Proč?

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Zamčeno
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Tomyn píše:tak to ti milý cybermíšo děkuji, jestli je Brumla vtělením mě mám se za co stydět :)

ne myslím si že je to dosti o citu pro hru a hereckém nadání, ale je jasné že na to nemá každý a pak jeho charakter většinou odráží jeho samého
Tak to nebylo myslenoooo :biggrin: Chovani je jedna vec (viz herectvi) a povahove rysy druha :smile:

Napriklad, v realu, kdyz te nekdo radne vytoci, tak se s nim taky nejspis moc nemazlis jako Brumbla, nebo ne? :bigwink:
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

no na tom něco je většinou ho pomazlím v sevřeném náručí :biggrin:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

kokosak píše:Ono je lepší, když se někde zašijí, než aby si sedli do hospody, každejch pět minut změnili židli a jakoukoli snahu o komunikaci ignorovali. Ti, kteří nevylejzaj aspoň nekazí hru ostatním, když už nic nepřinášejí.

Edit: nemluvím samozřejmně o vlcích samotářích, ale o makrařích samotářích ;)
Ano ano, to je jistě pozitivní věc, ale stejně je nechápu. Co je na tom baví. Proč, když už nějak chtějí zabít čas, nejdou raději někam ven na procházku, nebo proč nedělají něco užitečného? :ermm:
(jinak, dobře ty "Ezi") :bigwink:
Darthirii
Příspěvky: 148
Registrován: 26. 8. 2008 16.29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darthirii »

Pipi_CZ píše:Proč, když už nějak chtějí zabít čas, nejdou raději někam ven na procházku, nebo proč nedělají něco užitečného? :ermm:
U některých by se mohl zlobit jejich zaměstnavatel, kdyby si v pracovní době odešli na procházku. :megalol: Promiň, ale to si nešlo odpustit.
Amber
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Darthirii píše::megalol: Promiň, ale to si nešlo odpustit.
:biggrin: :megalol: :yes: aha :megalol: Hmmm nemáš se za co omlouvat. To mi nedošlo, sám jsem si naběhl. To bude asi tím že do práce nechodím.:biggrin: Ale když už hrají v pracovní době a mají na to čas, tak proč nehrají jak se má...
Hm asi nemá cenu o tomhle diskutovat...nevím nevím :ermm:
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Pipi_CZ píše:proč
To se ptá ten pravý...
viewtopic.php?p=62493#62493
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Ikkie píše:
Pipi_CZ píše:proč
To se ptá ten pravý...
viewtopic.php?p=62493#62493
Potrefená husa se vždycky ozve. :bigwink:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

jipí a začnem flamovat :flames: :flames: :flames: :flames:
PODPIS
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

hrusi píše:
Ikkie píše:
Pipi_CZ píše:proč
To se ptá ten pravý...
viewtopic.php?p=62493#62493
Potrefená husa se vždycky ozve. :bigwink:
A proč si ještě nerejpnout třeba do Anurina, Tomyna a mě?
Ach jo, jeho příspěvky byly nejmíň dvakrát hodnotnější než vaše dva dohromady (a to v jeho příspěvcích zas tak moc nebylo).

Až uděláte cokoliv... nepřejdete přes přechod..cokoliv a pak se poučíte, pochopíte, že to je špatný a že se to nemá dělat a budete se snažit díky své zkušenosti poučit ostatní a někdo vám bude říkat "No jo, potrefená husa se vždycky ozve" nebo " To se ptá ten pravý [odkaz na trestní rejstřík nebo podobnout blbost]" .. no jo, to ochutnáte, jaký to je, když někdo soudí někoho, koho nezná. :clover:
Aneb jak mi už někdo říkal... proč si nerýpnout, když je to tak snadný?
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

George píše:Ach jo, jeho příspěvky byly nejmíň dvakrát hodnotnější než vaše dva dohromady (a to v jeho příspěvcích zas tak moc nebylo).
To říká ten pravý (pardon, tentokrát to bude bez linků. Asi by se to sem stejně nevešlo :smile: ) Já jen, že tvé příspěvky na většině míst tady jsou taktéž "velmi hodnotné".

Možná jsem to měl napsat trochu jinak. Docela by mě zajímalo, proč Pipi_cz upozorňuje na věci, které sám dělá (snaží se přihřát si zchladlou polívčičku?).

Co se týče prohřešků, myslím, že jsou vysvětleny dostatečně jasně a zřetelně. To by ale někdo musel číst fórum a stránky, než vleze do hry, že?
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Asi si pleteš hodně písmenka. :excl: To co jsem udělal (a jsem si toho vědom, proto přijímám svůj trest) a to o čem tu píšu jsou dvě úplně jiné věci. Zkus si to přečíst ještě jednou a pomalu. :smile:
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Pipi_CZ píše:Asi si pleteš hodně písmenka. :excl: To co jsem udělal (a jsem si toho vědom, proto přijímám svůj trest) a to o čem tu píšu jsou dvě úplně jiné věci. Zkus si to přečíst ještě jednou a pomalu. :smile:
Ale já samozřejmě vím, že to, co jsi udělal, bylo mnohem horší :smile: Proto mi přijdou tvé stížnosti na jiné hráče za menší prohřešky dost patetické.

Možná zním agresivně, ale jen bych prostě v tvém případě spíše mlčel a snažil se situaci ohledně prohřešku zachránit jinak, než tímhle výjevem, a to spíš pěkným RP, dodržováním pravidel a hlášením bugů, ne naopak. Takže já ti přeju, ať nezůstaneš jen u těchto planých nic neřešících slov, ale ukážeš se v praxi a v lepším světle. :bigwink:
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

A když se nepolepšíš ..máme na tebe červený kyblíček! :hanged2:
Smrt je jen začátek druhého dějství.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

hrusi píše:
Ikkie píše:
Pipi_CZ píše:proč
To se ptá ten pravý...
viewtopic.php?p=62493#62493
Potrefená husa se vždycky ozve. :bigwink:
:no: Tohle si nech přístě prosím pro sebe. Víte o tom hráči prd, jen to co se dočtete z phora a máte plnou ,,hubu´´ … jako kdyby z vás nikdo nikdy nepřestřelil. Tenhle hráč naboural účet mě a spyderovi. Na můj popud byl ,,potrestán´´, ale s hráčem jsem si to vyříkal. Počká si až trest skončí a myslim si, že to nebude ten typ co poruší pravidla a pak zase a zase. Myslim že si je vědom jakou blbost udělala. Nebyla to chyba ani tak jeho, jako toho človíčka, kdo se tímhle chlubil že to dokáže a novej hráč, co tu hrál asi čtyři dny se toho chytil a chtěl si to zkusit. Já osobně jsem na něj byla naštvanej a to dost ( čekám kdo mi napíše o potrefené huse ), ale promluvil jsem si s ním a jak jsem řekl, myslim že když dostane šanci, ještě vám ukáže co v něm je. ( je to paradox co? zastat se někoho koho jsem naprášil a ještě mi lezl na účet … )


