád bych upozornil, že Score BYLO povinno dávat originální CD klíče, jinak by se jednalo o klamavou reklamu, vadné zboží a jednoznačně by to bylo na reklamaci a v případě jejího nevyhovění stížnost na SOS popř. ČOI.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

drake127 píše:Rád bych upozornil, že Score BYLO povinno dávat originální CD klíče, jinak by se jednalo o klamavou reklamu, vadné zboží a jednoznačně by to bylo na reklamaci a v případě jejího nevyhovění stížnost na SOS popř. ČOI.
Povím ti to asi takhle. Je mi putna co bylo a nebylo povino. Jsem rád že se to tam objevilo a že spousta dalších hráčů má konečně originálku. Lepší než aby tam nebylo žádné NWN. Hm? Myslim si že nic neporušili.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Pokud by se rozhodli žádné NWN nedávat, pak by to bylo samozřejmě v pořádku. Ale vzhledem k tomu, že inzerovali plnou hru NWN, potom je povinností toto také dodržet, neb spousta hráči si Score koupilo právě kvůli tomu. A NWN bez CD klíče není "plná hra", protože to je pouze singleplayer, zatímco NWN obsahuje i multiplayer.

Až si koupím koblihy s marmeládou a přitom tam žádná nebude, taky si budu stěžovat a nebudu je omlouvat, že koblihu mám, těsto mám a mám být rád za ten cukr nahoře.

Vzhledem k tomu, že situaci napravují, klíče posílají, tak se dá vzhledem k četnosti omlouvat reakční doba tím, že všichni jsou jen lidi, tak proč si dělat před vánoci zle. Ale rozhodně je právem zákazníka trvat na napravení chyby (ať už zasláním klíče, výměnou časopisu, vrácením peněz).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

drake127 píše:…..
Máš pravdu. Souhlasím s tebou, jen na to koukám z jiného úhlu. Řekněme jako vděčný zákazník, který tohle vše neřeší a nestěžuje si. Pro mě je to prkotina. Mám CD klíč tak proč bych remcal.
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

V každým případě můžeme poděkovat jak Anurinovi (za good typ) tak SCROCEčku. (za CD-eky)
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
maliarda
Příspěvky: 279
Registrován: 24. 5. 2007 10.05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maliarda »

*s úsměvem kouká na své nově koupené score* a teď ještě honem napsat pro ty klíče
Rina
Donie
maliarda
Příspěvky: 279
Registrován: 24. 5. 2007 10.05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maliarda »

maliarda píše:*s úsměvem kouká na své nově koupené score* a teď ještě honem napsat pro ty klíče
*usmívá se na nové klíče*

tak u mě to byla rychlovka
Rina
Donie
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Taky jsem si Score koupil abych měl náhradní sadu klíčů...a po pár hodinách od odeslání prosby o multiplayer klíče je už mám. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Ha, před hodinou mi taky dorazily, super :D
Zatím jsem hrál ze zapůjčené originálky, konečně mám úplně vlastní :D
Třikrát sláva SCORE (A Anurinovi)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Bambus
Příspěvky: 81
Registrován: 12. 12. 2006 13.57
Bydliště: "U přístavní krysy č.3." :)

Příspěvek od Bambus »

Ale ja mel originalni CD KEYe i na tom DVD od SCORE (také šly zaregistrovat)
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

také už mám druhou sadu náhradních DC klíčů supa
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Bambus píše:Ale ja mel originalni CD KEYe i na tom DVD od SCORE (také šly zaregistrovat)
Ty jsou také originální, ale jde o to, že jsou na všech DVD stejné.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Anade píše:
Bambus píše:Ale ja mel originalni CD KEYe i na tom DVD od SCORE (také šly zaregistrovat)
Ty jsou také originální, ale jde o to, že jsou na všech DVD stejné.
nemusí být pravidlem, na některých dvd jsou klíčky jaksi jiné než na papíře
PODPIS
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Díky moc za tenhle tip. Ještě dnes se mi povedlo sehnat dvě (pro mě a sestřičku) vydání Score 179, došel jsem domů a poslal email s prosbou o CDkeye a ještě dnes jsem je dostal. Vynikající!
Odpovědět