Ban

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Toueer
Příspěvky: 128
Registrován: 6. 2. 2007 23.40

Příspěvek od Toueer »

aster3 píše:Pre plysakov prikladam moj prispevok pre Labira na icq na ktory som dodnes nedostal odpoved ani ziadnu reakciu. Este predtym ako som napisal labirovi na icq tak som otravoval minimalne 2 DM - Arta a este jedneho, ktoreho si uz nepamatam. Obidvaja ma odkazali na Labira. Tak tu je slubeny prispevok aj s datumom:

PAFLI ‎(3.5.2009 11:01):
ahoj, prosimta dostal som na teba tip od DM (arta) ze by si mohol pomoct s mojim problemom. jedna sa o Equilibriu a herny ucet aster3. tento ucet sa pripaja od dvoch providerov : UPC a U:fona. Upc nema problem ale U:fonova Ip dostala z nejakeho mne neznameho dovodu isa ip ban. niesom si vedomy ze by som spravil nejaky extra precin na ban a preto sa chcem spytat ci by si sa na to mohol pozriet. Dakujem


ja teda nevim jestli byl muj prispevek tak neslusnej a blbe napsanej aby si nezaslouzil reakci. Kazdopadne sem to vzal jako ze Labir ma dvoji metr na hrace dle sympatii a dle toho se hraje na mrtvyho brouka.
S isa ip banem mam osobni zkusenost, ver tomu, ze ti Labir odpovi, akorat to bude chvili trvat.(cekal jsem asi 2 tydny na PM, kdyz se to stalo poprve). A ted mi zmenili od UPC ip a cekam znovu ;) chce to jen trpelivost.
postava: Ilingen Signerr
Obrázek
Uživatelský avatar
aster3
Příspěvky: 59
Registrován: 29. 1. 2008 9.44
Bydliště: Hag Hargol

Příspěvek od aster3 »

Toueer píše: S isa ip banem mam osobni zkusenost, ver tomu, ze ti Labir odpovi, akorat to bude chvili trvat.(cekal jsem asi 2 tydny na PM, kdyz se to stalo poprve). A ted mi zmenili od UPC ip a cekam znovu ;) chce to jen trpelivost.
vsimni si ten datum kdy sem psal - PAFLI ‎(3.5.2009 11:01) a dnes mame 11.9.2009 to mas 4 mesice cca. Jasne ze to zrejme ztroskotalo a upadlo v zapomeni nedelam si nejake to ze se ozve. Uz je to vlastne stejne jedno protoze do hry muzu :bigwink: i bez Labira
Obrázek
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Tak já nevim jestli to vědí všichni, ale Labir má spousty práce s EQ. Tvorba, úpravy... možná si leckdo z Vás neuvědomuje, že toho má opravdu hodně a je to dle mého těžká práce. Dělá to pro nás všechny zadarmo. To že si mu napsal a on ti neodpověděl nemusí nutně znamenat, že má rozškatulkované lidi na EQ. Ale může to být i tím, že neměl zrovna čas, že to přehlíd. Mohlo k tomu vést mnoho důvodů. Lepší než se domnívat a než si odpovídat na otázky sám, je vždy lepší se zeptat toho dotyčného, protože on ví rozhodně lépe jak se celá věc má. Chápu, že si chtěl hrát, a že tě to třeba mrzelo, ale tyhle tvé názory jsou Aster zbytečné. Pro příště labirovi napiš třeba PM nebo na icq... a když ti po třeba týdnu neodpoví, zkus to znovu. To souvisí s tím, co to je hrát na EQ. Hrát na EQ neznamená dostat vše HNED. Nýbrž vyržet a počkat. Vše má svůj čas a Buildeři i DM jsou lidi. Musí mnohdy dělat věci které je nebaví. Zkus se vžít do role Labira a dělej to co dělá on několik let v kuse. My si všichni užíváme hry, on pracuje.
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

Keď sme už pri bane,ako dlho trvá? pretože so svojou postavičkou na druhej strane ho chtiac nechtiac dostanem a postihne to aj tu na povrchu. Velmi mi to nevadí,ale je dobré nič si neplánovať s tou dole. Teda s tou hore.
peetrs
Příspěvky: 12
Registrován: 12. 5. 2009 21.39

Příspěvek od peetrs »

sciorp píše:pokud jsi to napsal takhle pak je jasné že tě nečeká brzké vyřízení
vřele doporučuji so přečíst trvale udržitelnou krávu I. a II.
Cetl jsem, pekne pocteni.