Ikkie to ve svém druhém příspěvku napsal dobře a niam taky.. zbytek bych raději nečetl :no:
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 305
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Pipi ještě před trestem hrál, a IG jsem celkem často na něj narazil a jeho hra na uplnýho nováčka byla velice dobrá … takže nejspíš o RP něco ví a myslím, že jeho příspěvky viz. výše jsou plně v pořádku. :yes:
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Enesek píše:jeho hra na uplnýho nováčka byla velice dobrá … takže nejspíš o RP něco ví a myslím, že jeho příspěvky viz. výše jsou plně v pořádku. :yes:
:blush: díky, to jsem si snad ani nezasloužil
Ikkie píše:Možná zním agresivně, ale jen bych prostě v tvém případě spíše mlčel a snažil se situaci ohledně prohřešku zachránit jinak, než tímhle výjevem, a to spíš pěkným RP, dodržováním pravidel a hlášením bugů, ne naopak. Takže já ti přeju, ať nezůstaneš jen u těchto planých nic neřešících slov, ale ukážeš se v praxi a v lepším světle. :bigwink:
Dobře, dobře. Asi jsem to přehnal, tak se Ti omlouvám, když je to tak. Opravdu to zní jako by jsi byl nasštvaný. :smile:
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Upřímně jsem ten to výlev také nepochopil, možná by mohl "Pipi" napsat nejdříve do omluv s tím, že by vysvětlil své pohnutky, proč udělal to co udělal. Ale napsat ve "výkonu trestu" stížnost na hru někoho jiného mi připadá jako vztekání se zloděje aut, že mu vykradli barák. Jistě, je to obrovský rozdíl, vykrást auto je sranda s kámošama, vykrást byt je fakt prasárna.. (teď jsem silně ironický).

Tohle nemá být rýpnutí si, jen bych poprosil lidi z pranýře, aby poodhalili svou třináctou komnatu. Třeba další se z toho příběhu poučí. Anurine, bez jakýchkoli postraních úmyslů, hoď někdy důvod, proč jsi tenkrát dělal, co jsi dělal. Chtěl jsi lepší postavičku? nebo ses nudil? Možná bude tvůj příběh zajímavější a poučnější, než současné (nejen tvé) povzdechy nad nehrou/prasením jiných.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Jája CZE píše:Tohle nemá být rýpnutí si, jen bych poprosil lidi z pranýře, aby poodhalili svou třináctou komnatu. Třeba další se z toho příběhu poučí. Anurine, bez jakýchkoli postraních úmyslů, hoď někdy důvod, proč jsi tenkrát dělal, co jsi dělal. Chtěl jsi lepší postavičku? nebo ses nudil? Možná bude tvůj příběh zajímavější a poučnější, než současné (nejen tvé) povzdechy nad nehrou/prasením jiných.
Já myslím že je to už docela stará historie, ale můžu klidně sepsat moje pohnutky a poznatky k tomu celému. Pokud o to je zájem a pomohlo by to něčemu, klidně to sepíšu, z mého pohledu. Jen bych nerad aby to rozpoutalo flame.


Mimochodem, ty povzdechy k něčemu třebas vedou, to že ty to nevidíš, je věc druhá. :shades:
Naposledy upravil(a) anurin dne 24. 3. 2009 16.23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

No, kdyby sis odpustil ty poznámky o DM a sepsal bez zbytečné omáčky onu poučnou stať , asi by tu flame nevznikla. Takhle je na ní celkem slušný náběh, takže bych tuhle diskuzi uzamknul a hodil do koše, protože v ní nic objevného není a nebude. Co mělo být vyřešeno se vyřešilo.
Kraki Skengdrang
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Ta poučná stat, ono je to možná zbytečné, spíš by to chtělo výtah pro nováčky aby věděli co se dělat má a co nemá. Něco stručného pro úvod.

Ještě malej Edit: Dříve byla Equilibrie mnohem benevolentnější a byl to více odpočinkový svět. Postupem času se to změnilo na policajní stát, ale samozřejmě né bez důvodů. Důvod je všem asi jasný, můžou za to hráči podobní mě, co přišli a prasili. ( tím mám na mysli, že labir tráví velmi mnoho času tvorbou poliejních systémů, místo aby tvořil svět, ale to všichni asi také víte. No jo, mohou za to ti mě podobní, včetně mě.)

Moje příspěvky z Editovány, nerad bych aby to někoho pobuřovalo. Jen pro ty, kteří nečetli nebo neviděli to co jsem z editoval, šlo spíše o všeobecný starý a nic neříkající poznatek. Hloupej povzdech.
Naposledy upravil(a) anurin dne 24. 3. 2009 16.25, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno