Ticho na forech

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Ticho na forech

Příspěvek od kokosak »

Koukám, koukám a EQ forech poslední dobou nic nic nic... nebo tak dva příspěvky denně. Už sem z absťáku začal číst fora jinejch NWN servrů a to je počteníčko! "Zlý ošklivý DM mi za opakovaný PvP (ne CvC) před NPC dali tři levly dolů, to bude trvat dva tejdny, než se vyhrabu z blbý jednadvacáty urovně zpět na 24". "Vy ste vodstranili ten šutr, co se za něj daly zasekávat potvory, takle je ten kvest moc těžkej, zvedněte odměnu". "Zavolal sem si telem klerdu, aby mě zved z mrtvoly, nechtěl, tak sem mu vynadal do vylízanejch debilů a on pak mě přišel zabít, sem se sice pak relog za svou třicítku a sejmul ho, ale potrestejte ho za zabití z OOC důvodu!" "Vy vubec nehrajete RP! To já sem jen hodil bánší z invizu na dopravní lodi... sem přece ten lawfull good paladin"

A taky je roztomilé sledovat některé známé firmy: 1. server - prohřešek, ban. 2. server - prohřešek, ban, 3. server.…… :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Víc, víc, takovýho počteníčka! :biggrin:
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Jo občas se taky chodím pobavit :)
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

"Ten orčí náčelník, kterýho zabiju pokaždý, mi dal na prdel, když ho orčí šaman začal léčit a boostovat! Co si to DM dovolujou?"

:))
Kraki Skengdrang
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Asi jste mě naladili, kam se mám chodit bavit...
Je fakt, že když všechno klape ve hře, není proč psát tolik na fóra.
Jenže čím se pak mám bavit v práci, když si dělám netvůrčí a nemanažerské přestávky, abych se z toho nezbláznil :biggrin: Zkusím se mrknout na jiná fóra.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Vy jste teda kumpáni. Smát se cizímu neštěstí. :shaun:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Hehe, tuším asi odkud ty hlášky berete.

Jestli se tu nudíte, tak si založíme nějaký flejmík :biggrin: Vlastně kolik uběhlo času od posledního? Není to už 100 dnů pravidelné flames-periody?

Edit: tak poslední byl cca 16.2.2009, což nám dává datum přibližné... 27.5.2009, takže musíte ještě měsíc vydržet, jsme uprostřed doby klidu. :bleh:
Jsem zvědav jaký bude důvod toho flames... :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Důvod pro flame. No to je jasný, ten důvod tu prostě je. Dlouho žádný flame nebyl.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

- 3lvl za zabijeni lowlvlu na hrbitove se slovy "zkouska prstu smrti" :megalol:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

když jsme u toho:


všichni jste mě zklamali a zklamali myslím že fakt hodně, hmm počkat nojo dám si čas do toho periody :biggrin:

ááááááááááááááááá telefóóóńy néééééééééééééééé.….R.I.P
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

labir píše: Jestli se tu nudíte, tak si založíme nějaký flejmík :biggrin:
:biggrin: Kdepak, na me nekoukejte, ja jedu dneska na dovcu a vracim se az za 2 tydny :bleh:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Víte co by mě docela zajímalo? Vy se chodíte smát na jiná phora, ale zajímalo by mě kdo chodí sem pročítat flamy a smát se. Protože někdy se tu hádáme dokola kvůli opravdovým nesmyslům. Někdy to vře, a někdy je to ještě horší.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

anurin píše:Víte co by mě docela zajímalo? Vy se chodíte smát na jiná phora, ale zajímalo by mě kdo chodí sem pročítat flamy a smát se. Protože někdy se tu hádáme dokola kvůli opravdovým nesmyslům. Někdy to vře, a někdy je to ještě horší.
Heht jo to by bylo zajímavé vědět. V jistou dobu byli Equilibrijské flames vcelku známé že. :bigwink:
Ale ono to je dobře, protože se tu dost narazilo na věci, které prostě ostatní světy neřeší protože se jim vyhnou třeba kvůli svému zaměření.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Já se teda chodim smát na forum stránek systemofadown.cz :smile: jelikož se tam SOAD probírá docela minimálně a bavíme se prostě o normálních věcech jako "včerejší hokej" nebo "kde sme se zase včera ožrali a co se nám stalo za haluze" a různý další věci, který tady na EQ nejsou :smile: tady to proletim, co novýho, sem tam když potřebuje někdo poradit a vim odpověd' tak odpovim, ale prostě tohle forum je víc soustředěný na jeho účel :smile: jediná věc co tady je, byl "Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam topic" což byla jednu dobu fakt dobrá haluz :megalol:
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

labir píše:
Jestli se tu nudíte, tak si založíme nějaký flejmík :biggrin:
Ha! Vyvolávač flejmů! :biggrin:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Winonne píše:
labir píše:
Jestli se tu nudíte, tak si založíme nějaký flejmík :biggrin:
Ha! Vyvolávač flejmů! :biggrin:
To je pravda! Už všichni víte, kdo je z odpovědný za všechny, nebo většinu flamů na EQ phoru. Mili, máš za tohle odhalení u mě flašku, od labira možná ban. :megalol:
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

:whistling: mně napadá témat k flejmování :flames:
Naposledy upravil(a) Vugi dne 30. 4. 2009 13.28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Nezapomínejte, ještě měsíc :D
Kraki Skengdrang
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

labir píše:Heht jo to by bylo zajímavé vědět. V jistou dobu byli Equilibrijské flames vcelku známé že. :bigwink:
Ale ono to je dobře, protože se tu dost narazilo na věci, které prostě ostatní světy neřeší protože se jim vyhnou třeba kvůli svému zaměření.
A pak je někdo zlý a ošklivý promazal, takže teď se z těch starejch nedá připálit už ani troud. *pofňukává*
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

:flames: musíš ještě ten měsíc počkat, ono z těch ohárků od posledně chytne celý les :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Odpovědět