Kontrola lidstva

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Kontrola lidstva

Příspěvek od Tomyn »

je to pár měsíců co se tu řešila kontrola ohledně PLACOS a byla tu zajímavá debata i o reálném řízení společnosti a i Labir tu měl zajímavý názor ohledně, kterého jsem osobně nesouhlasil, i když bych ty zákony neporušoval, s tím souvisí i tohle velice zajímavé čtení, někomu může přijít jako paranoia někomu jako krutá realita, nechám to na vás:

http://www.dubi.cz/dubi/neworder.htm

(jen dodatek je to opravdu hodně dlouhé čtení a myslím že kdo si to celé nepřečte by se tu neměl zbytečně vyjadřovat, samo to nikomu nenutím, jste "zatím" svobodní občané :biggrin: )
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nezlob se, ale já radči www.universe-people.cz . Tam to mají aspoň s obrázkama.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

ano ano vesmírní lidé to je dobrej úlet, i když se u nich určitě najdou dobré názory :biggrin:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Jedině vesmírná drůbež je ta pravá víra! http://www.vesmirna-drubez.cz
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

hele ale tohle fakt není sranda, proto jsem psal to vyjádření, prosím smazat vše mimo prvního příspěvku, co není k tématu...a prosím o příspěvky k tématu....děkuji
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Moje vyjádření myslím též vážně. Nechceš snad nechat mazat příspěvky, které to celé považují za výplod poněkud.… jednodušší mysli, že ne?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Můj příspěvek byl také míněn k tématu...
Prosímtě, teorií o židobolševických nacisticko-komunistických svobodných zednářích, jdoucích ve stopách iluminátů a templářů je plný internet.
Přitom je to jen manipulace realitou, dávání věcí u kterých se to hodí dohromady tak aby jakž takž dávaly smysl a podání jejich důsledků co nejbulvárnějším a nejkatastrofičtějším způsobem.
Occamovu břitvu na to :)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Jen doplním, že napsat do seznamu zdrojů vlastní knihu a časopis Květy taky o čemsi svědčí :bigwink: Dojemné bývají také snahy autorů podobných výplodů uvádět veškeré své neúspěchy o publikaci jako důkaz toho, že mají pravdu - jinak by přece nebyli "pronásledováni". To, že po nich pes neštěkne není proto, že píšou bláboly, ale kvůli tomu, že je pronásledují TAMTI. Ergo kladívko musí mít se svou teorií (třeba o tom jak NASA zfalšovala přistání na měsíci, CIA 9/11, ještírci pražskou OpenCard) pravdu.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

kokosak píše:Jen doplním, že napsat do seznamu zdrojů vlastní knihu a časopis Květy taky o čemsi svědčí :bigwink: Dojemné bývají také snahy autorů podobných výplodů uvádět veškeré své neúspěchy o publikaci jako důkaz toho, že mají pravdu - jinak by přece nebyli "pronásledováni". To, že po nich pes neštěkne není proto, že píšou bláboly, ale kvůli tomu, že je pronásledují TAMTI. Ergo kladívko musí mít se svou teorií (třeba o tom jak NASA zfalšovala přistání na měsíci, CIA 9/11, ještírci pražskou OpenCard) pravdu.
Kolego Kokosáku, uvědomuješ si že jsme se právě popřením NWO prozradili jako jedni z konspirátorů? Ale co, kola osudu už se roztočila, svět je náš a nikdo už to nezvrátí *ďábelský smích*
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

jsem pro, aby se všichni sledovali...máte co skrývat tak se bojíte, co? čipy do zadku a hotovo...moc volnosti a demokracie nikdy nesvědčilo...
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

no nevím každopádně i když nejsem z řad těch co trpí paranoiou, něco mi na tom přijde, podle mě se tam píše dosti pravdy a nemyslím tu formu paranoi, ale ty systémy jako převod na kredity místo peněz atd., vždycky sem řešil kam lidstvo spěje a do jaké formy, mám dost rád sci-fi...

...a takhle to může dopadnou opravdu tak že někdo centrálně pořídí lidskou evoluci podle sebe a nepovolí další svobodné odnože od centrálního vývoje, osobně mě by se líbila cesta v harmonii techniky a přírody s minimálním nebo žádným dopadem ba naopak na prostředí kde žijeme

když o tom tak přemýšlím vůbec si nejsem jist kam tato společnost spěje, a jesti je to správná cesta, ale přijde mi že jsme jen konzumenti, vůbec celý ten systém mi nepřijde nějak správný, jo můžete mi říct že tomu nerozumím, ale cítím to tak

jinak jen dotaz...přečetli jste si to celé, je to opravdu dlouhé? protože teprve pak něco opravdu o tom můžete říci, samo nechci prudit, ale nepřijde mi že je to tak vedle, pominulu tu paranoiu z toho čpící
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Asi takhle. Člověk má tendenci využívat technologii pro zjednodušování vlastního života. Výběrové karty a bankomaty, dopravní prostředky, mobilní telefony, nákupy přes internet...
Další fáze zjednodušování přinese virtualizaci peněz na kredity, v jedné průkazce (čipu) bude peněženka, klíče od bytu, občanka... Samozřejmě to všechno zjednodušuje dohledání jedince, dá se pomocí toho sledovat jeho cesta z domova do práce pomocí terminálů v metru...
Jsem člověk lehce paranoidní, taková možnost kontroly mi vadí (samozřejmě bude mít minimálně policie v takovém případě veškeré údaje k dispozici), ale nehledám v té možnosti kontroly příčinu - je to spíš důsledek.
Žádná NWO organizace za tím nestojí, prostě je to věc které konzumní společnost dosáhla svou touhou po jednodušším životě.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

ano možná ano možná ne, nikdy si nebudeme jistí, i když to tak nehrotím, ale každopádně jsem zvědav kam se to vyvyne

jinak co říkáte na OSN? v tom článku o něm zajímavě psali
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Tomyn píše:no nevím každopádně i když nejsem z řad těch co trpí paranoiou, něco mi na tom přijde, podle mě se tam píše dosti pravdy a nemyslím tu formu paranoi, ale ty systémy jako převod na kredity místo peněz atd., vždycky sem řešil kam lidstvo spěje a do jaké formy, mám dost rád sci-fi...
V tom je právě ten fígl. Není problém vzít N informací (ať již pravdivých, či nepravdivých), uvést je jako fakt... a pak kolem nich vykonstruovat cokoli. Všimni si, že v celém to jeho pamfletu počítá s koordinovaným úsilím jakési tajné sekundární celosvětové vlády, aniž se obtěžuje tuto doměnku jakýmkoli způsobem doložit. To je jako když řeknu, že právě opravují střechy vedlejšího domu. Její nová barva bude červená. V posledních letech bylo opraveno jen v Praze 12 383 střech, 99 procent z nich skončilo s červenou barvou. Celé to je součást účelového spiknutí, které má za účel zvýšit teplotu země tak, aby byla pro člověka neobyvatelná (červená pohlcuje sluneční světlo lépe, nežli bílá). Následovat budou statistiky prodeje aut, vědecké práce o oteplování, všechno důvěryhodně znějící informace... a nad tím vším se bude rozpínat kolos vycucaný mnou osobně z prstu.
Tomyn píše:když o tom tak přemýšlím vůbec si nejsem jist kam tato společnost spěje, a jesti je to správná cesta, ale přijde mi že jsme jen konzumenti, vůbec celý ten systém mi nepřijde nějak správný, jo můžete mi říct že tomu nerozumím, ale cítím to tak
Normální stav. Myslím tím normální stav mysli mládeže ;) Debatovat o ztrátě "směru" společnosti se dá moc dobře. Na chlébské doufam jedeš :)
Tomyn píše:jinak jen dotaz...přečetli jste si to celé, je to opravdu dlouhé? protože teprve pak něco opravdu o tom můžete říci, samo nechci prudit, ale nepřijde mi že je to tak vedle, pominulu tu paranoiu z toho čpící
Ne. Nečetl jsem to celé. A ne, nemusím přečíst celý text, abych si o něm dokázal udělat fundovaný názor. Texty, které stojí zato, jsem přečetl celé (včetně dlouhých kapitol o tom kdo byl koho potomek), ale tenhle se mezi ně neřadí. Mimo jiné i výrok "musíš si to přečíst celé aby sis na to mohl udělat názor" je jedna z klasických manipulačních technik - v jistém směru tě to nutí nechat do sebe bušit stále dokola stejnýmy obraty, výrazy, myšlenkami.. a stokrát opakovaný blábol se najednou stává pravdivějším - mozek si pamatuje, že "tohle sem už někde slyšel".

