Odhad

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Darthirii
Příspěvky: 148
Registrován: 26. 8. 2008 16.29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darthirii »

anurin píše:
Jon píše:Ještě k tomu stopování... mně osobně funguje jen přes "pokročilé ovládání postavy"; v kruhovém menu ani v Character sheetu ho nemám. Rangera mám vysokého.
Musíš ho tam mít.
Nemusí, přidělování toho featu buguje a dostane ho jen někdo. Také ho nemám a naopak vím o lidech, kteří jej mají. Asi záleží na pořadí a skladbě povolání.
Amber
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Darthirii píše:
anurin píše:
Jon píše:Ještě k tomu stopování... mně osobně funguje jen přes "pokročilé ovládání postavy"; v kruhovém menu ani v Character sheetu ho nemám. Rangera mám vysokého.
Musíš ho tam mít.
Nemusí, přidělování toho featu buguje a dostane ho jen někdo. Také ho nemám a naopak vím o lidech, kteří jej mají. Asi záleží na pořadí a skladbě povolání.
No, jen jestli se špatně nedíváte. Asi to je tedy bug. Divné. Jste první dva, kteří tam stopování nemají. Nesetkal jsem se s tím ještě.
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

anurin píše:
Darthirii píše:
anurin píše:Musíš ho tam mít.
Nemusí, přidělování toho featu buguje a dostane ho jen někdo. Také ho nemám a naopak vím o lidech, kteří jej mají. Asi záleží na pořadí a skladbě povolání.
No, jen jestli se špatně nedíváte. Asi to je tedy bug. Divné. Jste první dva, kteří tam stopování nemají. Nesetkal jsem se s tím ještě.
Řešilo se to na fóru....tušim že ho maj hlavně ti co si nedali hraničáře jako první povolání(já jel ze začátku hraničáře a taky ho nemám).
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

Jo jo řešilo se to tu před rokem nebo dvěma... nemá ho spousta postav, ani můj hraničář ho neměl...
malinový harwester a arcilooter
Odpovědět