Mithallir, nájemní byty

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Mithallir, nájemní byty

Příspěvek od George »

V lokaci nájemných bytů, nevím, jestli je jich víc, ale ta jak je u slepice a u kohouta, tak jde vidět do okolních pokojů.. i slyšet. Je to docela dost blbý. :ermm:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Re: Mithallir, nájemní byty

Příspěvek od hrusi »

George píše:V lokaci nájemných bytů, nevím, jestli je jich víc, ale ta jak je u slepice a u kohouta, tak jde vidět do okolních pokojů.. i slyšet. Je to docela dost blbý. :ermm:
To dělají i některé pokoje v Amfi a určitě i další. Myslím, že to je normální a chyba to není.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Mithallir, nájemní byty

Příspěvek od George »

hrusi píše:
George píše:V lokaci nájemných bytů, nevím, jestli je jich víc, ale ta jak je u slepice a u kohouta, tak jde vidět do okolních pokojů.. i slyšet. Je to docela dost blbý. :ermm:
To dělají i některé pokoje v Amfi a určitě i další. Myslím, že to je normální a chyba to není.
No, když už si kupuju byt, tak pro to, abych měl nějaký soukromí, a ne že mě někdo bude sledovat :bigwink: .
Tipuju, že je to tilesetová chyba, tak mě napadlo lokaci zvětšit a byty dát víc od sebe, bohužel je nutno je vpodstatě udělat znova, takže mám asi smůlu. :ermm:
...Takže bych poprosil Labire, kdyby jsi byl ochotný dát to dál od sebe, pokud by to bylo možné. (a nešlo to udělat jinak) :smile:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Teoreticky, když půjdeš IR kolem nějakýho bytu nebo zavřených dveřích můžeš slyšet, že se ve vnitř někdo baví. Mylsim, že šeptání není slyšet už z žádnýho pokoje ať je sebemenší. :bigwink:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

.. a pokud se to týká bytů, které jsou OOC od sebe, tak tam je to jasně problem enginu. Doporučuju to v takovém případě neslyšet a pokud to nezvládneš uhrát, tak jemně upozornit druhou stranu.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Správní paranoici mluví šeptem i doma :)) Krom toho mě napadlo, že se to dá i využít při hraní hlasitých … hm... událostí :)
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

kokosak píše:.. a pokud se to týká bytů, které jsou OOC od sebe, tak tam je to jasně problem enginu. Doporučuju to v takovém případě neslyšet a pokud to nezvládneš uhrát, tak jemně upozornit druhou stranu.
Mysli si co chceš, ale je mi jedno, jestli toho hráč zneužije nebo ne, ale trochu to znechutí, když se budu ve vlastním bytě starat o to, aby mě nikdo neslyšel (a neviděl, což už s tím nic neudělám)… ať už budu kout pikle, nebo něco postavám příjemnějšího, určitě nebudu chtít aby to jiní hráči viděli. A je mi jedno, že o tom postava jako taková vědět nebude. Taky tady na fóru neříkáme o různých tajemstvích ze hry s tím, že o tom postavy stejně nebudou vědět.
Pokud s tím Labir nic neudělá, beru to, ale asi si sbaluju saky paky hned jak vyprší nájem a půjdu jinam. Byla by to škoda, ale co už.
EDIT: nechtěl sem, aby se to tu zvrhlo na debatu, jestli je dobrý někomu vidět do domu (i do sklepa) nebo ne, jen mě to příjde škoda, tak se ptám, jestli by s tím nešlo něco udělat... no, to je jedno, stejně to záleží na Labirovi :bigwink: .
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Přesunutí pokojů a bytů dál od sebe je nemožné. Muselo by se to předělat zcela celé (desítky hodin práce) a to za to nestojí.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

labir píše:Přesunutí pokojů a bytů dál od sebe je nemožné. Muselo by se to předělat zcela celé (desítky hodin práce) a to za to nestojí.
Aha, myslel sem si, že to nepůjde, i tak díky.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět