Smrt ve spánku

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Smrt ve spánku

Příspěvek od Vugi »

U mé postavi Erumoico Stamatho, nastala smrt během spánku, bez předchozího systémového varování vyskočilo umíráš hlady=okamžitá smrt, v 7h dnes ráno postava chytla úpal, taktéž bez předchozího systémového infa o tom, že je jí horko...
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Stav přetvává, nezobrazují se mi infa o hladu/žízni na postavě + se postava díky chvilkovému lagu portla mimo:
http://vugi.xf.cz/eq.gif
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

eh... stalo se mi to samé... postava se léčila z kocoviny, tak jsem se rozhod, že celej den prospí, protože s tou kocovinou se skoro hrát nedá.. nevypisovala se žádná hláška o hladu/žízni, nakonec jen, že zemřela na hlad :no: … chtěl bych poprosit nějaké Dx, jestli by nebylo možné tu postavu oživit? :sad: už toho dneska bylo fakt tolik, že toho mám plný zuby... pokud by se někdo obětoval, tak bych dodal bližší info
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Ve spánku se tyhle věci nevypisují.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Street_cz píše:eh... stalo se mi to samé... postava se léčila z kocoviny, tak jsem se rozhod, že celej den prospí, protože s tou kocovinou se skoro hrát nedá.. nevypisovala se žádná hláška o hladu/žízni, nakonec jen, že zemřela na hlad :no: … chtěl bych poprosit nějaké Dx, jestli by nebylo možné tu postavu oživit? :sad: už toho dneska bylo fakt tolik, že toho mám plný zuby... pokud by se někdo obětoval, tak bych dodal bližší info
V posledni dobe jsem se s podobnym problemem ve hre nesetkal. Domnivam se, ze ten system je nastaveny takto beze zmeny uz docela dlouho a funguje. Nejspis byla chyba v tom, ze jsi nechal postavu spat, resils neco jineho nez EQ a nehlidal si to.
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Street_cz píše:eh... stalo se mi to samé... postava se léčila z kocoviny, tak jsem se rozhod, že celej den prospí, protože s tou kocovinou se skoro hrát nedá.. nevypisovala se žádná hláška o hladu/žízni, nakonec jen, že zemřela na hlad :no: … chtěl bych poprosit nějaké Dx, jestli by nebylo možné tu postavu oživit? :sad: už toho dneska bylo fakt tolik, že toho mám plný zuby... pokud by se někdo obětoval, tak bych dodal bližší info
U mně je to obdobný případ akorád to byla nemoc a né kocovina, systém hlad/žízen ze rozjel po restartu serveru, do té doby jsem se neodvážil hrát.
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

No, ono se to všechny systémy krom XP jako hlad, nemoce apod. nevypisují dokud postava spí (je slepá). Pokud by od postavy hráč odešel a nechal ji bublat, tak má hlášení plný log. Na druhou stranu, pokud by se po skončení spánku hned znovu zahrabal do spacáku, k vypsání hlášky nedojde.

Je poněkud problém (a už se to tu na forech řešilo), že se kocovina, na rozdíl od nemocí, nemůže "vyléčit odlogem" a člověk si ji musí přetrpět, nebo odmakrostylovat.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

S kocovinou se dá normálně hrát, nicméně to musíš všechno odtrpět, proto jsem Grima hrál akorát v hospodě, a kdybys místo spánku nechal Ramona v knajpě s korbelem, tak by se mu tím pádem asi nic nestalo. Tož tak.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Paklic píše:S kocovinou se dá normálně hrát, nicméně to musíš všechno odtrpět, proto jsem Grima hrál akorát v hospodě, a kdybys místo spánku nechal Ramona v knajpě s korbelem, tak by se mu tím pádem asi nic nestalo. Tož tak.
nešlo o Ramona, ten by se nikdy nevožral :-D ne, spánek opravdu pomáhá, po pár "použití spacáku" se kocovina zmírnila... možná to bude tím, jak psal kokosám, že jsem pečoval hlavně o ten spánek, ale někdy jsem ho neposlal spát hned potom a stejně se nic nevypsalo, jen XP (možná jsem měl jen smůlu)…
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Odpovědět