Několik různých dotazů

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Sáh dle DrD

Příspěvek od Aefar »

snekoun píše:dotaz : koupil jsem si malirsky stojan a barvy a nemuzu vytvorit obraz ? Co je na to potreba ?

Dodatek k sahu : sah je 0,558 metru. Bylo to tak i v DrD a je to tak i ve skutecnosti. Je ale pravda ze to zde muze byt equilibrijsky sah a ten ma zrejme metr :biggrin: Jen aby to nekoho ve skutecnosti nezmatlo.
Ještě podle sáhu v DrD:

V Dračím doupěti do verze 1.6 je sáh taky metr a coul centimetr.

Je to tak proto, aby to naše dekadické myšlení v metrických jednotkách nemátlo a zároveň proto, aby to lépe znělo :-)

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
snekoun
Příspěvky: 16
Registrován: 15. 4. 2009 13.00
Bydliště: Brevnovsky klaster
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od snekoun »

Braenn píše:Equilibrijský sáh je skutečně metr, stejně jako coul je centimetr, bez ohledu na anglické nebo dnd normy. Je to napsáno přímo na stránkách.
Jasne chapu, napsal jsem to ze se zrejme jedna equilibrijsky sah :bigwink:
Braenn píše:malířský stojan je jen rp rekvizita, pokud tvá postava *maluje*. Ale obávám se že samotné malování s viditelným výsledkem za tebe systém neudělá:).
Myslel jsem ze alespon obraz je jeko nejaka polozka v inventari (muze to byt treba ctverecek s nazvem obraz ? Co mohu dat nekomu kdyz mi chce za obraz zaplatit. Ze *maluju * je mi jasne.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

snekoun píše:Myslel jsem ze alespon obraz je jeko nejaka polozka v inventari (muze to byt treba ctverecek s nazvem obraz ? Co mohu dat nekomu kdyz mi chce za obraz zaplatit. Ze *maluju * je mi jasne.
Dej skutečný tebou IR namalovaný obraz nebo koláž:) Koukni na "Galerie u Bílé Lišky" od Niam tady na foru.
Pokud neumíš malovat, pak to zbývá uhrát na ty hvězdičky.
Uživatelský avatar
snekoun
Příspěvky: 16
Registrován: 15. 4. 2009 13.00
Bydliště: Brevnovsky klaster
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od snekoun »

Braenn píše:
snekoun píše:Myslel jsem ze alespon obraz je jeko nejaka polozka v inventari (muze to byt treba ctverecek s nazvem obraz ? Co mohu dat nekomu kdyz mi chce za obraz zaplatit. Ze *maluju * je mi jasne.
Dej skutečný tebou IR namalovaný obraz nebo koláž:) Koukni na "Galerie u Bílé Lišky" od Niam tady na foru.
Pokud neumíš malovat, pak to zbývá uhrát na ty hvězdičky.
Hmm dost vysoka latka :blink: budu to muset jeste promyslet. Nemaloval jsem nebo spise nekresli jsem uz nekolik let. Vypada to spise na najakou abstrakci. I kdyz ty uvedene obrzaky je spise styl anime ( nebo jak tomu rikaji ).

Diky za info.
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Teď jsem narazil na informaci, že každá postava může mít kombinaci maximálně tří povolání, včetně prestižních. Na tohle omezení jsem zatím nenarazil, takže jsem ani nevěděl … platí to i na EQ?
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Sethiel píše:Teď jsem narazil na informaci, že každá postava může mít kombinaci maximálně tří povolání, včetně prestižních. Na tohle omezení jsem zatím nenarazil, takže jsem ani nevěděl … platí to i na EQ?
jo, nwn omezuje pouze troj-kombinaci povolání, s tim že na některejch serverech sou povolený pouze dvě. Díkybohům ale na EQ zůstávaj ty tři
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

samozřejmě ale prestižní povolání můžeš mít jenom jedno z těch tří :shades: jen tak na ujasněnou
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

snekoun píše:
Braenn píše:
snekoun píše:Myslel jsem ze alespon obraz je jeko nejaka polozka v inventari (muze to byt treba ctverecek s nazvem obraz ? Co mohu dat nekomu kdyz mi chce za obraz zaplatit. Ze *maluju * je mi jasne.
Dej skutečný tebou IR namalovaný obraz nebo koláž:) Koukni na "Galerie u Bílé Lišky" od Niam tady na foru.
Pokud neumíš malovat, pak to zbývá uhrát na ty hvězdičky.
Hmm dost vysoka latka :blink: budu to muset jeste promyslet. Nemaloval jsem nebo spise nekresli jsem uz nekolik let. Vypada to spise na najakou abstrakci. I kdyz ty uvedene obrzaky je spise styl anime ( nebo jak tomu rikaji ).

