Učedník Draka

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Milý Žoržíku. Jestli jsi to nepochopil, tak to byla ironie. Ani jeden z těch výkřiků jsem nemyslel vážně. Nikdy by mě ani NENAPADLO v minotaurovi lýzt na koně, protože je mi JASNÉ, že by ho chudáček maličký prostě neunesl. V tom duchu ti doporučuji se zamyslet nad smyslem pláště, porovnat ho s křídly na zádech a případně si přečíst ještě jednou a pořádně co píší Balrog, Libra a Jon.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Mno, myslím že jsem nalezl řešení.

Pro úvod: postava s rohy si skutečně helmu nenasadí (pokud růžky nejsou součástí modelu hlavy a tudíž nejsou malé). To je od dob zavedení rohatosti.

A řešení: Postava s křídly si nenavlékne ani zbroj pokud to nebude speciální zbroj uzpůsobená pro nošení s křídly (tudíž se švem na zádech a ne v bocích). Těchto speciálních zbrojí samozřejmě bude dosti málo. Holt když to neuhrajete, že si necháte za nějakou zlatku uzpůsobit zbroj a naopak je to použito jako protiargunet tak to jinak než systémem ošetřit asi nepůjde.

Plášť nepůjde nosit nikdy - díra v plášti aby se tamtudy protáhlo 2 sáhové složené křídlo nutně zasáhne natolik střih pláště že se z něj stane jen kus hadru neseného na úzkém cáru látky mezi křídly. Tedy na nic. Vím o čem mluvím sám jsem hrdým majitelem velkého a těžkého pláště klasického střihu (3 sáhový 3/4 kruh látky s obšitím a úpravou). A to je jen látkový a pane jak se pronese, udělat v něm díru tak se ta strana pláště zhroutí a tu díru postupně zvětší až se půl pláště urve.

Dračí učedník a ostatní případná křídlatá povolání prostě o křídla přijdou (lze udělat bez zásahů do haků). Tj. křídla budou jen od DM. To umožní připravit možnost "letu" okřídlených postav nízko nad terénem - systémově jen upravený vzhled letící postavy, ale chování jakoby šla po zemi, tj. RP vychytávka. No a holt to dostanou jen ti co to uhrají (a a ani není podmínkou RDD) a co budou stát o křídla jako taková pro svou hru a charakter postavy a ne pouze o bonusy RDD s "nutným zlem" křídel k tomu.

Tohle chcete?
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

labir píše:Tohle chcete?
No, myslim že pro RDDčka, co nechtějí křídla, ale statistiky, by to bylo jen vítané.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

No, mně tedy docela překvapuje, že postavě "jen tak" vyrostou křídla. Jen tak plive oheň, chm.. Abych se začal o Serinka bát, že se mu něco takového také stane. Mohl by si uplivnout a shoří mu jeho vzácná milovaná tětiva. Nebo kopejtko, to bych pak dostal postih na tichej pohyb ne?
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Jája CZE píše:No, mně tedy docela překvapuje, že postavě "jen tak" vyrostou křídla. Jen tak plive oheň, chm.. Abych se začal o Serinka bát, že se mu něco takového také stane. Mohl by si uplivnout a shoří mu jeho vzácná milovaná tětiva. Nebo kopejtko, to bych pak dostal postih na tichej pohyb ne?
To je to, že by to nemělo být jen tak.. Že jsem normální a jen co si nakliknu lvl kde jsou křídla a už to nejde schovat, tak jsem najednou drak, ale měla by se tomu přizpůsobit celá hra (nebo alespoń od prvního lvl RDD). EDIT: Nic proti nikomu. Ale třeba když si někdo nahodí Pana smrti a začne se jako nekromant chovat až když má kostnatou ruku, tak je to taky přeci pozdě.
Naposledy upravil(a) Roma dne 15. 3. 2009 23.45, celkem upraveno 2 x.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Pro mě jediným "pravým" RDD, které jsem zatím na EQ potkal, byla postavička jménem, tuším, Palleas Atheron. To byla prostě dračice jak se patří.
Kraki Skengdrang
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Jon píše:Pro mě jediným "pravým" RDD, které jsem zatím na EQ potkal, byla postavička jménem, tuším, Palleas Atheron. To byla prostě dračice jak se patří.
Včetně celého vývoje její proměny do draka... Když jí začaly rašit šupiny, nehty se měnit na něco mezi nehty a drápy... Když začala plivat oheň... Jojo, to bylo RDD... A křídla? Ty pravděpodobně prostě rostou a dotyčný je schovává pod pláštěm nebo oděvem, dokud to jde. Pak už musí s pravdou ven, to že křídla naskočí je nesmysl, nedejbože vidět RDD které odleveluje na 10. level třeba před svačinkou :D
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Tak tak Palleas. Hlavně když zaznělo o zlatu a kamenech, to byla a je dračice :o)) Však drak bez hromady zlata je nedochůdče :o))
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Jon píše:Pro mě jediným "pravým" RDD, které jsem zatím na EQ potkal, byla postavička jménem, tuším, Palleas Atheron. To byla prostě dračice jak se patří.
Darmonlor píše: Včetně celého vývoje její proměny do draka... Když jí začaly rašit šupiny, nehty se měnit na něco mezi nehty a drápy... Když začala plivat oheň... Jojo, to bylo RDD...
Ano před ní byla ještě jedna dosti podobná Stilleto..d grim... komolím to.. (asi stejný hráč)nikdo jiný draka zřejmě nezahrál lépe.
I když je to asi na každém, zda se bude bránit vodě (jsou i vodní draci asi), nebo zda bude trhat tesákama syrové maso.., nebo bude vrčet při změně teploty pod nulu...

