Boosty (sila vs. moudrost)

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
aster3
Příspěvky: 59
Registrován: 29. 1. 2008 9.44
Bydliště: Hag Hargol

Boosty (sila vs. moudrost)

Příspěvek od aster3 »

Navrhuju vyrovnat, nebo spis opravit, zrejme bug boostu na moudrost. Jakozto zen lucistnikovi mi vadi ze po booste zustava moje AB stejne. Nevim jak to maji mnichove ale take by jim mnelo zvedat AC a zenum AB. Za mnichy teda nevim ale zenovi to AB nezveda, coz je docela vopruz v porovnani s boostem na silu, kterej zvysi jak AB tak i dmg pro combat povolani. dekuju :clover:
Obrázek
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Co já vím, tak na AB na character sheetu se to neprojevuje, ale přičítá se to až při hodech na útok. Skus jít na střelnici, vystřelit pár šípů bez boostu, pak se boostnout a vystřelit dalších pár. Měl bys vidět v logu rozdíl v hodu na útok.

Jinak ještě malé upozornění: většina boostů na moudrost může dopadnout jako +1 do vlastnosti, což také může neposunout tvůj bonus za moudrost a tudíž se neprojevit vůbec.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Boosty (sila vs. moudrost)

Příspěvek od cybermisa »

aster3 píše:Navrhuju vyrovnat, nebo spis opravit, zrejme bug boostu na moudrost. Jakozto zen lucistnikovi mi vadi ze po booste zustava moje AB stejne. Nevim jak to maji mnichove ale take by jim mnelo zvedat AC a zenum AB. Za mnichy teda nevim ale zenovi to AB nezveda, coz je docela vopruz v porovnani s boostem na silu, kterej zvysi jak AB tak i dmg pro combat povolani. dekuju :clover:
Feat zenove lukostrelby funguje na EQ jak ma. Ted jsem otestoval a v char sheetu se opravdu neprojevuje.
Darthirii
Příspěvky: 148
Registrován: 26. 8. 2008 16.29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darthirii »

Projevuje se i v character sheetu, ale musíte zbraň (v mém případě kuš) odložit a zase vzít do ruky.
Amber
Uživatelský avatar
aster3
Příspěvky: 59
Registrován: 29. 1. 2008 9.44
Bydliště: Hag Hargol

Příspěvek od aster3 »

Darthirii píše:Projevuje se i v character sheetu, ale musíte zbraň (v mém případě kuš) odložit a zase vzít do ruky.
kokosak píše:Co já vím, tak na AB na character sheetu se to neprojevuje, ale přičítá se to až při hodech na útok.
mate recht :bigwink:
Obrázek
Odpovědět