Lano vedoucí od banditů do pavoučí jeskyně

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Lano vedoucí od banditů do pavoučí jeskyně

Příspěvek od Elian »

Uvazuje se u starého stromu (nevím teď z hlavy přesné názvy lokací) a slézá se po něm dolů do pavoučí propasti od banditů (od soutěsky na cestě do Amfi přes řeku). Slezli jsme dolů, ale nahoru to už nešlo. Po kliknutí na provaz se nic nestalo. Doufám, že to není záměrně, takže to hlásím jako chybu.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Potvrzuji, také se mi to stalo asi před týdnem.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Teoreticky to tam může někdo chodit odvazovat.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

co vy víte, kterej pulčík bandita, vás s hidu sleduje a jen si počká :megalol:
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Tak mám dojem, že kdyby tato chyba byla ve prospěch hráče, tak by se velmi rychle opravila a reakce by byly trochu jiného rázu. Nevím, jak by se také IC vysvětlovala skutečnost, kdyby jedna z postav zůstala nahoře a hlídala. A přesto by lano "zmizelo" těm dole. Vymýšlet se může cokoliv, to je pravda. Potom si nejsem jist, jestli vůbec mám hlásit chyby, které jsou v neprospěch hráče, nakonec všechno se dá "nějak vysvětlit".
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Dneska ráno jsi ten bug napsal.. někteří lidi musí chodit do práce, dej tomu alespoň den. :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Elian píše:….
S*reš si do gatí a to přeci nechceš. Vyčkej času...
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Elian píše:Tak mám dojem, že kdyby tato chyba byla ve prospěch hráče, …………..
Tato chyba se bude řešit. Stejně jako další, které se našli a vyskytli. Tvůj příspěvek, spíše poukazuje na to, že radši volíš snazší cestu než tu těžší.

Pokud si myslíš, že hlášení chyb, které hráči dají výhodu opomeneš a o to déle ji budeš třeba využívat, mohu ti zaručit, že až se na ní přijde a dohledá se kdo na ní těžil, budeš po zásluze odměně …
A neboj se, už takových tu pár bylo a byli odměněni …

Naopak lidé, kteří chybu najdou a nahlásí jí, mají u DM/WB plus a ač si z toho na foru občas uděláme legraci (pro odlehčení), neznamená to, že to bereme na lehkou váhu a nebo, že tu chybu ignorujeme.

Proto si pro příště radši zkus takovéhle příspěvky odpustit.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Elian píše:Tak mám dojem, že kdyby tato chyba byla ve prospěch hráče, tak by se velmi rychle opravila a reakce by byly trochu jiného rázu. Nevím, jak by se také IC vysvětlovala skutečnost, kdyby jedna z postav zůstala nahoře a hlídala. A přesto by lano "zmizelo" těm dole. Vymýšlet se může cokoliv, to je pravda. Potom si nejsem jist, jestli vůbec mám hlásit chyby, které jsou v neprospěch hráče, nakonec všechno se dá "nějak vysvětlit".
Hm.. teď jsem si to tu přečetl a přečetl jsem si předtím i ten tvůj mail s prosbou ohledně nahrazení ztráty způsobené tímhle bugem (přesněji zřejmě bugem, musím si to nejprve otestovat jak to funguje/nefunguje a jaké to má projevy). Chtěl jsem ti vyhovět, ale teď nevyhovím. Hádej proč?
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Bezva, asi jsem mohl něco takového čekat. Tady opravdu člověk může napsat jen to, co se líbí DMkům. Kdybych já "odlehčil" nějaký příspěvek od DM, tak by bylo zle. Ale naopak je to legrace, že. A Labire, napiš mi prosím soukromě, co jsem si tak strašného dovolil napsat. Bug, kvůli kterému budu hrát možná měsíc, abych se dostal zpátky na lvl, mi na náladě zrovna nepřidá a ještě mám potom číst takovéto reakce.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Elian píše:Bezva, asi jsem mohl něco takového čekat. Tady opravdu člověk může napsat jen to, co se líbí DMkům. Kdybych já "odlehčil" nějaký příspěvek od DM, tak by bylo zle. Ale naopak je to legrace, že. A Labire, napiš mi prosím soukromě, co jsem si tak strašného dovolil napsat. Bug, kvůli kterému budu hrát možná měsíc, abych se dostal zpátky na lvl, mi na náladě zrovna nepřidá a ještě mám potom číst takovéto reakce.
To je jednoduché co tak strašného píšeš. Za prvé se snažíš manipulovat situaci do polohy "zlé WB/DM si na mě zasedlo" a to zcela neoprávněně a po ani ne 24 hod od nahlášení chyby v pracovní den než ti někdo kompetentní vůbec stačil odpovědět. Na to jsem po jistých zkušenostech extrémně háklivý.

A víš co? Stačilo by kdybys sem napsal něco jako "tak pardon, ujely mi nervy" a stejně bych ti pomohl, protože se takovýhle úlet může stát komukoliv. Ale tvá reakce ala "ublížený fracek co se mu rozpadla bábovička vinou prasklého kyblíčku a proto už nikdy nepůjde na písek" mě utvrzuje v tom že si tu pomoc nezasloužíš (dle pravidel na ni nemáš nárok, ale když to jde tak pomáháme).

Takže asi tak. :shades:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Vůbec jsem nic takového nepsal. Jediné, na co jsem reagoval, že pokud sem napíšu chybu tak reakce jednoho z DM je, že je to vlastně legrace (odvázání lana). Myslel jsem, že se tady hlásí chyby a případné věcné poznámky. Výsledkem je, že jste se na mě vrhli jako vosy. No raději se nebudu rozepisovat, jak mi připadá tvoje reakce. Od té bábovičky mám dost daleko a já tě takhle urážet nebudu. Prosím o uzavření této diskuze.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
FroziKk
Příspěvky: 24
Registrován: 20. 12. 2008 21.07

Příspěvek od FroziKk »

Takže...myslím že byla z obou stran zbytečná reakce, z Elianini asi i poněkud přehnaná(tím myslím první příspěvek od Psance, ale přecejen se tu mají řešit ty problémy v lokacích a ne problémy ďábelských maskovaných půlčíků, tajně po nocích odvazujících lana ponechávajíc ubohé postavy jejich osudu :bleh: ). Shodou okolností jsem uvízl na tom samém místě kde Eli. Domluvil jsem se z DM (konkrétně Arto) a šlo to vyřešit i bez toho, tak příště víc pevný nervy ( i když ztráta 8,5k xp kvůli tomu že je lokace špatně udělaná mi taky přijde jako trochu zbytečná a možná byste přece jen mohli přimhouřit oko, oči :bigwink: ). Ale co rači mlčim než se mi taky něco stane. :biggrin:
Odpovědět