Drak není tímto ani jiným způsobem nijak popsán.. tak je to asi na každém...
V každém případě... Pall je jistě nezapomenutelná.. a nemluvte v minulém čase :smile:
Darmonlor píše: A křídla? Ty pravděpodobně prostě rostou a dotyčný je schovává pod pláštěm nebo oděvem, dokud to jde. Pak už musí s pravdou ven, to že křídla naskočí je nesmysl,
To máš rech to je nesmysl.. schovávat je nelze, vždy by měla být vidět...
Roma píše: To je to, že by to nemělo být jen tak.. Že jsem normální a jen co si nakliknu lvl kde jsou křídla a už to nejde schovat, tak jsem najednou drak, ale měla by se tomu přizpůsobit celá hra (nebo alespoń od prvního lvl RDD)
Asi by to nemělo být jen tak, ale tohle dle mě záleží na každém hráči jak to hraje, bud je 100% drak se vším jeho pozitivem i negativem, nebo hraje co je mu příjemné..., uctívat nepsaná pravidla jako Pall není nutností, skoro bych to i přirovnal k tomu jako že "vrah" musí být vrah... To samé že červený drak by neměl být asi moc na straně dobra, ale spíše zla.. ale to at si každý rozhodne dle svího jak to chce hrát ne..?

labir píše: Postava s křídly si nenavlékne ani zbroj pokud to nebude speciální zbroj uzpůsobená pro nošení s křídly (tudíž se švem na zádech a ne v bocích). Těchto speciálních zbrojí samozřejmě bude dosti málo. Holt když to neuhrajete, že si necháte za nějakou zlatku uzpůsobit zbroj a naopak je to použito jako protiargunet tak to jinak než systémem ošetřit asi nepůjde.
Tímhle se to ale RRDčkům neulehčí, ale naopak zkomlikuje..., zbroj či plášt nebude dostupný a jiste nude drahý, ani jeho schopnosti nebudou podbné tomu co mají ostatní... znamená to pouze další komplikaci v tom co může nebo ne...
labir píše:Plášť nepůjde nosit nikdy - díra v plášti aby se tamtudy protáhlo 2 sáhové složené křídlo nutně zasáhne natolik střih pláště že se z něj stane jen kus hadru neseného na úzkém cáru látky mezi křídly. Tedy na nic.
Je mi jasné že plášť jako takový asi nepujde nosit, ani by to logické nebylo..., jde o možné alternativy, které by RDD mohla místo toho používat třeba páskový bederní a zádový krunýř, která umožnuje protažení křídel..
Jde v podstatě o to, aby polle které tam mají nezůstalo k ničemu, bez možnosti použití.. bez použití zakázkové výroby...např...
labir píše:Dračí učedník a ostatní případná křídlatá povolání prostě o křídla přijdou (lze udělat bez zásahů do haků). Tj. křídla budou jen od DM. To umožní připravit možnost "letu" okřídlených postav nízko nad terénem - systémově jen upravený vzhled letící postavy, ale chování jakoby šla po zemi, tj. RP vychytávka. No a holt to dostanou jen ti co to uhrají (a a ani není podmínkou RDD) a co budou stát o křídla jako taková pro svou hru a charakter postavy a ne pouze o bonusy RDD s "nutným zlem" křídel k tomu.
Tohle chcete?
Je to zajímavé, aby se křídlatci vznášeli nad zemí, ale asi k tomu ty křídla neslouží, sám jsem si to zkusil, když jsem sletel z 5 sahu hradeb. Tlumí asi pád, ale nelétají.

Každý se bude snažit vypadat jak si myslí, že by vypadat měl, pokud si myslí, že se naučí létata snaží se, měl by asi něco sletět, ale to je o každém a o tom jak to zahraje. To jak ta postava vypadá asi taky vypoví s tím jak si ji představuje a pokud ji znají hrači dlouho vědí co umí co ne a jaká je...

Dle mě RDD nemusí létat nad zemí a být jiný, už takto je jiný dost, jen by mel možnost dostat šanci jako jiní využívat políčko pláště.. a měla by mu býti nabídnuta, také podobná možnost si zakoupit zádový plát pro provlečení křídel, stejně tak jako ostatním nákup pláště.
kokosak píše:No, myslim že pro RDDčka, co nechtějí křídla, ale statistiky, by to bylo jen vítané.
Ano, možná by to vítané bylo, ale asi to není fér.. hraješ draka (a ač vědomky či nevědomky ti křídla na 9lvl narostou) , tak se přeci nebudeš vyhejbat tomu co je psané...Jedeš to povolání a musíš s tím počítat...Křídla jsou plus i mínus, takže na každém záleží jak to podá.
Je to pro něj honos a trumf, jde jen o to jak to sám podá... patří to k jeho dospívání.

Drak asi nemusí být ortodoxní v tom co všichni vnímáte za jeho vlastnosti (chlad, voda...a problém s tím), ale asi by měl mít velkou formu a dávku cti, která spočívá v jeho srdci, ať už hraje dobrého či zlého, proto dračí krev vnímám trošku jinak než ostatní...
Pro draka, který o svém původu ví, by byla nejspíše přinejmenším hanba nechat si přistřihnout křidélka a pro draky, co o tom neví, že jsou toho původu, risk se životem...

To proč se jich zbavit je spíše vnímání okolního světa na RDDa křídla jako taková, nikoli však nějaký bonus či jeho ztráta... jen oroduji za ostatní RDD, kteří by měli tuto možnost mít... (být na tom stejne jako ostatní)

Statistika zase není úplně tak úsměvná jak tu píšete, RDDčko rozhodně není nikterak obávaný soupeř.
Naposledy upravil(a) kohen dne 16. 3. 2009 3.32, celkem upraveno 2 x.
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

labir píše: Dračí učedník a ostatní případná křídlatá povolání prostě o křídla přijdou (lze udělat bez zásahů do haků). Tj. křídla budou jen od DM. To umožní připravit možnost "letu" okřídlených postav nízko nad terénem - systémově jen upravený vzhled letící postavy, ale chování jakoby šla po zemi, tj. RP vychytávka. No a holt to dostanou jen ti co to uhrají (a a ani není podmínkou RDD) a co budou stát o křídla jako taková pro svou hru a charakter postavy a ne pouze o bonusy RDD s "nutným zlem" křídel k tomu.

Tohle chcete?
Proboha neee! *vyděšeně*

Byly by to otevřené dveře pro RDD superbuildy o_O;
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

- RDD je Red Dragon Disciple, tj. učedník červeného draka. Červení draci jsou vždy chaoticky zlí, plivou síru, mají rádi teplo atd. Chcete-li jej hrát jako nečerveného, musíte se vyhnout plivání síry a červených křídel a pak si hrajte klidně bronzového rochnícího se ve vodě.
- Nevím, jak to vypadá modelově, ale nevidím důvod, proč by RDD nemohlo nosit úzký plášť mezi křídly. Tento by samozřejmě musel být magický, aby se od něj dal čekat nějaký ochranný efekt. Se speciálními zbrojemi souhlasím, dokonce snad existuje i model křídla se zbrojí (nevím však, jestli červený).
- Dle pravidel tato křídla dovolují létat rychlostí chůze/běhu se standardní manévrovatelností.
- Pokud se RDD seberou křídla, budou si jej brát téměř výhradně bojovníci kvůli zvýšení síly a odolnosti.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Rozhodne bych si nechtel s kridlama nandavat podprsenku o_O;