Takle jsem to nenapsal a ban mam vyrizen (i kdyz zhola zbytecne, pac jsem od te doby v podstate nehral).

Kazdopadne to nemeni nic na tom, ze banovat IP adresy (obzvlaste pak verejnych ISP) je nejhorsi zpusob jak odtrihnout nektere uzivatele a cesta do pekel.
Naposledy upravil(a) peetrs dne 18. 9. 2009 10.36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

pokud je to nejhorší způsob pak ti přeci nic nebrání podat konstruktivní návrh na to jak to udělat líp, já se v sítařině vyznám jen zlehka a to ještě spíš po hardware stránece takže do toho nemám co pindat ale myslím si že když bys přišel s nápadem jak v rámci NWN banovat přímo jednotlivé acc, tak se setkáš určitě pouze s pozitivním ohlasem
PODPIS
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

peetrs píše:
Když zabanuješ acc., tak se ti postižený akorát zasměje a založí novej. To samý, když zabanuješ jednotlivou IP.
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

Len tak pre zaujímavosť by som chcel vedieť, čo všetko tu musí urobiť človek, aby dostal ban... po mojich posledných (síce oprávnených,ale úplne zle podaných sťažnostiach) som sa dnes po mesiaci logol (aj na fórum,aj do hry) pretože nemám rád nedokončenú prácu a chcel som si doscreenovať hrad. Síce z toho nič nebolo, lebo zjavne nové ovládače na 7 a nwn sa nemajú radi a letel som von, ale bol som celkom prekvapený ,že som sa logol na fórum aj do hry. Hehe. Nie, že by som po bane túžil, je mi to vlastne vcelku jedno, ale keď už som ja nemal byť exemplárny prípad tak ma Labir zjavne dovolenku. :bleh:

Ožratých, ktorí sa stávajú buranmi ...rozhodne trestať. A to aj v liberálnych časoch.
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

A furt nič

Asi budem musieť viac rýpať do Balrogovej neschopnosti
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

gringo píše:A furt nič

Asi budem musieť viac rýpať do Balrogovej neschopnosti
To víš, už si tu z tebe nikdo nic nedělá :)
Smrt je jen začátek druhého dějství.
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

NiamCK píše:
gringo píše:A furt nič

Asi budem musieť viac rýpať do Balrogovej neschopnosti
To víš, už si tu z tebe nikdo nic nedělá :)
Nikdy nebolo účelom aby so mňa niekto niečo robil. V podstate som len chcel vidieť ako dopadne konštruktívne úsilie, aj keď to tak nakoniec nevyznelo.
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

gringo píše:
NiamCK píše:
gringo píše:A furt nič

Asi budem musieť viac rýpať do Balrogovej neschopnosti
To víš, už si tu z tebe nikdo nic nedělá :)
Nikdy nebolo účelom aby so mňa niekto niečo robil. V podstate som len chcel vidieť ako dopadne konštruktívne úsilie, aj keď to tak nakoniec nevyznelo.
Tak tak to tedy nevyznělo ani omylem. Já jsem z toho vůbec nepochopila, že to má někdo přebírat.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

NiamCK píše:
gringo píše:
NiamCK píše: To víš, už si tu z tebe nikdo nic nedělá :)
Nikdy nebolo účelom aby so mňa niekto niečo robil. V podstate som len chcel vidieť ako dopadne konštruktívne úsilie, aj keď to tak nakoniec nevyznelo.
Tak tak to tedy nevyznělo ani omylem. Já jsem z toho vůbec nepochopila, že to má někdo přebírat.
:yes:
Odpovědět