Klerici

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

hrusi
Příspěvky: 398
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Jestli myslíte ten samej topic jak já tak je to tenhle. viewtopic.php?t=3483&start=0 Myslím, že pokud někoho napadá něco zajímavýho jak to řešit bylo by dobrý to napsat spíše do tohdle topicku. :smile:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Mija
Příspěvky: 47
Registrován: 8. 12. 2007 12.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mija »

Chtěl sem se zeptat když už se tu mluví o silnější obnově jestli je správné ,že když mija jako klerička použije silnější obnovu tak to nevyléčí životy (vůbec) a sníženou vlastnost to vyléčí jen jednu (to jsem dnes zkoušela na orkovi a měl sníženou sílu a obratnost a vyléčilo mu to jen sníženou obratnost) … Prvně sem myslel že je to jenom nějakej ''bug'' kterej hned zmizí ale při druhém použití to furt nefungovalo … Takže se ptám jestli to je správně? :ermm:
Rith - elfka z hor ''Sinda Alarca Maica''

Miriam - Malá zlodějka z Tirianu

Katka - Ponožka paladinky Alexandry ,mladá naivní holka s velkou představou o světě.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Nebyla ta síla snížená zlodějovým mrzačícím úderem?
Kraki Skengdrang
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Jon píše:Nebyla ta síla snížená zlodějovým mrzačícím úderem?
Když už jsme u toho, jak se dá navrátit síla snížená zlodějovým mrzačícím úderem? Případně, za jak dlouho se vrátí sama do normálu?
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

*přelistuje o stranu zpět*
Pavel Urban píše:Ne. Efekt je dočasný, trvá tuším jeden IC den. Kouzlo ruší většinu dočasných a všechny trvalé negativní efekty. Crippling strike (mrzačící úder) mezi ně zdá se nepatří.
:)
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Darthirii
Příspěvky: 152
Registrován: 26. 8. 2008 16.29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darthirii »

Silnější obnova neléčí životy (nenechte se mást kněžími v chrámech, ti si pomáhají Healem s rukama za zády, aby to nebylo poznat) ani Crippling Strike. Jinak drtivou většinu všemožných efektů ano.
Amber
Mija
Příspěvky: 47
Registrován: 8. 12. 2007 12.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mija »

Vylepšená obnova má léčit všechny životy a plusově také zrušit všechny snižující efekty …
Rith - elfka z hor ''Sinda Alarca Maica''

Miriam - Malá zlodějka z Tirianu

Katka - Ponožka paladinky Alexandry ,mladá naivní holka s velkou představou o světě.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Restoration (Obnova): Removes all magical, extraordinary and supernatural effects that apply a penalty to ability scores, armor class, attack and damage rolls, spell resistance, saving throws and damage immunity. This spell also removes all ability drain, level drain, blindness and deafness effects. This spell will not remove the effects of a curse or a disease.

O životech nic. Pleteš si s

Heal (Uzdrav): The target of heal is restored to full hit points. Healing spells have a reverse effect when used on undead, harming instead of healing them (undead are reduced to 1d4 hit points with this spell). A successful touch attack must first be made when this spell is used against undead.

To zase nevrací efekty.

Edit: minimálně jedno z kouzel je na EQ uprqveno, ale nikoli směrem nahoru ;)

Edit2: no, zrovna sem se chtěl opravit, ale Drake mě předběhnul :)
Naposledy upravil(a) kokosak dne 28. 4. 2009 15.00, celkem upraveno 1 x.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Greater Restoration bylo oslabováno (už neléčí), Heal byl oslabován (léčí do 100 HP), Mass Heal byl oslabován (nevím jak).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

a není kouzlo heal oslabeno až moc 100hp se mi zdá teda hodně málo, kdyby aspoň 150hp

edit: jinak u lektvaru heal sem to netušil a čekal jsem až bdu mít skoro nic hp a pak že si doplním a bum jen jsem koukal jak málo mi přibilo, ještě že to nebyla až tolik smrtící situace :)
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Mija
Příspěvky: 47
Registrován: 8. 12. 2007 12.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mija »

kokosak píše:Restoration (Obnova): Removes all magical, extraordinary and supernatural effects that apply a penalty to ability scores, armor class, attack and damage rolls, spell resistance, saving throws and damage immunity. This spell also removes all ability drain, level drain, blindness and deafness effects. This spell will not remove the effects of a curse or a disease.

O životech nic.

Mluvíš o normální obnově :smile: ale jestli to bylo takhle upravený tak už sem ticho...právě sem to nenašel mezi upravenejma kouzlama tak sem se jen o to zajímal … Takže děkuju všem za nápovědu :bigwink:
Rith - elfka z hor ''Sinda Alarca Maica''

Miriam - Malá zlodějka z Tirianu

Katka - Ponožka paladinky Alexandry ,mladá naivní holka s velkou představou o světě.
Odpovědět