Star Wars:Jedi Knight,Jedi outcast II

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Star Wars:Jedi Knight,Jedi outcast II

Příspěvek od Bas »

Máte někdo zkušenosti s touto hrou? :smile:
S Eolwynem ji často hrajem a BOTi už nám nestačí, chce to někoho přes net. Hrajem přes LAN i na serverech, ale přece jenom, takhle zahrát si by byla sranda. :smile:
Ještě George s náma vobčas zahraje. :smile:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Ještě mě napadá jedna hra a to Guild Wars....sem línej zakládat novej topic takže.
Je to zajímavý RPG, který je hlavně o PvP, taková odreagovačka. :smile:

Máme tam s Eolwynem a Georgem gildu, kdysi českou nejlepší PvE a PvP, te´d už je taková no...*poškrábe se na hlavě* Asi takhle, většina hráčů se na to vykašlala.

Pokud to někdo nemá, základní verze hry bez datáčů stojí kolem 500, po tom, co si ji koupíte, ste na ofíku. :smile: Stačí koupit hru a jiný poplatky už nejsou. Takže kdybyste někdo chtěli....Czech Guardians. :biggrin: (méno tý gildy)
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

ani jedno nemám a ani jedno nehodláms tahovat (sem línej :bleh: ) ale kdybych sehnal, jasně...sem pro :yes:
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Outcast? mám Academy :biggrin: a nooo nevím jak moc jsem dobrej, ale kdysi jsem vycvičil dva padawany :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Mr_Binks
Příspěvky: 65
Registrován: 7. 11. 2006 10.10
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Tirian
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_Binks »

Jedi Outcast? .. umíme :) … Jedi Academy máme též. … Bohužel pravdou je že jsem Outcast někam zahrabal a nemůžu ho najít :( . Guild Wars? … nechytlo mě, ale posledních pár měsíců (asi 6) hraju Lineage II Chronicle 4 (na DK Techu) a pomalu mě přestává bavit.

Z toho vyplívá že se spíše budu objevovat zde, … ano …, pro ty co znají mou postavu, vracím se sem, ale v rámci možností, času málo a net velice nestabylní (někdy létá jak sokol a jindy je proti němu šnek vrcholový sprinter).

Out of Topic: … přátelé ve zbrani, … jsem zpět !! :evillaugh:
Palleas Atheron - jedna "dračice" v červeném
Odpovědět