Velikonoční sraz EQ - Chleba, pivo a mléčný deviant

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Chlébské 23-25.10.

Dojedu
16
80%
Nedojedu kvůli termínu
0
Žádná hlasování
Nedojedu protože mě to nezajímá
0
Žádná hlasování
Rád bych dojel, ale nemůžu (nechci) nic slíbit
4
20%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

*opráší prah na listech fora*
no toto??? o nás bez nás Vy bando nezvedená,
ja osobne jsem pro chlebsky skvele se tam kací stromy,
a to poslední taky nevypadá spatne
pokud tam sou stromy.
terminus ujasnim do tydne (jako jestli jo nebo ne)
dybych se nevozval napiste na ICQ bo sms
mam ted dost prrace
dik
PODPIS
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Brandýs? *podezíravě kouká do mapy*

To by šlo:) To omezení do deseti se týká jen spaní, nebo i prostorů chaty? A nějaká fotečka, nebyla by?:) Umístění, okolí.. památky, značka piva?
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

No, s tím počtem to je asi špatný, ta chata je taková menší a vyspali by se v ní max 4 na postelích a 4 na zemi. Další leda v domešku, ale ten by nám asi nebyl přístupnej, ještě se zeptám. Na druhou stranu by se možná mohlo trochu stanovat na zahradě. Jinak je tam mini ohniště na opékání, grill, nafukovací bazének s pískací kachničkou (pro Braenn) a skleník pro druidy (pozor - harwestery rovnou banuju:). Nedaleko je pak hospoda, fotbalový hřiště, tenisový kurty, řeka, pískovna, temný hvozd, rudá lucerna a trosky vodárny :smile:
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Panathian píše: Nedaleko je pak hospoda, fotbalový hřiště, tenisový kurty, řeka, pískovna, temný hvozd, rudá lucerna a trosky vodárny :smile:
U řeky nebo u Bohuslavů...? JJ tam je pěkně...
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Panathian píše:No, s tím počtem to je asi špatný, ta chata je taková menší a vyspali by se v ní max 4 na postelích a 4 na zemi. Další leda v domešku, ale ten by nám asi nebyl přístupnej, ještě se zeptám. Na druhou stranu by se možná mohlo trochu stanovat na zahradě. Jinak je tam mini ohniště na opékání, grill, nafukovací bazének s pískací kachničkou (pro Braenn) a skleník pro druidy (pozor - harwestery rovnou banuju:). Nedaleko je pak hospoda, fotbalový hřiště, tenisový kurty, řeka, pískovna, temný hvozd, rudá lucerna a trosky vodárny :smile:
no jo...ale teď by to bylo dost hardcore *podívá se z okna....pak ho opatrně otevře a smete dolů třicet čísel sněhu (za řevu vycházejícího z místa dopadu)* :surf1:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Panathian píše:
Promiň, ale zatím vítězí Chlébské.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Panathian píše:No, s tím počtem to je asi špatný, ta chata je taková menší a vyspali by se v ní max 4 na postelích a 4 na zemi. Další leda v domešku, ale ten by nám asi nebyl přístupnej, ještě se zeptám. Na druhou stranu by se možná mohlo trochu stanovat na zahradě. Jinak je tam mini ohniště na opékání, grill, nafukovací bazének s pískací kachničkou (pro Braenn) a skleník pro druidy (pozor - harwestery rovnou banuju:). Nedaleko je pak hospoda, fotbalový hřiště, tenisový kurty, řeka, pískovna, temný hvozd, rudá lucerna a trosky vodárny :smile:
Ha, to zní dobře:) Ale ten počet bude asi problém. Kor když ještě nebude úplně teplo, jinak by se daly místa doplnit třeba stany. Ale umístění je dobré i pro líné pražáky :bleh: Na kachničku jsem zvědavá.

U Chlébského, Kokos, by to chtělo aspoň 15 lidí, ať odůvodníme že chceme celou základnu a ne jen jednu chatku. Ono nakonec platí se tam za hlavu, takže by na tom majitel tratnej.
Ale to můžu vyjednávat až teprve až se tu všichni hlasující vyjádří.. hodím když tam seznam těch co by jeli jako Edit mého příspěvků na prní strane - je to ten druhej.

Tak se prosím vyjádřete i vy ostatní i sem na forum, nejen do ankety


Edit: ted jsem to tak zhruba sečetla a těch 15+ nebude takový problém
Naposledy upravil(a) Braenn dne 18. 2. 2009 11.13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Zatím se potvrzuju pro Chlébské
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

sem taky pro chleba...! a pivo...pivo a chleba...pivo a pivo...
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Počítám tedy tak nějak napevno s Chlébským. Příští týden napíšu správci s potvrzením termínu.

