DOHODA NA DOBĚ HRANÍ

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Tak definitivní termín a čas Knihomola je neděle 10.1. od 20:00 ve veřejném přednáškovém sále MUNI. Skoro nikdo tady neprojevil zájem, ale soutěž přesto uspořádám - kdo přijde, přijde, kdo nepřijde, má smůlu. Soutěž se bude konat s libovolným počtem soutěžících, jen forma se kdyžtak přizpůsobí.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Příjdu.
dzuvak
Příspěvky: 117
Registrován: 14. 7. 2008 1.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzuvak »

Kosta určitě taky příjde :yes:
Irenej z Arkádie
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Mám dotaz na mágy (nejen) univerzitní - kdy se Vám nejvíce hodí přednáška? V pátek, v sobotu, v neděli... jiný den? Spíše odpoledne nebo spíše večer? Podle odpovědi se zařídím a dám vědět nejméně IR týden předem.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

:sorcerer: Sobota večer, neděle jde taky (ale tuhle bude asi akce na ostrově).
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Sobota večer je nejlepší :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Lovcův lov gnollů se z této neděle odkládá až na někdy příští týden, bohužel to nestíhám.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Lov gnolů s Lovcem bude ve čtvrtek 20:00. Ještě se i tenhle posunutý termín objeví IC.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Panathian píše:Lov gnolů s Lovcem bude ve čtvrtek 20:00. Ještě se i tenhle posunutý termín objeví IC.
hmm.. tak škoda :no: v neděli jsem mohl, ale teď ve čtvrtek ne :-) :clover: užijte si to
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

No a kdy bys tedy mohl, nebo obecně - kdo víte, že chcete jít, napište sem, kdy můžete.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

No, budu se kolem toho tak nějak pohybovat... (dvakrát mi to uteklo) :bigwink:

A můžu ve čtvtek, v pátek... (sobota je turnaj v lukostřelbě)

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Panathian píše:No a kdy bys tedy mohl, nebo obecně - kdo víte, že chcete jít, napište sem, kdy můžete.
tak já můžu jenom v tu nedělu, případně sobotu. Ale na mne se neohlížej :-) jen jsem se vyplakal, že mi zas něco nevyšlo :clover: :smile: ..pěkně si to užijte :-)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

já bych šla ráda, ale ve čtvrtek mám trénink... pátek by byl lepší
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Akruo píše:
Panathian píše:No a kdy bys tedy mohl, nebo obecně - kdo víte, že chcete jít, napište sem, kdy můžete.
tak já můžu jenom v tu nedělu, případně sobotu. Ale na mne se neohlížej :-) jen jsem se vyplakal, že mi zas něco nevyšlo :clover: :smile: ..pěkně si to užijte :-)

Ještě tedy dodám, že pokud by nikomu nic nevlezlo do hraní v tu neděli a nebyli jste proti, tak se rád zúčastním, jinak si to jak jsem již řekl užijte :clover:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Jak už se objevilo na nástěnkách, lov teď nějakou dobu nemůže být, tentokrát pro změnu z čistě IC důvodů, takže až někdy časem …
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

hojda šici, chtěl bych se domluvit s lidma co znali Ramona a chtěli by přijít na jeho pohřební hostinu, kdy by se vám nejlépe hodil termín hry, já osobně to vidím na tento víkend, nebo v pondělí večer tak od 19:00
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Tomyn píše:hojda šici, chtěl bych se domluvit s lidma co znali Ramona a chtěli by přijít na jeho pohřební hostinu, kdy by se vám nejlépe hodil termín hry, já osobně to vidím na tento víkend, nebo v pondělí večer tak od 19:00
rád bych přišel, přesto, že Rangarog s ho takřka neznal.. ale Bohužel IC důvody - nemůžu..
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Pro skupinku lapenou na ostrůvku: v sobotu po 18:00 hod budu ve hře a mít čas a povolení reagovat na vaše snahy.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Děkujeme

Příspěvek od Scrappy »

Ech... jsme moc rádi, že ta možnost odmrznout tu je, ale nešlo by to přeci jen trošku dříve? Už jen kvůli svatbě :clover:
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Leda ještě dnes večer, ale to nemůžu na 100% slíbit.

EDIT: Ale jako pravděpodobně bych se na nějakou kratší chvíli ukázal.
Naposledy upravil(a) Naylun dne 5. 3. 2010 13.49, celkem upraveno 1 x.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Odpovědět