Knížka "jak zlepšit hru"

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

A někomu knížka

Příspěvek od Aefar »

No...

Někoho baví hra, někoho číslíčka - ale jak vidím, všem (i mě) vadí knížka :smile:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
dave
Příspěvky: 141
Registrován: 2. 7. 2007 23.32

Příspěvek od dave »

Trochu bych se vrátil k původnímu tématu, tedy jestli je knížka sankce (byť nepatrná) nebo pomoc a návod pro hráče nebo obojí?
Pokud je to určitý druh sankce, myslím že je v pořádku že nejde zničit a pak je jen otázka nastavení, kdy má dojít k samozničení.
Pokud je to pouze pomoc, tak je mi divné proč by meměla jít zničit.
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

dave píše:
Řekl bych, že to je spíše takvé upozornění pro hráče, že nejspíše něco není v pořádku.(ZároveŇ je to i první seznámení s PLACOSEM a PRG) Smazat nejde z toho důvodu, aby jí hráči jen tak nepřehlíželi a opravdu si jí přečetli. Větši by si řekla: "Co se mi to zase válí v inventáři", a bez přečtení by jí smazaly.

Toť můj názor. :clover:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Hele, já ji dostal, když se postava chystala na Q, prostě jsem na to všechno potřeboval vydělat (neměl jsem žádný prachy, ani v bance), ale když se to konečně všechno zklidnilo a je po všem, tak knížku furt tahám, jak blb.
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

hrusi píše: Smazat nejde z toho důvodu, aby jí hráči jen tak nepřehlíželi a opravdu si jí přečetli. Větši by si řekla: "Co se mi to zase válí v inventáři", a bez přečtení by jí smazaly.
Toť můj názor. :clover:
To by stačilo nastavit její zničení na konci čtení, jako u předmětů do počátku...

Osobně si myslím, že po zavedení PLACOS výpisů v menu rozšířeného ovládání postavy je knížka zbytečná, každý si může zkontrolovat svůj stav sám a dostane info co dělat.
malinový harwester a arcilooter
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

DenGrasse píše:Osobně si myslím, že po zavedení PLACOS výpisů v menu rozšířeného ovládání postavy je knížka zbytečná, každý si může zkontrolovat svůj stav sám a dostane info co dělat.
To máš sice pravdu, ale když si přečteš některé příspěvky, tak někteří hráči ani netuší, že nějaký PLACOS vůbec existuje. O něm se dozví až při tom, když se jim objeví kniha v inventáři. Proto ta kniha. :bigwink:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Kniha

Příspěvek od Aefar »

hrusi píše:
DenGrasse píše:Osobně si myslím, že po zavedení PLACOS výpisů v menu rozšířeného ovládání postavy je knížka zbytečná, každý si může zkontrolovat svůj stav sám a dostane info co dělat.
To máš sice pravdu, ale když si přečteš některé příspěvky, tak někteří hráči ani netuší, že nějaký PLACOS vůbec existuje. O něm se dozví až při tom, když se jim objeví kniha v inventáři. Proto ta kniha. :bigwink:
Kniha je naprosto v pořádku a jsem za ni rád. Jde jen o podmínky jejího zmizení.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Podmínky zmizení. To já vážný problém pro všechny, co knihu dostaly. :biggrin:

Většina už jí přečetla i po zpátku a kniha pořád tam. :smile:
:clover:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

hrusi píše: To máš sice pravdu, ale když si přečteš některé příspěvky, tak někteří hráči ani netuší, že nějaký PLACOS vůbec existuje. O něm se dozví až při tom, když se jim objeví kniha v inventáři. Proto ta kniha. :bigwink:

muj názor je, že je to zbytečný, to je celý. kdo si nepřečte fóruma o nic se nezajímá, stejně na knihu nereaguje.
malinový harwester a arcilooter
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

DenGrasse píše:muj názor je, že je to zbytečný, to je celý. kdo si nepřečte fóruma o nic se nezajímá, stejně na knihu nereaguje.
Forum jsem nečet(o PLACOSU a PRG), knihu jsem dostal, na knihu jsem reagoval.…
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Jupííí!!! Knížka je fuč. Hurá!!! Ani nevíte jakou z toho mam radost. :biggrin:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Mě taky předevčírem zmizela :)
Bratrstvo zabanovaných!
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

mě taky :-) ale už je to...týden? dva? :biggrin: ale když ste se tak všicí ozvali :smile:
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
koulinek
Příspěvky: 316
Registrován: 26. 12. 2007 13.57
Bydliště: nedaleko HK \ toulá se někde po desce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koulinek »

Docela rád bych ji jednou viděl, dá se taky půjčit? mě se ještě nepodařilo se k ní "dopracovat"
Rumbard Tarkaren

Lepší pomalu přežívat než rychle umírat!
Uvidíte-li mě utíkat, snažte se mě předběhnout!
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

koulinek píše:Docela rád bych ji jednou viděl, dá se taky půjčit? mě se ještě nepodařilo se k ní "dopracovat"
Běž nasekat hodně dřeva, pak vybij stoky.. pak třeba obejdi pár pokladů, pokud možno v hidu nebo invisu.. pokud stále nic, tak okrádej sám sebe dokud se ti to nepovede, přeji hodně zdaru při hledání knížky.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Grim ji má furt, ale škoda, že je nepřenosná, nemuže ti ji ukázat. No a jako správnej trp ji bude mít asi až do konce života.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

no a nebo si můžeš přendat jednu věc ve hře na svou jinou postavičku a knížku hned dostanež :)
mě se todhlecto stalo ale uplně náhodou když Ryt nechala hul v truhle v Tirianu a Roran jí tam zbalil aby sní bojoval a pak jí pujčil Brumlovi když trénovali na cvičišti a bum placos -3 za podvádění a ta pěkná knížka, jinak tu knihu mám furt spíš řeším jak se jí zbavit a vůbec mi to nejde, nebo spíš sem to ještě vížně neřešil, teĎ se snažím mít placos -1 a pak zpět na nulu a snad zmizí, ale je to docela těžké teď udělat -1
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
koulinek
Příspěvky: 316
Registrován: 26. 12. 2007 13.57
Bydliště: nedaleko HK \ toulá se někde po desce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koulinek »

George píše:
koulinek píše:Docela rád bych ji jednou viděl, dá se taky půjčit? mě se ještě nepodařilo se k ní "dopracovat"
Běž nasekat hodně dřeva, pak vybij stoky.. pak třeba obejdi pár pokladů, pokud možno v hidu nebo invisu.. pokud stále nic, tak okrádej sám sebe dokud se ti to nepovede, přeji hodně zdaru při hledání knížky.
No jako nechce se mi kvuli tomu nejak takhle saskovat, jen kdyby nekde lezela treba v knihovne k nahlednuti.
Rumbard Tarkaren

Lepší pomalu přežívat než rychle umírat!
Uvidíte-li mě utíkat, snažte se mě předběhnout!
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Ad knížky:
Zde je návod jak knížku snadno ztratit - nejprv se zbavit všech regenerací, pak chvíli strávit čas s brachama (to PGR leze straaašně nahoru :biggrin: ) a nevybíjet přitom potvory nelootit a je to v cajku... takhle jsem během jednoho týdne, kdy to bylo samí hlídání zlobřích plání, chlastačky se knížky zbavil a dokonce, mám pocit že mi naskočilo pgr 1x plus
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Prej i DM má možnost s tim čachrovat, tak ti to třeba zvednul za pěknou hru.
Odpovědět