Portréty

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Portréty

Příspěvek od Sethiel »

Mám teď trošku problém, zkrátím to na návrh:

Co kdyby se u každého vlastního portrétu do toho největšího obrázku (který se jak jsem zaznamenal zobrazuje pouze při vytváření postavy) napsalo vždy jméno postavy, pro kterou byl vytvářen, aby si ho nevzal někdo jiný?

Aneb mám velkou spoustu portrétů z různých zdrojů … a když vybírám, rád bych věděl, které už jsou zabrané nějakou postavou na EQ (tj. jsem je stáhl tady z fóra Equilibrie) a které můžu použít.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Tak teď, když se dají portréty měnit, to nevidím jako tak velký problém. Když se něco takového stane, poškozený se může ozvat a ty, nebo kdokoli jiný, si najde svůj a změní.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Alfray píše:Tak teď, když se dají portréty měnit, to nevidím jako tak velký problém. Když se něco takového stane, poškozený se může ozvat a ty, nebo kdokoli jiný, si najde svůj a změní.
Taky to nevidím jako velký problém. Na druhou stranu, když už se dělá novej portrét, tak přidat ozdobnej nápis není moc času, ne?
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Sethiel píše:
Alfray píše:Tak teď, když se dají portréty měnit, to nevidím jako tak velký problém. Když se něco takového stane, poškozený se může ozvat a ty, nebo kdokoli jiný, si najde svůj a změní.
Taky to nevidím jako velký problém. Na druhou stranu, když už se dělá novej portrét, tak přidat ozdobnej nápis není moc času, ne?
Víc, než si můžu dovolit na takové nepodstatné hlouposti

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Sethiel píše:
Alfray píše:Tak teď, když se dají portréty měnit, to nevidím jako tak velký problém. Když se něco takového stane, poškozený se může ozvat a ty, nebo kdokoli jiný, si najde svůj a změní.
Taky to nevidím jako velký problém. Na druhou stranu, když už se dělá novej portrét, tak přidat ozdobnej nápis není moc času, ne?
Už se mi stalo, že jedna postava na EQ měla stejný portrét, jen trochu jinak upravený než já...a dělala si ho evidnetně sama, takže :) Tomu se nevyhneš ;)
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

nejlepší si je portrét nakreslit sám nebo v nějakém generatoru ugenerovat
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Tomyn píše:nejlepší si je portrét nakreslit sám nebo v nějakém generatoru ugenerovat
Když už jsme u toho … nějaký tip na takový generátor?
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

Sethiel píše:
Tomyn píše:nejlepší si je portrét nakreslit sám nebo v nějakém generatoru ugenerovat
Když už jsme u toho … nějaký tip na takový generátor?
Tomyn de Swamp :bleh:

ne já použil na své portréty nebo svého kamaráda DDO s lehkou upravou ve fotokrámu
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Odpovědět