P.S. Všechny výhružky velikonočním násilím, jenž jsem dostala po PM reflektuji, zohledním a podniknu patřičné kroky a protiopatření. A doufám že mě v tom Rina nenechá :shuriken:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Braenn píše:Počítám tedy tak nějak napevno s Chlébským. Příští týden napíšu správci s potvrzením termínu.

P.S. Všechny výhružky velikonočním násilím, jenž jsem dostala po PM reflektuji, zohledním a podniknu patřičné kroky a protiopatření. A doufám že mě v tom Rina nenechá :shuriken:
Aspon budeš krásná, pěkně rostlá a zralá žena jak se patří... s rudým zadkem. :biggrin:
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Braenn píše:U Chlébského, Kokos, by to chtělo aspoň 15 lidí, ať odůvodníme že chceme celou základnu a ne jen jednu chatku. Ono nakonec platí se tam za hlavu, takže by na tom majitel tratnej.
Nedělej, že je takovej problém to do těch patnácti doplatit :bigwink:

BTW hoď tam k tomu prvnimu editovanymu přispěvku i odkaz ať lidi co nevěděj věděj.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

To je pravda, my co jsme líní.. bychom uvítali kdy co kam nač a proč.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

anurin píše:To je pravda, my co jsme líní.. bychom uvítali kdy co kam nač a proč.
Kdy máš psáno nahoře, nač a proč je na tobě ;)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Fajn, k tomu příspěvku přibyl odkaz na oficiální stránky Chlébského a že jste to vy, i na fotky z minulýho srazu tam. Doufám že to někoho neodradí :biggrin:

Co se týče programu, to přijde na přetřes až se shodnem na tom že se vážně pojede. Ale tentokrát by tam mohl být aspoň ten jeden výlet když počasí dovolí:)
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Braenn píše:Počítám tedy tak nějak napevno s Chlébským. Příští týden napíšu správci s potvrzením termínu.

P.S. Všechny výhružky velikonočním násilím, jenž jsem dostala po PM reflektuji, zohledním a podniknu patřičné kroky a protiopatření. A doufám že mě v tom Rina nenechá :shuriken:
*schová za záda jalovcový proutek* :rolleyes:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Braenn píše:Fajn, k tomu příspěvku přibyl odkaz na oficiální stránky Chlébského a že jste to vy, i na fotky z minulýho srazu tam. Doufám že to někoho neodradí :biggrin:

Co se týče programu, to přijde na přetřes až se shodnem na tom že se vážně pojede. Ale tentokrát by tam mohl být aspoň ten jeden výlet když počasí dovolí:)
až na louku s šípákem a lukákem?
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
maliarda
Příspěvky: 279
Registrován: 24. 5. 2007 10.05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maliarda »

Braenn píše:Počítám tedy tak nějak napevno s Chlébským. Příští týden napíšu správci s potvrzením termínu.

P.S. Všechny výhružky velikonočním násilím, jenž jsem dostala po PM reflektuji, zohledním a podniknu patřičné kroky a protiopatření. A doufám že mě v tom Rina nenechá :shuriken:
si piš, že ty kýble plné ledové vody svůj cíl najdou :dribble:
mimojiné debatu poctivě sleduji :yes:
Rina
Donie
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

maliarda píše:
Braenn píše:Počítám tedy tak nějak napevno s Chlébským. Příští týden napíšu správci s potvrzením termínu.

P.S. Všechny výhružky velikonočním násilím, jenž jsem dostala po PM reflektuji, zohledním a podniknu patřičné kroky a protiopatření. A doufám že mě v tom Rina nenechá :shuriken:
si piš, že ty kýble plné ledové vody svůj cíl najdou :dribble:
mimojiné debatu poctivě sleduji :yes:
práce s údernými prostředky mi jde pořád ještě dobře..a přidá-li se k tomu toxické slzotvorné prostředky ve formě jehliček jalovce a následně se výsledné dílo v podobě krásně rudých polokoulí ponoří do studené vody...to pak jednu (i dvě) přejde chuť na nějaké kýblování! :ant_police_bear:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Akira: Ne ne, k Pernštějnu. On vás za ty tři dny hlad vyžene od domu!

Rina: Jsem ráda že jisté hezké zvyky si našly cestu i na západ :biggrin:

Akira2: povíme si :bleh:
Naposledy upravil(a) Braenn dne 18. 2. 2009 14.20, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět