Equilibrie Music Video

Equilibrie jako karetní hra, divadlo, desková hra atd...

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Je to vazne pekny. Nevim, jestli muzu kritizovat, pac ja na neco podobnyho bohuzel rozhodne nemam cas, ale mistama mi to prislo az trosku moc rychly.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

kokosak píše: Proto hurá do díla. Šup šup :)
Ode mne video určo neuvidíš; budu raději věnovat svůj čas nečemu, kde se využije efektivněji, třeba pořádání dalšího turnaje čí plesu, nebo kreslení pro Eq (mapa, bang, atp.)

; )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
eqileus
Příspěvky: 185
Registrován: 25. 2. 2007 20.30

Příspěvek od eqileus »

Je to dobrý, moc dobrý... Podle mě to má i pointu, nápad a je to slušně zpracované... :buba:
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Já tedy (od tebe kokosaku) viděl lepší EMV. Na můj vkus je tam taky až moc těch kroucení, přibližovaček a vzdalovaček, a jsou docela agresivní (moc rychlé). V některých momentech mi tam sedí dobře, v jiných mi připadají naopak docela navíc. Ale i přes to všechno je to parádní kousek a mě nezbývá než jen zbožně vzhlížet (veni, vidi, non vici). :worthy:

P.S.: Nechtěl bys zveřejnit jiné kousky, co máš na svědomí ? Myslím, že bys jen podpořil onu motivaci pro ostatní. :bigwink:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Tomu řikam konstruktivní kritika. Klidně ještě pár klanění :bigwink: Ty ostatní jsou AMV, neboli Anime Music Video, narozdíl od Equilibrie Music Video... ale jestli se k tomu dostanu, tak je uploadnu na youtube a pošlu někam link.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Musím se přidat k těm co chválí, moc se mi to líbí! Myslím, že práce s kamerou není na EQ zrovna jednoduchá.. tedy, aby mi to vyšlo do filmečku jak chci. Jen je tam na můj vkus moc točení. Ale jako upoutávka dost dobrý.. mělo to šmrnc a švih.. a že to nevyprávělo příběh jedný postavy? Vždyť se to jmenuje Equilibrie.. ne "Jak šel Ezík na houby" :bigwink:
Moc se těším na další dílka! :yes:
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Tak pro ty z vás co je ještě neviděli sem na youtube nauploudnul zbylý videjka mimo EQ. Je to pod stejnym autorem.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Kapik
Příspěvky: 401
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Moc hezký. Krom toho, lidi sou natěšený spíš na akci, takže tohle dokáže upoutat:)
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

tak jsem se stal prvním visitorem těch ostatních videí :biggrin: to je všechno tvoje práce?
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Jop. Většina toho visí na Animemusicvideos.org kam sem posílal pod nickem bratr
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

tak to smekám
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

HM... koukam mě chytli jedno videjko na copyright zvuk... tak ho hodim sem, ať to mate komplet:
http://uloz.to/1829958/notAcartoon.avi
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
dave
Příspěvky: 141
Registrován: 2. 7. 2007 23.32

Příspěvek od dave »

No hm... teda opravdu moc povedený, i když je fakt, že od tebe sem možná i čekal víc :bigwink:
Jo a ty rotace... trošku se mi z toho dělá... to... no
Naposledy upravil(a) dave dne 25. 5. 2009 0.31, celkem upraveno 1 x.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Hmmmm.… koukam ty rotačky budu muset příště omezit. Mě to ani nepřišlo, já jedu NWN v modu "kamera za zadkem", takže mi obrazovka rotuje furt. Ale když je vam z toho šoufl, tak se nedá svítit. A k te rychlosti... bohužel na zoomy a rotace a všechno má NWN jen jednu jedinou rychlost. A to sem pro jistotu točil na 60 FPS abych pak některý záběry následně ještě s použitím filtrů moh zpomalit až na čtvrtinovou rychlost.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Libra
Příspěvky: 319
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Tak to já naopak vůbec nic takového nečekal. :wow: Fakt parádní, hezky sestřihaný, pěkný výběr scén. :thumbsup: Zatím nejlepší "prezentace" EQ co jsem tady viděl od obsahu po provedení :yes: Musela to bejt asi pěkná makačka, hluboká poklona.
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Elian
Příspěvky: 44
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Dovolím si přece jen jednu poznámku. Hodnotil jsem zpracování a sugesci videa a opravdu se mně líbí. A určitě se bude líbit více těm, co zde hrají. Pokud bych však měl hodnotit video jako reklamu na Equilibrii, tak bych byl proti. Je to podobné, jako u trailerů filmů, kde v drtivé většině případů střih vybere ty nejlepší záběry, ale film vás potom zklame (pokud s tím už nepočítáte :)). Tady je to ještě o kousek horší v tom, že podobné questy zažije jen pár hráčů, kteří dokáží hrát podle představ správců světa. Berte to prosím jako názor a konstatování jednoho z hráčů. Nic víc.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

No, koukam že puvodní záměr se minimalně trochu nepovedl, když už ste dva co myslí, že "to nezažijou". Chtěl sem ukázat co všechno jde. 95 % videjka sou uplně normální věci z běžného EQ provozu a ten jeden jedinej ubohej "DM" epickej boječek s *vymazaná IC informace* by neměl být něco jako "tohle nikdy nebudu dělat", ale "jéééé to sem nevěděl, to je supr".
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Elian
Příspěvky: 44
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Možná bych se ještě trochu doplnil. Tohle video ukazuje svět více jako akční, a proto může být perspektivní budoucí hráč zklamán. Myslím si, že jako reklama tohle video ukazuje svět v jiné podobě, než skutečně je. Ale na druhou stranu! .. může odradit hráče, kteří by si právě zahráli RP v equilibrijském stylu :).
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Roma
Příspěvky: 438
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Pekne videjko, kolik to zabralo casu?
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Hmmm.… takže to máme *počítá* … v unoru sem začal, teď je.… no, čistýho času asi 40 hodin, cirka. Z toho nejvíc zabralo točení materiálu, střih i s efekty za zhruba 10 hodin.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět