Šeky

Archiv problémů, jež byly úspěšně vyřešeny.

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Šeky

Příspěvek od Braenn »

Nevím zda je to chyba nebo záměr, ale:

Napíšu li někomu šek na větší částku, než která je na mém účtu, správce automaticky označí šek za neplatný a nekrytý.

Doufala jsem že naopak bude z účtu vybrána částka která tam je (s odečtením daně pro banku), asi jako tomu (kdysi) bylo při ústní podobě výběru.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Šeky

Příspěvek od labir »

Braenn píše:Nevím zda je to chyba nebo záměr, ale:

Napíšu li někomu šek na větší částku, než která je na mém účtu, správce automaticky označí šek za neplatný a nekrytý.

Doufala jsem že naopak bude z účtu vybrána částka která tam je (s odečtením daně pro banku), asi jako tomu (kdysi) bylo při ústní podobě výběru.
To je v pořádku, šek nebyl krytý - bankéř rozhodně nechce později mít tahanice s "napůl vybranými šeky". :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Nevím, jestli dělám něco špatně, ale nepodařilo se mi v Amfiberai vybrat šek Tiriánské banky. Na šeku se přímo píše, že ho lze vybrat i v pobočce Amfiberai.

Oběhal jsem všechny tři NPC v bance přítomné, ale možnost "vybrat šek" jsem nenašel.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Odpovědět