Problem s pripojenim

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
aster3
Příspěvky: 59
Registrován: 29. 1. 2008 9.44
Bydliště: Hag Hargol

Problem s pripojenim

Příspěvek od aster3 »

Mam problem s pripojenim. Kliknu normalne na odkaz EQ spusti se mi hra s prihlasovacimi udaji. Udaje mam ulozene takze dycky kliknu jen na ok (nebo pripojit) a pripoji mne to. Ale dnes nechapu proc kdyz kliknu na pripojeni tak mi to napise ze mam spatne heslo.
Nutno rict ze heslo sem nemenil protoze ho mam ulozene pri kazdem prihlasovani tak abych ho nemusel porad psat. Z meho notase se pripajim jen ja takze nikdo jinej nema pristup k mym heslum a podobne. Navic k ostatnim modulum se pripojim normalne jen na EQ ne :blink:
Pokud nekdo vite jak na to tak dekuju :clover:
Obrázek
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s pripojenim

Příspěvek od George »

aster3 píše:Mam problem s pripojenim. Kliknu normalne na odkaz EQ spusti se mi hra s prihlasovacimi udaji. Udaje mam ulozene takze dycky kliknu jen na ok (nebo pripojit) a pripoji mne to. Ale dnes nechapu proc kdyz kliknu na pripojeni tak mi to napise ze mam spatne heslo.
Nutno rict ze heslo sem nemenil protoze ho mam ulozene pri kazdem prihlasovani tak abych ho nemusel porad psat. Z meho notase se pripajim jen ja takze nikdo jinej nema pristup k mym heslum a podobne. Navic k ostatnim modulum se pripojim normalne jen na EQ ne :blink:
Pokud nekdo vite jak na to tak dekuju :clover:
EQ byla zablokovaná aby se na ní nikdo nepřipojil než se problém vyřeší, moje heslo "Žóřž" taky nefakčilo a to fakčí líp než by mělo :megalol:. Prostě až bude EQ odblokovaná (myslím, že už je), tak ti to pojede normálně.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s pripojenim

Příspěvek od kokosak »

viewtopic.php?t=356&start=260

Asi máte zatím smůlu, pánové. Ti, kdo nesdílejí providera z hnusným hnusákem jsou vpoho a funkční.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s pripojenim

Příspěvek od labir »

aster3 píše:Mam problem s pripojenim. Kliknu normalne na odkaz EQ spusti se mi hra s prihlasovacimi udaji. Udaje mam ulozene takze dycky kliknu jen na ok (nebo pripojit) a pripoji mne to. Ale dnes nechapu proc kdyz kliknu na pripojeni tak mi to napise ze mam spatne heslo.
Nutno rict ze heslo sem nemenil protoze ho mam ulozene pri kazdem prihlasovani tak abych ho nemusel porad psat. Z meho notase se pripajim jen ja takze nikdo jinej nema pristup k mym heslum a podobne. Navic k ostatnim modulum se pripojim normalne jen na EQ ne :blink:
Pokud nekdo vite jak na to tak dekuju :clover:
Pokud hraješ ze stejného PC z jakého píšeš na fórum tak se tě ta blokace netýká a měla bys být schopná se připojit normálně.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Myslim že tohle není aktuální, hráč se asi nemohl připojit v době kdy jsi zamkl server. Aspon tak to z toho chápu, protože ve hře normálně byl.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

anurin píše:Myslim že tohle není aktuální, hráč se asi nemohl připojit v době kdy jsi zamkl server. Aspon tak to z toho chápu, protože ve hře normálně byl.
Přesně :clover:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Mlčim, nic neřikam :)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
aster3
Příspěvky: 59
Registrován: 29. 1. 2008 9.44
Bydliště: Hag Hargol

Příspěvek od aster3 »

uz to jede :)
Obrázek
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

hmm... mě to taky nevalí, ale teda píšu z novýho ntb... na fórum sem už normálně psával z tohohle ntb no a na starym počítači problémy s heslem nemám...
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

ZRADA!

Příspěvek od Scrappy »

Tak jsem si hodil EQ ¨radši i na kompl, páč se mi včera málem odvařil nout a háže mi to: CHYBA: Neplatné jméno hráče nebo heslo. Jméno a heslo mám na 98% přesné, teď už začínám pomalu o heslu pochybovat, ale mělo by to být ono a pokud ne, nemolo by mi něco chybět? Jakož jsem třeba zapomněl něco nainstalovat, nebo nevím. Pokud vás něco napadá tak pls napište
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Dík Pipině - vyřešeno: chyběl řádek v Hostu :megalol:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Scrappy píše:Dík Pipině - vyřešeno: chyběl řádek v Hostu :megalol:
Nejsem Pipina
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Hmmm... našla by se tady nějaká chytrá hlavička, co by dala radu? Dnes mi při pokusu o připojení na EQ vyhazuje server time-out, a když se mrknu do listu ostatních servrů, tak tam žádný není... a je to tak vlastně na celém bytě... ze stránek to vypadá, že lidi online jsou, takže to asi bude něco s naším připojením, bohužel restart nepomohl... netuší někdo?
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

magnumik píše:Hmmm... našla by se tady nějaká chytrá hlavička, co by dala radu? Dnes mi při pokusu o připojení na EQ vyhazuje server time-out, a když se mrknu do listu ostatních servrů, tak tam žádný není... a je to tak vlastně na celém bytě... ze stránek to vypadá, že lidi online jsou, takže to asi bude něco s naším připojením, bohužel restart nepomohl... netuší někdo?
Máš díru ve fajrvólu na NWN klienta EQ (z hlavy nevím port)?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

magnumik píše:Hmmm... našla by se tady nějaká chytrá hlavička, co by dala radu? Dnes mi při pokusu o připojení na EQ vyhazuje server time-out, a když se mrknu do listu ostatních servrů, tak tam žádný není... a je to tak vlastně na celém bytě... ze stránek to vypadá, že lidi online jsou, takže to asi bude něco s naším připojením, bohužel restart nepomohl... netuší někdo?
Jednou se mi to taky stalo. Pomohlo "vypnout zapnout" (reset pc). To ale asi nebude řešení k tvému problému.

To ti dělá z ničeho nic a nebo jsi nově nakopával NWN do PC?
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

z ničeho nic... restart pc ani routeru a kabelovýho modemu nepomohl... včera se dalo připojit v pohodě, internet jinak valí jako by se nic nedělo... asi to bude někde uprostřed cesty...
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 522
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

dnes se mi to taky stalo, stale hazel time out, pak jsem restartoval PC a od té doby maká
Odpovědět