Znojemské Vinobraní pro všechny kdo chce přijet! 11. - 12.9.

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Lampyris píše:
Street_cz píše:a můžu poprosit, aby nebyly fotky uloženy na fejsbuku? děkuju :clover:
To je snad samozřejmé, ne? Ani nevím co to je... moje fotky budou samozřejmě na Picassa a jedno videjko (nebo víc, pokud mi ostatní, co nemají účet pošlou své záznamy) na YouTube
supr... konstatoval jsem to proto, že je čím dál častější, že fotky si každý ukládá na facebook a lidi, co ho bojkotují k nim nemají přístup
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Elian
Příspěvky: 44
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Tož něco tady …
http://www.facebook.com/home.php?#/albu … 706&ref=nf
Snad vás to tam pustí, fotečky příznivců fantazy na konci :)
Naposledy upravil(a) Elian dne 13. 9. 2009 14.08, celkem upraveno 1 x.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Elian píše:Tož něco tady …
http://www.facebook.com/home.php?#/albu … 706&ref=nf
Snad vás to tam pustí
ee nepustí
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

KONEC

Příspěvek od Akruo »

No myslím, že budu mluvit za všechny, že to bylo fakt dobré. Myslím, že byla supr nálada a možná spadly i určité nejasnosti z určitých vztahů (hihih dobré slovní spojení :-)). Vinobraní bylo ve Znojmě opravdu skvělé, nádherný ohňostroj jako vždy, historická i dnešní hudba (holt tam ta Helenka byla no..), historické obchůdky, mazhauzy(česky psáno), historické kejklířské představení, šerm, famózní vystoupení Šejdířů (Corleth, Morgie a spol.), epická bitva Armia-Spájina s Prckem-Robem, vítězný tanec Prcka (doufám, že nevadí to označení, :biggrin: , se zeptej Morgie ;)), evilní nástup (výchova od kolébky je pro správného evila základ) a další srandovní momenty.
Večery v Tauru a Na Věčnosti :biggrin: :biggrin:

Prostě se těšíme na příští rok a doufáme, že vás MIMOZNOJMÁKů!!! přijede víc. Anurin určitě doporučí, myslím. :blush:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Elian
Příspěvky: 44
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Akruo píše:
Elian píše:Tož něco tady …
http://www.facebook.com/home.php?#/albu … 706&ref=nf
Snad vás to tam pustí
ee nepustí
no já tomu softwaru říkám důvěrně fuckbook, kdo bude chtít, pošlete žádost o přátelství na "Jirka Bednář", jinak nevím, jak to zveřejnit
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Elian
Příspěvky: 44
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Street_cz píše:a můžu poprosit, aby nebyly fotky uloženy na fejsbuku? děkuju :clover:
jéé, já jsem četl, aby "… byly uloženy …" , asi ještě trochu únava :), kdyby to někomu, kdo je na fotkách vadilo, že kouká z fuckbooku, tak dejte vědět, já to stáhnu
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Elian
Příspěvky: 44
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Elian píše:http://www.facebook.com/album.php?aid=7 … a3f03d3bf4
Tak snad takto pro nebookáře
Jen tak mezi náma, pokud vím, tak ta borka s králem je princezna, ketrá chodí do třídy s Akruem :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

PAO a ten jeho štěněcí výraz :megalol: já ho miluju :beby:
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Nalk píše:
Elian píše:http://www.facebook.com/album.php?aid=7 … a3f03d3bf4
Tak snad takto pro nebookáře
Jen tak mezi náma, pokud vím, tak ta borka s králem je princezna, ketrá chodí do třídy s Akruem :smile:
MUHEHE :biggrin:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Akce se myslím fakt povedla všem patří mé díky za to že byli všichni fajn. Na fotečky se taky těším tak posílejte odkazy. Jo a ještě díky PAOvi za jeho hraní na piáno ;) to bylo fakt mazec.

Akruo: Máš štěstí že si tam Listra Mistra dopsal :bleh: dvacetšest podtácků muhehe :bigwink: :shades: kdo tam byl s náma, ví :)

Corlethovy souboje byly taky drsný ;) a VYHRÁVAL!!! :biggrin:

Ale prcek bodoval nejvíc :megalol: Díky všem kdo tam byl!
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

http://picasaweb.google.cz/jaroslav.kos … Znojmo2009 - zatím bez popisků, a mírně očesané - ale všechno bude, tohle je zatím základ.

Slibované videjko bude až večer :bigwink:
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Lampyris píše:http://picasaweb.google.cz/jaroslav.kos … Znojmo2009 - zatím bez popisků, a mírně očesané - ale všechno bude, tohle je zatím základ.

Slibované videjko bude až večer :bigwink:


:megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

To jsou ale "xichty" :blink:

EDIT: nic ve zlém, myslím to celkově … hlavně u sebe :crazy:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Akruo píše:
Lampyris píše:http://picasaweb.google.cz/jaroslav.kos … Znojmo2009 - zatím bez popisků, a mírně očesané - ale všechno bude, tohle je zatím základ.

Slibované videjko bude až večer :bigwink:


:megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

To jsou ale "xichty" :blink:

EDIT: nic ve zlém, myslím to celkově … hlavně u sebe :crazy:
Anurin s Prckem vypadají jako by šli do chrámu.…. :megalol: promiňte ale v tu chvíli mě to napadlo :megalol:
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jesper »

Škoda že jsem se tam nezdržel dýl :((
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

http://www.youtube.com/watch?v=YYi9KsX-yic slíbené video - je ovšem kratičké - důvod uveden v popisu, ostatní mají víc, doufejme, že jim to doma nebude stárnout :shades:
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Sraz super, nečekal jsem že to někdy řeknu, ale... znojmo je fajné město. :bigwink:
Armio Amattis
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 9. 2008 19.18

Příspěvek od Armio Amattis »

anurin píše:Sraz super, nečekal jsem že to někdy řeknu, ale... znojmo je fajné město. :bigwink:
Ještě aby ne :yes: doufám že na přes rok zopakujem :bleh: :bigwink: ale to se připrav už nebudu bojovat s prckem ale vyzvu více lidí (koleduje si o to Akruo, michall a jiní :biggrin: :bleh: )
<b>acc: Spyder</b>
<b>Kristínka</b> - to by jste chtěli vědět, co :P
<b>Sandra Carinson</b> - začíná se rýsovat :o)
<i>Reklama: PipiCZ je holka </i>
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Lampyris píše:http://www.youtube.com/watch?v=YYi9KsX-yic slíbené video - je ovšem kratičké - důvod uveden v popisu, ostatní mají víc, doufejme, že jim to doma nebude stárnout :shades:
Pao si to dával, mazák jeden :bleh:
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Jen... nečekal jsem že ve znojmě je tolik fajnových lidiček v reálu. Budí to až neuvěřitelný dojem.… a michal zaslouží obzvlášt velký dík. Musím ho vyzdvihnout. Žorž překvapil taky... ,,organizátor´´ :megalol:
Odpovědět