Gargoyly

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Gargoyly

Příspěvek od George »

Tak jsem se šel projít do kaňonu a potkal jsem dvě přesílený gargoyly.… vypadalo to asi následovně...
Gargoyla skill
Tentokrát opravdu pochybuju, že ji někdo buffoval. :bigwink: .. nevím, jestli jich bylo víc přesílených, před tou druhou už jsem musel utéct. :clover:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Gargoyly

Příspěvek od Braenn »

George píše:Tak jsem se šel projít do kaňonu a potkal jsem dvě přesílený gargoyly.… vypadalo to asi následovně...
Gargoyla skill
Tentokrát opravdu pochybuju, že ji někdo buffoval. :bigwink: .. nevím, jestli jich bylo víc přesílených, před tou druhou už jsem musel utéct. :clover:
Přijde mi to klasický případ toho, kdy se ty Gargoly přizpůsobí na tvůj level a sílu postavy. Jak jsem Nicky viděla na turnaji, ani se těm číslům nedivím, kor jestli je nakouzlená nebo tak. Mě takové útoky běžně vykazují obyčejní banditi. Buď rád že jsi ještě utekl.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gargoyly

Příspěvek od George »

Braenn píše:
George píše:Tak jsem se šel projít do kaňonu a potkal jsem dvě přesílený gargoyly.… vypadalo to asi následovně...
Gargoyla skill
Tentokrát opravdu pochybuju, že ji někdo buffoval. :bigwink: .. nevím, jestli jich bylo víc přesílených, před tou druhou už jsem musel utéct. :clover:
Přijde mi to klasický případ toho, kdy se ty Gargoly přizpůsobí na tvůj level a sílu postavy. Jak jsem Nicky viděla na turnaji, ani se těm číslům nedivím, kor jestli je nakouzlená nebo tak. Mě takové útoky běžně vykazují obyčejní banditi. Buď rád že jsi ještě utekl.
No třeba AB měly ty potvory mnohem vyšší než já... pokud je tohle jemné dorovnání NPC aby to bylo "zábavnější", tak ne, není, ani jedno ani druhý a tudíž mi to přijde jako chyba, zvlášť když to byly 2 ze dvou.

K tomu turnaji, porazil jsem ty, co byli nižší lvl, žádnej vyšší ne, takže s tím, že byla Nicky nějakej megabijec bych ani moc nepočítal.

EDIT: pokud vím, tak síla příšery by nikdy neměla přesáhnout sílu postavy a měla by se jí jen přiblížit... a ne, opravdu se ani neblížím AB 30 :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Re: Gargoyly

Příspěvek od KaTo »

George píše:EDIT: pokud vím, tak síla příšery by nikdy neměla přesáhnout sílu postavy a měla by se jí jen přiblížit... a ne, opravdu se ani neblížím AB 30 :bigwink:
Jinak Georgi, ta harpyje se nesnažila dostat "na" tvoje AB, ale "přes" tvoje AC. A hned dvě ze dvou? Hustě hustý! :crazy: :megalol:
P.S.
Se mi vybavuje situace z klipu "naší" Policie, konkrétně hláška: "To dáš!" (obsazení: EQ-user-friendly-zábavný systém dorovnávající NPC na místě spolujezdce, George za volantem, … :megalol: )
P.P.S.
Co si myslím o "dodatečném" přeformátování NPC, se nebudu na fóru rozšiřovat. Jedinci s imaginací (promiň Akiro, ale pořád tě "vidím" s tím loktem) to pochopí.
Obrázek
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Další Gargoyla s AB 34... škoda, že já mám AC menší :biggrin: ...takže nakonec výlet skončil nezdarem a díky jedný jediný gargoyle jsem se musel vrátit.… asi se snažila dostat před moje oč s vyl. útokem v obraně.… to jsem pak ale bez šance...
Krom toho se mi zdá, že to dělá jen u gargoyl (krom psisek, u těch uznávám, že se dají nabuffovat, ikdyž si nejsem jistej, jestli tak hodně).
Možná jsem nepřizpůsobivej, ale nějak na tom stále nevidím tu zábavnost.
EDIT: Všiml jsem si, že jsem to dal do špatný sekce... to se omlouvám, gargoyly opravdu nejsou přátelské :biggrin: :clover:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Tak nechoď na vejlety v jednom a nebudeš se muset vracet.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Jon píše:Tak nechoď na vejlety v jednom a nebudeš se muset vracet.
Pokud se přesilují i ve více lidech, tak mi to stejně nepomůže... a pokud je to tak, tak v tom trochu nevidím souvislosti proč je to tak.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

George píše:
Jon píše:Tak nechoď na vejlety v jednom a nebudeš se muset vracet.
Pokud se přesilují i ve více lidech, tak mi to stejně nepomůže... a pokud je to tak, tak v tom trochu nevidím souvislosti proč je to tak.
Sám víš, že ve dvou jsme je dali... A je to tak jako opatření proti samostatným looterům...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Aefar píše:
George píše:
Jon píše:Tak nechoď na vejlety v jednom a nebudeš se muset vracet.
Pokud se přesilují i ve více lidech, tak mi to stejně nepomůže... a pokud je to tak, tak v tom trochu nevidím souvislosti proč je to tak.
Sám víš, že ve dvou jsme je dali... A je to tak jako opatření proti samostatným looterům...
Sám vím, že ve dvou jsme nepotkali ani jednu přesílenou. Kdyby jsme potkali přesílenou, kdo by to asi utankoval? :smile: Krom toho proti samostatným looterům jsou silnější zámky aby je nemohl odemknout kdejakej pobuda, omezení lootů pro sólaře, takže jedinec nenajde ani prd a nakonec rapidně klesající PGR, k tomu zrovna u gargoyl není nějak extra lůt a sám víš, že ani ve dvou jsme nenašli v tý nejzapadlejší lokaci ani prd. :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět