Kráter troglodytů

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Kráter troglodytů

Příspěvek od Aefar »

Tak jsem kráčel nahoře kolem krátera, asi uprostřed jsem pak skončil ve skále... a pak se propadl ke vchodu do jeskyně dole přímo před bandu troglodytů.

Zároveň jsem se odlogoval. Možná přijde upozornění, že jsem se odlogoval abych se vyhnul smrti - což je pravda, ale způsobené bugem...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Kráter troglodytů

Příspěvek od labir »

Aefar píše:Tak jsem kráčel nahoře kolem krátera, asi uprostřed jsem pak skončil ve skále... a pak se propadl ke vchodu do jeskyně dole přímo před bandu troglodytů.

Zároveň jsem se odlogoval. Možná přijde upozornění, že jsem se odlogoval abych se vyhnul smrti - což je pravda, ale způsobené bugem...
Normální tilesetová chyba se kterou se nedá nic dělat. Asi se s tebou utrhl kus svahu?
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Re: Kráter troglodytů

Příspěvek od Aefar »

labir píše:
Aefar píše:Tak jsem kráčel nahoře kolem krátera, asi uprostřed jsem pak skončil ve skále... a pak se propadl ke vchodu do jeskyně dole přímo před bandu troglodytů.

Zároveň jsem se odlogoval. Možná přijde upozornění, že jsem se odlogoval abych se vyhnul smrti - což je pravda, ale způsobené bugem...
Normální tilesetová chyba se kterou se nedá nic dělat. Asi se s tebou utrhl kus svahu?
Příště to zkusím nějak zahrát. Tentokrát jsem byl zmatený, setkal jsem se s tím poprvé. Hlášení o odpojení při potížích přišlo DM na 100%. Takže - týká se to tohoto.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nemáš chodit po okraji, ale horem ;)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět