exstras odolávání sečnýn zraněním

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

ahoj_2008
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 12. 2008 20.28

exstras odolávání sečnýn zraněním

Příspěvek od ahoj_2008 »

Nevím čím to je ale extras odolávání sečným zraněním 10 nefunguje skoro nikdy a skoro u nikoo poutkla jmse jen jendo npc kde to odolávalo.Jinak standartně neodolává vlkum zlotřilcumm ani hráčským postaváám a ted to samé nedělá ani extras odolávání sečným 5.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Jsou i jiné typy zranění... třeba bodné, tupé.… :bigwink:

Zuby, šípy, klacky, kyje, kopí, nože... mám pokračovat?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

no nečekám, že by ahoj myslel, že zlotřilce s kopím mu vypreventuje sečná protekce, stejně tak mám neodbytný pocit, že vlčí zranění je sečné, proto bych neřekl, že je natolik hloupý, že by si nevšim, že na něj bandita letí s dvoumetrovým kpoím místo šavle - a že když to zkoušel s pc, že to nemělo dýku, ale nějaký meč...
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Byl jsem příliš kryptický, přiznávám. Takže, Ahoji, které NPC ti tvou odolnost neproráželo? Jednalo se o typ NPC (bandita se šavlí), nebo o jedno konkrétní NPC (bandita se šavlí co jsem ho potkal jednou v soutěsce brzo po ránu)? Kteří zlotřilci ano? Čím do tebe píchaly PCčka?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
ahoj_2008
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 12. 2008 20.28

Příspěvek od ahoj_2008 »

kokosak píše:Byl jsem příliš kryptický, přiznávám. Takže, Ahoji, které NPC ti tvou odolnost neproráželo? Jednalo se o typ NPC (bandita se šavlí), nebo o jedno konkrétní NPC (bandita se šavlí co jsem ho potkal jednou v soutěsce brzo po ránu)? Kteří zlotřilci ano? Čím do tebe píchaly PCčka?
Pc krátkými stříbrnými meči t bylo u redukce 10 sečné zlotřilci se šavlína ostrově pirátů atd a pak mám ještě pocit že i tupé začínají npc prorážet např kostlivci s kladivem u oázy jendu jmi to reduknu přirozenou redukcí a podruhé zase dostanu plný zásah. U toho sečné 10 tam jsme nereduknul ani jeden utok kdyš jsme bojoval s pc.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

U kratkych stribrnych mecu bych si nebyl uplne jisty, jestli oni nejsou bodni. Zlotřilci se šavlema by ale vypreventovaní být rozhodně měli.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Krátký meče jsou bodný
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

byli, ale mám pocit, že s 1.69 se u nich v popisku objevilo, že jsou sečné. Jestli se to u nich jen píše, nebo se to zranění opravdu celé předělalo, to ale bohužel já říct nedokážu.

Obrázek
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
ahoj_2008
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 12. 2008 20.28

Příspěvek od ahoj_2008 »

The_Balrog píše:byli, ale mám pocit, že s 1.69 se u nich v popisku objevilo, že jsou sečné. Jestli se to u nich jen píše, nebo se to zranění opravdu celé předělalo, to ale bohužel já říct nedokážu.

Obrázek
krátké meče nebyli nikdy bodné klidne si to užete skontrolovat jeslti byli tak max nekde na prvních verzích bo za celou dobu co hraju is nepamatuju že by bodným utočily.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Bodne byly děsně dlouho ;)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

No, já mám zkušenosti, že bestie s imkou na bodné zranění berou (braly) krátké meče jako bodné.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
ahoj_2008
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 12. 2008 20.28

Příspěvek od ahoj_2008 »

kokosak píše:No, já mám zkušenosti, že bestie s imkou na bodné zranění berou (braly) krátké meče jako bodné.
Musí bejt jen pocit protože za celé 4-3 roky co to hraju proti krátkým mečum používám redukce na sečné a vždycky jsem to redukoval.
Jinak v popisku že jsou sečné bylo užž i u 1.66
Jesli byli někdy bodné tak leeda upravou na eq.Jinak kandelabrie atd je meli vždy jako sečné.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

http://nwn.wikia.com/wiki/Shortsword (je to tedy dva a půl roku starý stav, ale rozhodně to spíš nahrává naší verzi ;)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
ahoj_2008
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 12. 2008 20.28

Příspěvek od ahoj_2008 »

The_Balrog píše:http://nwn.wikia.com/wiki/Shortsword (je to tedy dva a půl roku starý stav, ale rozhodně to spíš nahrává naší verzi ;)
Nebo se spíš spletly na wiki no na tom ted moc nezáleží ono taky blbne tupé jednou to veme jendou ne veme to vždycky kdyšm á dotyččný pesti ale kdyš už např kladivo prostě je problem s vestavenyma redukcema.
Navíc co se tyče toho určitě jsou sečné.Vím to protože na jiných modulech i na modulech na vaultu aspon na tehc co mám reudkuju krátké meče sečnýma redukcema.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Nepoužívám češtinu a v základním NWN je mám uvedený jako piercing, nevím, jak je to na EQ, až se dostanu do hry, tka se na to podívám
Bratrstvo zabanovaných!
ahoj_2008
Příspěvky: 7
Registrován: 2. 12. 2008 20.28

Příspěvek od ahoj_2008 »

Ghost píše:Nepoužívám češtinu a v základním NWN je mám uvedený jako piercing, nevím, jak je to na EQ, až se dostanu do hry, tka se na to podívám
já mám češtinu od začátku odjakživa tam mám sečné a redukce mi na sečné fungují ono podle me je problém stěma vestavěnýma jednou to seberou a podruhé od stejného npc už ne.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

ahoj_2008 píše:
kokosak píše:No, já mám zkušenosti, že bestie s imkou na bodné zranění berou (braly) krátké meče jako bodné.
Musí bejt jen pocit protože za celé 4-3 roky co to hraju proti krátkým mečum používám redukce na sečné a vždycky jsem to redukoval.
Jinak v popisku že jsou sečné bylo užž i u 1.66
Jesli byli někdy bodné tak leeda upravou na eq.Jinak kandelabrie atd je meli vždy jako sečné.
jsou opravdu bodné, nehledě na popis:) Eq zbraně (nebo spíš cokoli) nemůžeš srovnávat s jinými zbraněmi (čímkoli) jinde ani argumentovat jinými servery - já krátké (Mithallirské) mečíky používám celou dobu a o imunitě na bodání bych mohla u jistých potvor napsat celé romány.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Krátký meč byl a je vždy piercing - tj. bodná zbraň. Věří-li někdo tomu, že je sečný, potom mu doporučuji obrátit se na tvůrce češtiny.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Jenom bych připomněl že většina zvířat co sem vypozoroval(vlci apod.) už nemá jednotnej typ zrnění, tedy sečné, ale kombinované, tuším že bodné a sečné.
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Kapik píše:Jenom bych připomněl že většina zvířat co sem vypozoroval(vlci apod.) už nemá jednotnej typ zrnění, tedy sečné, ale kombinované, tuším že bodné a sečné.
Minimálně vlk, co já vím, bodá.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Odpovědět