EDIT: jubilejni 53335 prispevek! Vyhravam neco? *rozhlizi se*
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

drake127 píše:...proč by RDD nemohlo nosit úzký plášť mezi křídly. Tento by samozřejmě musel být magický, …
Tady ale nejde o tu úzkou část mezi křídly, ale o samotná křídla, ty budou nechráněná. Je to, jako kdyby člověku sekli do ruky, nohy, nebo čohokoli jiného. Možná by tohle pokrýval ten magický efekt, o kterém mluvíš.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

A co takhle automaticky každému RDD přidat k jeho "dračí kůži" (nějaký takový feat dostávají, že?) automaticky imunity +5 sekání/bodání/tupé? To je myslím to, o co Tonnymu kráčí. Prostě nemá ty imunity :)
Kraki Skengdrang
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Jistě, plášť, který chrání záda svého nositele je jen jedním z druhů plášťů. Můžu chtít nosit plášť a nemusím mít potřebu si krýt křídla. Z existujících například plášť krásy. Já ale měl na mysli především pláště s (jakýmikoliv) magickými vlastnostmi, které fungují aniž se trápí, že nekryjí křídla.

Jon: Opasky a pláště s redukcemi by se naopak měly ze hry vyhodit a změnit cenu runy. Zničit, zakázat, upálit. Ale to jsme OT.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

drake127 píše:Jon: Opasky a pláště s redukcemi by se naopak měly ze hry vyhodit. Zničit, zakázat, upálit. Ale to jsme OT.
No, vám mágům se to říká (stará ohraná písnička) :)) Ale osobně bych byl taky radši, aby imunity byly součástí nějakých zbrojí (například plátová by dávala bonusy ke všemu kromě drtivých, kroužková ke všemu kromě bdoných, vycpávaná jen bonus k drtivým...a podobně). Obávám se ale, že vyřazování těchhle předmětů ze hry by bylo příliš náročné.
Kraki Skengdrang
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Byla tu zmiňovaná moje "malá" dračice...tak si k tomu taky řeknu svoje...to že bych přišel o možnost pláště jsem nevěděl, nicméně do budoucna jsem počítal, že křídla budu nosit před "běžnou" veřejností samozřejmně pod pláštěm...a pokud vím, tak "sestřička" Palleas než Binks odešel už malinká křídla na zádech měla (nechci se rouhat).
Teď k topicu co mě zaujalo:
1) Co to tady čtu o zranitelných křídlech? RDD dostává za svoji dračí kůži +X bonusy do OČ, protože vše co je dračí je SAKRA PEVNÝ. Polovina EQ by se blahem zbláznila, kdyby se dostala ke kůži draka, aby si z toho nechala ušít mega pevný brnění a najednou je dračí kůže mrzáček, kterou prosekne každý tele? Notabene srovnávat DRAČÍ křídla (víte jakou redukci má "skutečný" drak?!!!) s LIDSKOU končetinou (nebo nedejbože lidským břichem, hehe, to mě *rozesměje se* rozesmálo asi nejvíc) je dost přitažený za vlasy.
2) A že se křídla pletou? Viděli jste někdy jak ptáci-netopýři apod. dokáží křídla složit tak, aby jim obepínala tělo? A pak se s nimi pohybovat bez problémů a nevšiml jsem si, že by jim to vadilo. Jasně zbroj a oblečení by se muselo upravit, ale fakt nevidím důvod proč by MUSELA (kromě předělaného systému - v originál NWN se křídla pláštěm překrýt nechala) ztratit schopnost používat plášť. Pokud se systém nedá obejít (a že Labir naznačil že je to možné), je to škoda a holt to Tonny bude muset IC nějak...okecat.
3) K bonusům z pláště - EQ je nastavená tak, že postava "potřebuje" plášť kvůli odolnosti na sekání/…/… a i ten směšný +1 až +3 k OČ je mnohdy jazýček na vahách mezi životem a smrtí. A pokud Tonnyho postava bojuje, chápu že to, že ho najednou začnou rozsekávat do té doby "nezasahující" potvory je trochu...flustrující.