Ale tak mi napadá... esli nezapomenu, tak to vytisku, aspoň bude důstojný nástupce "xxx a její cesta životem" na jistou nejmenovanou akci s chlebem :D
Naposledy upravil(a) kokosak dne 5. 3. 2009 15.08, celkem upraveno 1 x.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Tomyn píše:ano možná ano možná ne, nikdy si nebudeme jistí, i když to tak nehrotím, ale každopádně jsem zvědav kam se to vyvyne

jinak co říkáte na OSN? v tom článku o něm zajímavě psali
Tak tohle sem ještě četl. Doporučil bych autorovi (a případně i tobě) něco si o smyslu a způsobu práce OSN přečíst. Něco, co nejsou Květy a Špígl. Začni třeba s http://en.wikipedia.org/wiki/United_nations … a musíš to přečíst celé, aby ses k tomu mohl vyjadřovat :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Tomyn píše:ano možná ano možná ne, nikdy si nebudeme jistí
http://cs.wikipedia.org/wiki/Occamova_břitva se na to opravdu hodí krásně :)
//edit: ona je ta adresa opravdu s "ř" :blink:
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

hmmm

no jako jak jsem říkal doufám že pojedu na ten chléb, snad buyou peníze za včasu na účtu, kdyžtak si vezmu zálohu pokud mi jí dají, čož by měli, ale možná mi daj jen kredity které nechci

každopádně neříkám o tom článku že je vše pravda, jen mě zaujalo třeba to s tím že jakmile jednoho dne budou jen kredity, jak třeba budou fungovat žebráci? (myslel jsem v budoucnu na kariéru)
jak budou fungovat lidi kteří jsou proti systému (mám kamaráda který pracuje sám pro sebe bydlí u lesa u jednoho zemědělce a nic si neplatí, tedy jedinou položku povinnou a tím je nemocenská...nemá ani elektriku, je plně svobodný a od systému se odpojil, je mi jasné že se nemohl odpojit úplně protože pokud bude potřebovat sanitu zaplatí za něj zbytek republiky, že no ale je svobodný a svou svobodou nikoho neomezuje, dokonce platí daně přes DPH(oproti nepřispůsobivým jedincům), ale co se stane jakmile budou kredity a peníze už ne, jakmile mu něco přijde na jeho účet šup exekuce za nemocenskou, bude prostě už monitorován, takže mu nezbyde nic jiného že bude pracovat a jako dřív bude dostávat za svou práci zaplaceno naturáliema od lidí kterým poskytne své služby)

osobně nechci žít v zemi kde bude fungovat tento systém, já sám jsem takto pracoval po 2-3 roky a dělal sem weby a jiné podobné práce akorát sem si platitl zdravotní (nepodnikal sem v našem městě se to nevyplatilo...k tomu byly povinné daně atd.) cítil jsem se svobodný a bylo to prima i když s přibívajícími zářezy jsem svůj postoj změnil a nyní jsem normálně zaměstnán, ale lidem by takováto svoboda neměla být odebrána

no vždycky začnu psát a občas odbočím od tématu, bych asi taky mohl psát věčně ale bolí mě ruce
tak asi tak možná nejsem tak inteligentní a chytrý ale zato jsem krásný(jen v duši(černé prohnilé :biggrin: ))
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Tomyn píše:hmmm

no jako jak jsem říkal doufám že pojedu na ten chléb, snad buyou peníze za včasu na účtu, kdyžtak si vezmu zálohu pokud mi jí dají, čož by měli, ale možná mi daj jen kredity které nechci

