Zvuky Equilibrie

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Posloucháte hudbu na Equilibrii a zvuky okolí v lokacích?

Ano
65
66%
Ne
7
7%
Někdy
23
23%
Zvuky nemám vůbec zapnuté...
3
3%
 
Celkem hlasů: 98

Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Hudbu mám puštěnou, ale jen asi na 15% a rozpoznám boj/neboj/hraní na nástroje. Zvuky téměř nevnímám, asi to je stejný jako u draka. Prostě podvědomě.
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Lonewar
Příspěvky: 216
Registrován: 2. 3. 2008 16.35
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lonewar »

Poslouchám originál hudbu ze hry,ale mám ji tak na 30 %, zatímco zvuky na 90 %.
Ale občas když hraju a hlavně když hodně píšu (mluvím) a nebo hvězdičkuji tak okolní zvuky vnímám méně.
Jednou jsem zaslechl zvuky co do lesa nepatřily.Postava ze zarazila,chviličku poslouchala a pak raději utekla.
Moje současná postava má jinou povahu,ta by se do lesa šla asi podívat. :smile:
Naposledy upravil(a) Lonewar dne 9. 3. 2009 9.52, celkem upraveno 1 x.
Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Mám zaplé zvuky a hlasy na nějakých 10%, abych je vnímal tak akorát. Hudbu poslouchám vlastní, EQ hudbu, jen když mě upozorní hráč, že zrovna hraje dobrá skladba, nebo když jsem někde a vím, že tam hraje nějaký bard na hudební nástroj. :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Faktem je, že kolikrá tsi člověk není jistý jestli ten zvuk tam je běžně. Hudby si všimnu, ale to vnímá hráč né postava. Je jasné že pokud se vám v hrobce začne smát malé dítě, asi to není normílní..ale kvokání slepic na statku mi divní nepříjde se slovy..slyšíš začal y kvovkat slepice..nebo přestaly kvokat slepice. Hráč si to neuvědomuje..v reálu možná ano, protože to jejediná zvuková kulisa.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Taková perlička: poslední dobou se mi občas stává, že když večer sedím u zapnutého počítače, je ticho a já o něčem v myšlenkách uvažuji, zaslechnu téměř neslyšitelnou melodii hudby z EQ (nevim přesně jaká je to lokace, ale jsou to takové ty pomalé houslovité zvuky používané v přírodních lokacích kolem tirianu k večeru nebo v noci myslim, je to asi nejčastější nebojová eq bacground music). Třeba teď se mi to děje už asi hodinu. Sedím u počítače a snažím se vymyslet nějaké nové myšlenky pro jednu esej na VŠ a do toho mi začnou "hrát" EQ jezevčiny (nebo kde to hraje). Naprosto mi to odvádí soustředění a nutí mě kontrolovat monitor, jestli tam náhodou EQ opravdu neběží. Zašlo to tak daleko, že občas i kontroluju lištu, zda jsem nezapoměl puštěné nwn. Říkal jsem si, jestli to už nejsou začínající abstinenční projevy nebo dokonce nějaký Pavlovův reflex, že sedim u PC, venku už tma -> čas pro NeverwinterNights :megalol: Rozhodně mě to teď dost straší a jen čekám, kdy zavyje vlk a já se schovám pod stůl :helpsmilie: :smile:
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

to neni pavlovuv reflex, kdysy davno tady na foru jeden člověk psal pojednání o provázanosti hráče a postavy
a abych pravdu řekl jsem hroznělínej to hledat jestli to tu ještě je,
ale padla tam jedna dobrá věta "ráno se probudim a koukám, kde mam ty dva longswordy" nenapsal to tak doslova to uz si nepamatuju ale neco v tom smyslu tohle je proste jedna z veci na kterou si zvykej
PODPIS
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Hudbu a zvuky vypínám jen tehdy, když se snažím, aby mi usnulo dítě :biggrin:

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Panathian píše:
*pousmeje se a poukaze na svuj podpis, da si prst pred usta a nenapadne mrkne*
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Jaksi mi to připomíná situaci, kdy mám sandálky a krátké kalhoty a tu se ochladí. Vylezu z práce, že půjdu na oběd, fiukne vítr a před očima se mi objeví žlutý nápis: Je ti trochu zima

