PRÁCE V ZAHRANIČÍ

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

PRÁCE V ZAHRANIČÍ

Příspěvek od magnumik »

Ahoj... mno... mám jeden důležitej dotaz... Chtěl by tady někdo semnou, s Ikkiem a jedním dalším mým kámošem jet na léto pracovat do Skotska?

práce je ve čtvrtym největšim městě skotska - Dundee (150tis obyv.)
firma Dundee Cold Stores ltd. na spracování hrášku (zmražování do velkých krabic)… práce je tam různá, od umývání strojů a zametání, přes výrobu velkých krabic do kterých se zmražený hrách na linkách sype... a pak práce na linkách, kde vyměnuješ krabice když se naplní a umýváš mrazáky když linka nejede...a pár dalších věcí...sou to 12cti hodinový směny... ranní a noční... angličtinu na komunikační úrovni … No a jelo by se asi 30.6. nebo první týden v červencina dva měsíce… ubytování je zařízený u týpka, kterýho sme bydleli minulej rok a je to fakt super borec, ve všem nám vyšel vstříc... no...co ještě... jestli chcete tak se ptejte...

je to legální práce, přímo přes továrnu, žádná agentura… byl sem tam už minulej rok, a chtěl sem jet s Ikkiem a dvěma kamoškama, ale napsali mě, že holky už neberou, tak musím sehnat ještě jednoho chlapa, páč jednoho už se povedlo sehnat...

co se týká peněz tak záleží jak člověk šetří, já si přivezl 30000 s tim, že sem si koupil fot'ák dost dalších věcí, byl sem na koncertě v Glasgow, na fotbale když s místním klubem Dundee United hrála přátelák Barcelona... no prostě sem nešetřil... a kamoš co šetřil si dovezl 50000 s tim, že si koupil hafo oblečení, novej kufr a další blbosti.

Jedinej problém je, že je to strašně narychlo, jelikož příští týden ty volný místa už obsadí někym jinym a tak by to chtělo vyřešit během zítřka… to znamená vyplnit žádost, kterou vám pošlu, vytisknout, podepsat, nascannovat a poslat spolu s životopisem na email té továrně...

pokud chcete tak se na něco ptejte.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

no nebejt to tak narychlo tak bych si klidně v práci na to vzal dovču do skotska sem se vždycky chtěl podívat a změna v práci je život
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

:( sere mě, že je to tak narychlo, ale jinak to nejde :/
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Maximálně můžu dát čas do neděle, kdy se to musí vyřešit :ermm:
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

no tak sem zjistil v práci, že bych stejně nedostal dovolenou, jelikož kolegyně má nemocné dítě a tím pádem dělám operátorku za ní, kdyby tu zůstal můj šéf sám asi by si to hodil a oddělení podpory prodeje by zkolabovalo

dneska sito hodím sám, sem tu sám a asi mám pět minut klidu teda než zazvoní další telefon

každo pádno hodně štěstí ať ti to tam dobře dopadne a bacha na daně, které u nás budeš muset doplatit
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Já sem študák, já daně neplatim :)…

co se dá dělat...vypadá to že nepojedem...ale třeba se to do neděle nějak rozlouskne.
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

silně o tom přemýšlím
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

máš pm ;)
Odpovědět