to Balrog: Nevím kolik typů podprsenek jsi rozepínal/zapínal, leč já bych to tak bledě neviděl. :bigwink: :megalol: ...dokážu si představit že k některým typům by se křídla v pohodě vešla.

to Drake: Systémově je RDD "potomek" červeného draka. Ale jsme na RP serveru, kdy neškatulkujeme charaktery podle systémového povolání, ne? :crazy: (Tzn. kdo má levely mága nemusí nutně být "stereotypně" vymatlaným světovládným, případně světem manipulujícím jedincem, ne?) To že např. moji předci upalovali v rámci rituálů jiné lidi ještě neznamená, že v tom budu pokračovat :bigwink: i já v současné době.

edit: Zapomněl jsem na tepelné vlastnosti pláště! Ty jsou "též" nezanedbatelné.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Velmi dobře vím, jak důležité pro bojovníky jsou a jaký ohromný rozdíl v boji dělají: 5/- je cca 50% imunita na fyzické zranění, tj. prakticky zdvojnásobují HP bojovníka (a společně s tím zlevňují léčení). A právě proto bych je vyhodil, potom by se totiž zjistilo, že bojovníci bez těchto opasků nezvládají potvory s nesmyslně vysokým počtem HP a to by vedlo ke snížení počtu HP u bestií a to by znamenalo, že by běžná zraňující kouzla konečně byla k něčemu. Nepodceňujte mě, že věci nedomýšlím. ;-) Ale na to je už asi vážně příliš pozdě a OT.

KaTo: Potomek modrého draka nechrlí oheň a nemá červená křídla. Potomek stříbrného draka nechrlí oheň a nemá červená křídla, potomek … ano, můžeš si sice z povolání skládat charakter, ale nesmí se to bít a nesmíš tedy používat schopnosti, které má povolání, ale nemá jak získat charakter. A pokud jsi nucený využivat "schopnost" rudých křídel, musíš s tím buď počítat v charakteru nebo si nebrat 9. úroveň RDD.
Naposledy upravil(a) drake127 dne 16. 3. 2009 10.30, celkem upraveno 1 x.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

drake127 píše:Jon: Opasky a pláště s redukcemi by se naopak měly ze hry vyhodit a změnit cenu runy. Zničit, zakázat, upálit. Ale to jsme OT.
Zlatý slova...

Co se týče RDD, nikde na stránkách EQ jsem se nedočetl žádného vyjádření k tomuto povolání, resp. požadavkům kladeným na jeho hru. Skutečností je, že RDD skýtá zcela jedinečné možnosti rozvoje postavy co se týče vlastností, které jsou jinak na EQ prakticky nedostupné.

V současnosti se RDD hraje dvěma způsoby, které lze odvodit de facto od základů tohoto povolání. Ono se totiž dost nešťastně jmenuje, nebo má nešťastný popis, jedno z toho. Dračí učedník u mně evokuje představu někoho, kdo se od draka učí, aniž by sám musel být dračí krve. Popis však říká jednoznačně, že pouze bardi a sorcereři se mohou stát RDD, neboť mají dračí krev v žilách...
Samotné spojování povolání s nějakou krví v žilách mi přijde trochu nelogické, ale budiž, v DnD je takových věcí víc. Nicméně, jeden způsob hry vychází z toho "učednictví", kdy je postava brána jako v podstatě normální příslušník své běžné rasy, jen s nějakými schopnostmi navíc a druhý z té "dědičnosti krve". To jsou ta křídla, chrlení ohně atd., plus RP dračí způsoby (syrové maso, poklady, mráz atd.).

Kdo hraje první způsob, nesmí si prostě ty levely s křídly vzít, to je celé.

Nebo Labir vydá k hraní RDD nějaké oficiální stanovisko, změní skladbu RDD, modelů atd. Bylo by to možná vhodné, aby hráči věděli, co se od nich jako postav s RDD očekává.
Naposledy upravil(a) DenGrasse dne 16. 3. 2009 10.41, celkem upraveno 1 x.
malinový harwester a arcilooter
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

DenGrasse píše:..
Hezky řečeno.
Odpovědět