EDIT: Ještě se mi stala jedna věc... Když se má slečna učila na státnice, měl jsem sluchátka. Někam jsem odběhl, vrátil jsem se a sluchátka jsem zapomněl nasadit. Koukl jsem do počítače a říkal si, sakra, proč nikoho neslyším mluvit? - Tolik k tomu, jak na mě působí zvuky na EQ :smile:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
hrusi
Příspěvky: 398
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Panathian píše:
Tak mě se o tom i zdá, tak proč by jsi to nemohl slyšet. :biggrin: Třeba se jednou probudíš na MUNI, někdo na stavbě někdo po kocovině u Kormidla atd. A teď kdo se přizná, že by to bral? :biggrin:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Hudbu na EQ mám zapnutou prakticky pořád a zvuky taky, ovšem jen na nějakých 80%. Nevím, ale u mě hudba dopracovává jakousi atmosféru i když je už docela ohraná a zvláštních zvuků od DM jsem si nějak jaksi ještě ani pořádně nevšiml. :bigwink:

Zvuku zaregistruji spíše když dohraje hudba v lokaci, nebo když v dané lokaci hraje potichu. To ano, tam si pak třeba všimnu zvuku křupnutí větvičky atd. Ale je to asi tak 50 na 50. *pokrčí rameny* :clover:
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Je tu dosti nových hráčů, tak oživuji toto téma a prosím o jejich názory a hlasování.

Jelikož jako DM dosti používám zvuky a měním různě hudbu, tak mě hlavně zajímá, kdo má zapnutou hudbu na EQ... Díky
Wanting something does not give you the right to have it.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

Arto píše:Je tu dosti nových hráčů, tak oživuji toto téma a prosím o jejich názory a hlasování.

Jelikož jako DM dosti používám zvuky a měním různě hudbu, tak mě hlavně zajímá, kdo má zapnutou hudbu na EQ... Díky
já za sebe když hraji EQ tak mám hudbu i zvuky zapnuté nevím ale stále se nemohu nabažit té hudby :)
a zvuky mám dost nahlas právě kvůli nečekanému překvapení
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Arto píše:Je tu dosti nových hráčů, tak oživuji toto téma a prosím o jejich názory a hlasování.

Jelikož jako DM dosti používám zvuky a měním různě hudbu, tak mě hlavně zajímá, kdo má zapnutou hudbu na EQ... Díky
Méme doma nepravidelně zapnuto/vypnuto podle toho jak "hluboce" spí náš domácí cukroušek.
Obrázek
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Zvuky mam zapnute porad ale hudbu mam temer porad vyplou zapinam ji jen pokud treba nekdo hraje na hudebni nastroj. Vyber hudby na EQ je povedeny ale i ta sebelepsi hudba v okamziku kdy se toci dokola hodiny a hodiny omrzi, zvlaste s postavou jez vetsinu casu travi na stale stejnych mistech.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Hudbu mám většinou zapnutou jen nepatrně a pokud neposlouchám svou vlastní.
Zvuky mám zapnuté vždy =)
Občas si pustím svou hudbu podle nálady, lépe se mi pak taky hraje.
Pokud má postava prožije něco duševně bolestného - šup, už tam hážu svou hudbu a to třeba nějakou klavírní klasiku a hned se mi hraje lépe.. a naopak.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Myrpa
Příspěvky: 209
Registrován: 25. 2. 2010 15.34

Příspěvek od Myrpa »

U mě je šance 1:6, že mám zapnutu hudbu (1:2 pokud je v lokaci postava, o které vím, že je bard anebo nově Arto :smile: ).
Zvuky mám zapnuté neustále.
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Taky mám všechny zvuky zaplé. Hudbu mám ale dost potichu ale pořád ji slyším.
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

tak takhle

Příspěvek od Scrappy »

Většinou sedím u EQ v neskutečným tichu. :shades:
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Zvuky neustále. Hudba hlavně když jsem v lokacích s pěknou hudbou. Okolí amfi. Za palácem apod.
Jediná vyjímka když hraju a nemám, to jsou zvuky vypnuté :biggrin:
Odpovědět