chrám v Hagu

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

chrám v Hagu

Příspěvek od Akruo »

U rozhovoru s knězem Durmina v Hagu, se dá zjistit aura (jako samozřejmě u všech ostatních chrámů) a kněz řekne, že máš zaplatit 2 stříbrné. Poté co však tuto možnost zvolíš, on ti řekne auru, ale peníze si nevezme (nezmiznou z inventáře).
..Ne, že by mi to nějak vadilo, ale je to podivné :bigwink:

P.S.: Měl jsem peníze v váčku na peníze a je to už asi pár dnů staré...
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: chrám v Hagu

Příspěvek od George »

Akruo píše:U rozhovoru s knězem Durmina v Hagu, se dá zjistit aura (jako samozřejmě u všech ostatních chrámů) a kněz řekne, že máš zaplatit 2 stříbrné. Poté co však tuto možnost zvolíš, on ti řekne auru, ale peníze si nevezme (nezmiznou z inventáře).
..Ne, že by mi to nějak vadilo, ale je to podivné :bigwink:

P.S.: Měl jsem peníze v váčku na peníze.
100% ti je nevezme? … nemusí se psát "ztracený předmět:stříbrňák" vůbec, protože je jich na sobě několik...
Přes pokročilou kontrolu postavy se podívej, kolik máš, zjisti auru a pak se podívej zase. Pravděpodobně je vzal, jen ty sis toho nevšiml.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: chrám v Hagu

Příspěvek od Akruo »

George píše:
Akruo píše:U rozhovoru s knězem Durmina v Hagu, se dá zjistit aura (jako samozřejmě u všech ostatních chrámů) a kněz řekne, že máš zaplatit 2 stříbrné. Poté co však tuto možnost zvolíš, on ti řekne auru, ale peníze si nevezme (nezmiznou z inventáře).
..Ne, že by mi to nějak vadilo, ale je to podivné :bigwink:

P.S.: Měl jsem peníze v váčku na peníze.
100% ti je nevezme? … nemusí se psát "ztracený předmět:stříbrňák" vůbec, protože je jich na sobě několik...
Přes pokročilou kontrolu postavy se podívej, kolik máš, zjisti auru a pak se podívej zase. Pravděpodobně je vzal, jen ty sis toho nevšiml.

no já jsem to zkoušel vícekrát... měl jsem 3 stříbrné a pro jistotu jsem je rozdělil po jednom. Nic nezmizlo...


-ale i tak to vyzkouším :)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Tak jsem to teda po dlouhé době vyzkoušel i Georgovým návrhem a opravdu si peníze nebere !
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Kapik
Příspěvky: 401
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Nj, ti trpaslíci sou tak blbý že když chtěj někoho oškubat tak si nakonec ani nevezmou prachy xD
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

můžu potvrdit (myslím to, že nebere peníze, s Kapikem rozhodně nesouhlasím!)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Kapik píše:Nj, ti trpaslíci sou tak blbý že když chtěj někoho oškubat tak si nakonec ani nevezmou prachy xD
:bash: :shuriken: :swords: :robin: :hanged1: :r.i.p.:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Tak jsem to právě vyzkoušel, protože u sebe nemám ani měd'ák a opravdu si nic nevezme.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

když nadtím přemýšlím, tak mi to ani nevadí :-D ..ale jako chyba by se to mělo hlásit :yes:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Odpovědět