každopádně neříkám o tom článku že je vše pravda, jen mě zaujalo třeba to s tím že jakmile jednoho dne budou jen kredity, jak třeba budou fungovat žebráci? (myslel jsem v budoucnu na kariéru)
jak budou fungovat lidi kteří jsou proti systému (mám kamaráda který pracuje sám pro sebe bydlí u lesa u jednoho zemědělce a nic si neplatí, tedy jedinou položku povinnou a tím je nemocenská...nemá ani elektriku, je plně svobodný a od systému se odpojil, je mi jasné že se nemohl odpojit úplně protože pokud bude potřebovat sanitu zaplatí za něj zbytek republiky, že no ale je svobodný a svou svobodou nikoho neomezuje, dokonce platí daně přes DPH(oproti nepřispůsobivým jedincům), ale co se stane jakmile budou kredity a peníze už ne, jakmile mu něco přijde na jeho účet šup exekuce za nemocenskou, bude prostě už monitorován, takže mu nezbyde nic jiného že bude pracovat a jako dřív bude dostávat za svou práci zaplaceno naturáliema od lidí kterým poskytne své služby)

osobně nechci žít v zemi kde bude fungovat tento systém, já sám jsem takto pracoval po 2-3 roky a dělal sem weby a jiné podobné práce akorát sem si platitl zdravotní (nepodnikal sem v našem městě se to nevyplatilo...k tomu byly povinné daně atd.) cítil jsem se svobodný a bylo to prima i když s přibívajícími zářezy jsem svůj postoj změnil a nyní jsem normálně zaměstnán, ale lidem by takováto svoboda neměla být odebrána

no vždycky začnu psát a občas odbočím od tématu, bych asi taky mohl psát věčně ale bolí mě ruce
tak asi tak možná nejsem tak inteligentní a chytrý ale zato jsem krásný(jen v duši(černé prohnilé :biggrin: ))
Žebráci: No, vypadá to celkem komicky, pěkně to bylo popsáno v pravidlech Shadowrunu (cyberpunk svět). Žebrák sedí u terminálu, přijde tam kolemjdoucí, píchne svou kredithůlku do slotu, žebrák tu svou, kolemjdoucí zazobanec převede ze svého milionového konta pět kreditů a odejde.
Kamarád: bude žít jako teď, jen bude mít elektronickou občanku místo obyčejné, kredity místo hotovosti (mimochodem, té se ještě dlouho nezbavíme)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

Darmonlor píše:
nepochytil si jednu věc, že když mu tam převedou peníze tak hned ho o ně zkrouhne stát čili bude žít co mu lidi daj z materiálních věcí, prostě to bude muset dělat přes prostředníka

no možno by to chtělo trochu zveselit:

líbilo by se vám třeba jak je to v Starship Troopers? :)

nebo navrhněte jiný svět který by se vám líbil žít v něm (mimo EQ...tam už aspoň já osobně žiji na 1/3 - 1/4)
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Tomyn píše:
Darmonlor píše:
nepochytil si jednu věc, že když mu tam převedou peníze tak hned ho o ně zkrouhne stát čili bude žít co mu lidi daj z materiálních věcí, prostě to bude muset dělat přes prostředníka

no možno by to chtělo trochu zveselit:

líbilo by se vám třeba jak je to v Starship Troopers? :)

nebo navrhněte jiný svět který by se vám líbil žít v něm (mimo EQ...tam už aspoň já osobně žiji na 1/3 - 1/4)
Pokud dluží státu, tak mu potřebnou částku zkrouhne. Musíš jen dvě věci - zemřít a platit daně.

Zřízení ve Starship Troopers je (Doufám že mluvíš o knize, film toho moc neřekl) v mnoha ohledech lepší než naše - právo volit je výsadou, ne základním právem. Pak nemůže dojít k takovým do očí bijícím ukázkám blbosti masy, jako volení kvůli třiceti korunám.
Naposledy upravil(a) Darmonlor dne 5. 3. 2009 15.37, celkem upraveno 1 x.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Odpovědět