Diky za info.
To ma od vysokej latky strasne daleko :biggrin: snaz sa
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

magnumik píše:samozřejmě ale prestiľní povolání můľeą mít jenom jedno z těch tří :shades: jen tak na ujasněnou
V puvodnim DND to tak pokud vim, tak je, ale v Nwn ne, v nwn muzes mit klidne dve :smile: :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

George píše:
magnumik píše:samozřejmě ale prestiľní povolání můľeą mít jenom jedno z těch tří :shades: jen tak na ujasněnou
V puvodnim DND to tak pokud vim, tak je, ale v Nwn ne, v nwn muzes mit klidne dve :smile: :bigwink:
teď jsem to zkoušel, jde to
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Kapik píše:
George píše:
magnumik píše:samozřejmě ale prestiľní povolání můľeą mít jenom jedno z těch tří :shades: jen tak na ujasněnou
V puvodnim DND to tak pokud vim, tak je, ale v Nwn ne, v nwn muzes mit klidne dve :smile: :bigwink:
teď jsem to zkoušel, jde to
Však znám ne? :shades: Zloděj/vrah/SD a už to jede :))
BTW: Překlad původní věty: "V původním DnD to pokud vím je tak, že nejde mít dvě prestižky, ale v NWN každopádně jde mít dvě prestižky" (bylo psáno na mobilu v hodině, takže koukám, trošku kostrbatá věta to byla :smile: )
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

fakt jo? :) tak to sem zas došel na něco novýho :biggrin:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

magnumik píše:fakt jo? :) tak to sem zas došel na něco novýho :biggrin:
Melisimě v jejím buildu bard/assassin/blackguard už nic nestojí v cestě? :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

The_Balrog píše:
magnumik píše:fakt jo? :) tak to sem zas došel na něco novýho :biggrin:
Melisimě v jejím buildu bard/assassin/blackguard už nic nestojí v cestě? :)
To je dost šílená kombinace :smile: Každopádně tím padá náš návrh zloděj/hraničář/bard/AA.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

The_Balrog píše:
magnumik píše:fakt jo? :) tak to sem zas došel na něco novýho :biggrin:
Melisimě v jejím buildu bard/assassin/blackguard už nic nestojí v cestě? :)
No původně sem chtěl build bard/barbar, ale ještě o tom tvym návrhu popřemýšlim :biggrin:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Děti člověka změní :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
snekoun
Příspěvky: 16
Registrován: 15. 4. 2009 13.00
Bydliště: Brevnovsky klaster
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od snekoun »

Ahoj,
stává se mi docela často v hospodě ( přístav - město Tirian ) že se mi postava kousne a nechce se pohnout. Někdo mi říkal přes tell že musím chodit okolo stolů ? Nejvíce se to stáva v místě před podiem kde je piano a harfa.Musím pak bláznivě klikat a dělat úkroky do stran abych se z toho dostal. Dělá to všem ? Nebo jenom mě ?
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

snekoun píše:Ahoj,
stává se mi docela často v hospodě ( přístav - město Tirian ) že se mi postava kousne a nechce se pohnout. Někdo mi říkal přes tell že musím chodit okolo stolů ? Nejvíce se to stáva v místě před podiem kde je piano a harfa.Musím pak bláznivě klikat a dělat úkroky do stran abych se z toho dostal. Dělá to všem ? Nebo jenom mě ?
To se nestává jen tam. Vysvětlím to jednoduše. Je tam prostě neviditelná stěna, která se nedá dost dobře odstranit nebo vůbec. Řekněme nedostatek nwn? Pišu to doufám dobře. Musíš je prostě obejít.
Uživatelský avatar
snekoun
Příspěvky: 16
Registrován: 15. 4. 2009 13.00
Bydliště: Brevnovsky klaster
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od snekoun »

anurin píše:
snekoun píše:Ahoj,
stává se mi docela často v hospodě ( přístav - město Tirian ) že se mi postava kousne a nechce se pohnout. Někdo mi říkal přes tell že musím chodit okolo stolů ? Nejvíce se to stáva v místě před podiem kde je piano a harfa.Musím pak bláznivě klikat a dělat úkroky do stran abych se z toho dostal. Dělá to všem ? Nebo jenom mě ?
To se nestává jen tam. Vysvětlím to jednoduše. Je tam prostě neviditelná stěna, která se nedá dost dobře odstranit nebo vůbec. Řekněme nedostatek nwn? Pišu to doufám dobře. Musíš je prostě obejít.
Ok chápu … doufám že mě jen někdo nebude peskovat za podivné chození a poskakování po hospodě :biggrin:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

snekoun: Presneji: viewtopic.php?p=40551#40551
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět