inzerát

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

anurin píše:
KaTo píše:
anurin píše:Ty se snažíš nesmát? A co když se ty záběry dostanou k nif? Co potom? *zděšeně* vyhodí tebe i mě... a .. co dál?
...přestaneme to konečně tajit? :megalol:
Ehm, raději.. o tom budeme mlčet dál. Někteří by to nemuseli rozdýchat. *významně na něj koukne* Rozumíme si? :newconfus:
Chlapci.. já si Vás zpracuju oba.. jeden pojede kočárkovat se Sašenkou, druhej vytře... a jestli budete zlobit, tak Vám vytrhám písmenka z klávesnice a malé půjčím vaše myšky! Za to jestli budete vzorní.. mno.. každý ať si domyslí... nechám je večer hrát a půjdu se konečně vyspat!
A co se Tebe Tomyne týká.. raději vyraž ven mezi lidi, moc slečen z celého dne prosezeného u počítače zrovna paf není. Ani já to nemusím a to jsem hrála :blush:
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Slecny ktere sedi cely den u compu nejsou paf z toho uklizeni :biggrin: Navic se obavam ze pocatkem 21teho stoleti se do mody dostali chlapi co se o sebe umi postarat sami. De-luxe verze zvlada i polozit prkynko. :megalol:
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Wendigo píše:Slecny ktere sedi cely den u compu nejsou paf z toho uklizeni :biggrin: Navic se obavam ze pocatkem 21teho stoleti se do mody dostali chlapi co se o sebe umi postarat sami. De-luxe verze zvlada i polozit prkynko. :megalol:
Upřímně chlap co se o sebe dovede postarat i sám..dokonce i ví na co je savo nebo kam se sype prací prášek..to je už něco jako limitovaná edice XD
Bohužel zatím se nějak setkávám spíš s basic verzí, která věří že podlaha se vytírá sama a trouba vaří na povel: Troubičko vař! :crazy:
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

NiamCK píše:
Wendigo píše:Slecny ktere sedi cely den u compu nejsou paf z toho uklizeni :biggrin: Navic se obavam ze pocatkem 21teho stoleti se do mody dostali chlapi co se o sebe umi postarat sami. De-luxe verze zvlada i polozit prkynko. :megalol:
Upřímně chlap co se o sebe dovede postarat i sám..dokonce i ví na co je savo nebo kam se sype prací prášek..to je už něco jako limitovaná edice XD
Bohužel zatím se nějak setkávám spíš s basic verzí, která věří že podlaha se vytírá sama a trouba vaří na povel: Troubičko vař! :crazy:
Savo je dezinfekční prostředek, u kterého není radno dostat se na textil.
Zase tolik otvorů v pračce není.…
A nevím, proč ženský nezvedají prkýnko.

...A to ani nejsem chlap! :biggrin: muhehe
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

zvrháváme se jinam ale já osobně si myslím že k proprietám moderního muže patří nejen praní žehlení a sklápěníprkínka, uklízení atd, ale hlavně si musí umět uvařit a upéct jinak je ztracenej :bleh:
PODPIS
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Wendigo píše:Slecny ktere sedi cely den u compu nejsou paf z toho uklizeni :biggrin: Navic se obavam ze pocatkem 21teho stoleti se do mody dostali chlapi co se o sebe umi postarat sami. De-luxe verze zvlada i polozit prkynko. :megalol:
mám doma De-luxe verzi :clap:
16? Tak to je v pohodě
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Jako existuje málo tzv. De-luxe mužských tak existuje ještě méně De-luxe ženských verzí. :bigwink:
Nifredil píše:
anurin píše:
KaTo píše:...přestaneme to konečně tajit? :megalol:
Ehm, raději.. o tom budeme mlčet dál. Někteří by to nemuseli rozdýchat. *významně na něj koukne* Rozumíme si? :newconfus:
Chlapci.. já si Vás zpracuju oba.. jeden pojede kočárkovat se Sašenkou, druhej vytře... a jestli budete zlobit, tak Vám vytrhám písmenka z klávesnice a malé půjčím vaše myšky! Za to jestli budete vzorní.. mno.. každý ať si domyslí... nechám je večer hrát a půjdu se konečně vyspat!
A co se Tebe Tomyne týká.. raději vyraž ven mezi lidi, moc slečen z celého dne prosezeného u počítače zrovna paf není. Ani já to nemusím a to jsem hrála :blush:
já tuhle ženskou prostě žeru :shades:
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Re: inzerát

Příspěvek od OneHeart »

Tomyn píše:Alkoholik, kuřák, při těle, ale jinak ucházející hledá dívku, která by se o něj starala, vařila, prala a žehlila, uklízela atd. a když by měla čas pařila s ním EQ a milovala se s ním!

značka: počítač bych Ti sehnal puso!
ti nevím, jestli to zkoušíš na správném místě, ale odvaha se chválí :yes:
Eq přibírá další funkci; seznamky... :))

Míň koukej do monitoru a víc si všímej v reálu, vždyť je to tak krásné :buba:
(a na ten chlapácký šovinismus se dívky taky nebalej zrovna nejlíp, ale proti gustu...)
Jon píše:Tomyne, že ty jsi panic...? :D
fuj, ty jsi ale ošklivý :zorro:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

:megalol:

ste mě šici dostali, je uplně samozřejmé že na EQ foru balit holky je kravina že, na to tu nejní dosti velký potenciál

jinak samozřejmě je totální ubohost si podávat inzerát no novin nebo na net, teda aspoň mě to tak přijde, teda to co se týká vztahů

samozřejmě je lepší někam vyrazit a sledovat pozorně s loveckým pohledem potencionální oběti :)

ale každopádně jsem rád že jsem se díky tomuto zábavnému inzerátu, co mě kdysi napadl a už sem ho psal na jiné forum, kde to vzali dosti vážně :) mohl skvěle pobavit a dokonce i zafilozofovat

jinak archetíp moderního muže :megalol:

je uplně jasné že na uklízení nic není, čistící prostředky taky primitivní, praní, žehlení snadné, mytí nádobí horší ale jde to přežít (zlatá myčka můj macoch myje nádobí furt) a umývání toalety a koupelny taky jde teda toaleta mi vadí míŇ než koupelna...ta je větší :)

vůbec na domácích pracech nejní nic složitého akorát zabírají čas, ale když člověk chce žít tak nějak normálně prostě mu nic jiného nezbyde :smile:

nikdy bych nechtěl dívku takovou jakou jsem v inzerátu poptával, protože bych se s ní asi nudil a nebavila by mě vůbec, i když submisivní ženy jsou dobré, ale do určité míry, žena musí mít svou hrdost a svůj pohled na svět, ale zase na druhou stranu by to neměla být megera, jak to některé dokáží :biggrin:

já jsem zastánce rovnoceného stahu, ale je jasné že každé pohlaví má své předpoklady pro některé činosti, již geneticky vložené a stímto se musejí vyrovnat navzájem, podle toho jak to komu vyhovuje

ALE JINAK JSTE MĚ ABSOLUTNĚ ZKLAMALI A JEDU SI PRO ŽENU DO THAJSKA :angry:


:megalol: :megalol: :megalol:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

tyjo, ty bys' potřeboval nějaký drogy, čéče :biggrin:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

a hodně :bleh:
PODPIS
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

drogy neberu
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

jinak dámy máte smůlu, je pozdě a pokud toho litujete, tak vězte že je to jen a jen vaše chyba že jste nezareagovali v čas, od této soboty jsem byl uloven
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

To není nemoc ,)
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

v klasickém pojetí je to nemoc nenápadná, ale o to více obludná
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

:blink:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Vezmu si na znamení smutku černé šaty a pohřební klobouček.. již nikdy nebudeš můj ACH *konec cynické části*
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

NiamCK píše:Vezmu si na znamení smutku černé šaty a pohřební klobouček.. již nikdy nebudeš můj ACH *konec cynické části*
:megalol:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Co ten nechápající smajlík?:)) Nedostal jsi ještě TŠV (Tvrdá Škola Vztahů)?:D
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

Alfray píše:Co ten nechápající smajlík?:)) Nedostal jsi ještě TŠV (Tvrdá Škola Vztahů)?:D
:blink:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Odpovědět