Knížka "jak zlepšit hru"

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Paklic píše:Prej i DM má možnost s tim čachrovat, tak ti to třeba zvednul za pěknou hru.
:blink: :shades:
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

koulinek píše:Docela rád bych ji jednou viděl, dá se taky půjčit? mě se ještě nepodařilo se k ní "dopracovat"
V pokročilým ovládání postavy si jí můžeš nechat dát do inventáře a pak zase nechat zničit.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

no s tím PGR je to takové zvláští vlastně od neděle do středy jsem hlídal u zlobřích plání s Brumlou a potkával hodně postav a určitě tak přes polovinu hraní sem tam byl s někým a jen hrál postavu, žádné lootění, harvestění atp. a PGR stále nula asi v plusu ale nula, vlastně nikdy sem neměl PGR +1 jak ve starém systému tak v novém a neřekl bych že jsem nějaký looter, nebo vybíječ, prostě snažím se aby Brumla fakt žil, a popravdě mi na PGR nezáleží spíš mi opravdu vadí jen tak kniha, kor když jsem jí dostal neprávem a to co se tam píše jsem četl na stránkách bo foru

teď jak jsem říkal pracuji intenzivně na PGR 1x minus a uvidim až se vrátí na nulu co se stane, pokud nic tak fakt nevím jestli se té knihy někdy zbavím, bo asi PGR 1x plus mít nikdy nebudu

bavil sem se o tom s pár lidmi a co mi říkali jak se chovaj tak bych řekl že se svou postavou se chovám stejně ale oproti mě oni mají někteří i PGR 2x plus????

edit: PGR 0 mi vůbec nevadí je mi to fakt jedno jde mi jen o tu knihu abych se ji někdy zbavil kor když jsem jí dostal neprávem a můžeš za to i ty Anurine :)
Naposledy upravil(a) Tomyn dne 27. 2. 2009 13.50, celkem upraveno 1 x.
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Asi po 10-té.. neřeště PGR. 0 je v pohodě.
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

co jsem zjistil, kniha automaticky nezmizí jakmile dosáhnete 0 PGR (přesně) ale někdy, zřejmě těsně pod hranicí 1x plus
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Street_cz píše:co jsem zjistil, kniha automaticky nezmizí jakmile dosáhnete 0 PGR (přesně) ale někdy, zřejmě těsně pod hranicí 1x plus
jj tak nějak...labir tuším psal že je to proto, že na nulu ti PGR vystoupá samo, tak že pro zmizení potřebuješ větší PGR a nějakou dobu se na něm udržet
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
hoodedskull
Příspěvky: 86
Registrován: 28. 12. 2008 11.21

Příspěvek od hoodedskull »

Asi má vliv povolání a pro ně charakteristické činnosti, nektere postavičky nemam problem a držim na PGR +1 ale někde se prostě z 0 nehnu. No ted hraju stejně nejvíc jen tu jednu z nich, kladnou.
_________________
GID: hoodedskull
Irma Střapatá - průzkumníčka a hudebníčka
Ramcen syn Erlordův - mistr řemesla kamenického
Thaldor Rakhum - poustevník z Fagadu

"Kdo s hrdostí nepřizná vlastní chyby, nemá hrdost!" Charles Dickens
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Tomyn píše:
Knížky se opravdu na nule nezbavíš. To je fakt odzkoušený mnoha hráči i mnou. Je opravdu nutné se snažit a vyškrábat se na vyšší hodnotu než je nula. Z minus jedna budeš muset ještě poněkud delší chvíli vydržet. Co jsem taky někde zaslechl na té hodnotě nebo výše se musíš konkrétní čas udržet než ti kniha zmizí.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Odpovědět