Meč s poschvou na záda VS pochva na záda.

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Meč s poschvou na záda VS pochva na záda.

Příspěvek od anurin »

Vznáším dotaz na téma pochva na zádech a meč s pochvou na zádech.

Všiml jsem si totiž že u Beduínů má jejich ,,vůdce Ali Ibn´´ pochvu s mečem na zádech, ale PC postava si může koupit jen pochvu na záda. Vím že je to jen prkotina, ale vrtá mi to trochu hlavou, jestli to lze udělat ( pochva s mečem ) i pro PC a nebo je v tom nějaký záměr, že PC postava si může koupit jen pochvu na záda.


Osobně si myslim, že prvně se objevila pochva na záda a až potom se objevila pochva i s mečem. Chci se zeptat jestli by časem nešlo, až bude čas, udělat pochva s mečem na záda i pro PC postavy s možností koupě jako je tomu doted u pochvy na záda. Nebo jestli v tom není jinej zádrhel, a to systémovej do kterého nevidím jako lajk.

Dík.

Edit: Ještě, pamatuju si že Sylmaiel na Thalii přišel se systémem zbraní, které se objevovali na postavě, když postava zbran měla u sebe ale nepoužívala ji. Nevim zda by šlo udělat i to, že v případě kdy by hráč ( PC postava ) vytáhla a tasila meč, že by mu na zádech v tu chvíli zůstala jen prázdná pochva. Jsou to detaili a nejspíš mají tu nejmenší prioritu ( jestli mají ), ale i tak, zajímá mě to.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Někdo to tu myslím s těmi viditelnými zbraněmi kdysi navrhoval, ale myslím, že se to zavrhlo kvůli snad lagům a obtížné aplikaci, ale jistý si nejsem
Bratrstvo zabanovaných!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Ghost píše:Někdo to tu myslím s těmi viditelnými zbraněmi kdysi navrhoval, ale myslím, že se to zavrhlo kvůli snad lagům a obtížné aplikaci, ale jistý si nejsem
To je pravda, na Thalii to dělalo problémy. Ale já mám ted namysli jinou věc, jinak než to bylo na Thalii.
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Musel by být model meče v pochvě připevnitelný na záda.
To, že to má NPC, neznamená, že je to jako model použitelné, podobně jako kápě bojového mága, která mu nestíní obličej.

A ten systém, který by to sám přehazoval z ruky na záda a obráceně... Jsou to detaily, které myslím, za námahu nestojí.
Naposledy upravil(a) Roma dne 18. 2. 2009 16.41, celkem upraveno 1 x.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Pochva na meč je k šatům přidávaná změnou modelu krku u těch šatů.
Teď jsem se koukal do toolu a žádnej jinej model krku podobnej pochvě na meč (krom toho připínacího) jsem nenašel, tak nevím.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Ano, v toolu to není, ale viděl jsem to na NPC, které to má na šatech, takže nějaký model toho je.

To Roma: nevím jak je to náročné.. ale sám jsem psal že priorita toho je nicotná, ptám se ze zajímavosti...
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Roma píše:… podobně jako kápě bojového mága, která mu nestíní obličej.…
to je použitelný, tušim že je to jedna z hlav při tvoření postavy...akorát pak ta kápě nejde sundat no:)
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Odpovědět