Písař - Mithallir Hospoda "U zdi"

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Písař - Mithallir Hospoda "U zdi"

Příspěvek od Nalk »

Jen taková drobnost. Když jsem se bavil s písařem u nástěnky v hospodě, tak se samozřejmě zvedl ze židle, pak ale začal zmateně pobíhat po okolí (ale nepřerušil okno rozhovoru) a nakonec si sedl.

Je to jen drobnost opravdu, ale písař působí komicky, když začne "panikařit" ve chvíli, kdy má začít psát. :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Hledá kalamář :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

To není chyba, nepustil jsi ho k židli aby si mohl sednout tak holt AI zkoušela všechno co ji napadlo.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Asi dostal záchvat pakostnice :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

No... stává se ovšem taky, že si pán písař prostě stoupne, ačkoli v okolí nástěnky nikdo viditelný není. Udělá pár kroků, popoběhne.. a zase si sedne. Stalo se již 3x. Podezírám pana Automata obecného, který nám občas brání si i vzít něco ze stolu (zasekne se mezi postavou a stolem a odmítá ji pustut).
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1085
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

Taky se musi protahnout! Vy jste na něj ale zlí :angry:
Reklama: Piti - práce všeho druhu, vysoká kvalita, nízká cena - spokojenost zaručena!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

labir píše:To není chyba, nepustil jsi ho k židli aby si mohl sednout tak holt AI zkoušela všechno co ji napadlo.
Zajímavé, že si nakonec sedne (ještě než dokončím psaní vzkazu) a já se přitom nehnu ani o píď, ani mě poNWNovsku nevyšoupne pryč :biggrin: ale OK, když to není chybka, tak jo... já jsem na to včera koukal, pak jsem se tomu smál, jak písař šíleně běhá. No fajne :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Odpovědět