Znojemské Vinobraní pro všechny kdo chce přijet! 11. - 12.9.

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

stany s sebou.. budete stanovat u nás nazahradě za barákem.. takže bude koupelna, elektrika , internet.. no, když budete chtít tak vám snídani budu nosit do stanů :megalol:

a kdyby někdo opravdu moooc chtěl.. můžu se pokusit uklidit si pokoj a mohl by spát u mě.. (já se samozřejmě odklidím)

samozřejmě očekávám slušné chování, máme sousedy co sou alergičtí na rámus, že Akruo.. :bleh:
celý forum sem nečet takže už je to tu možná řečeno.….
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

.
Naposledy upravil(a) George dne 17. 12. 2016 17.17, celkem upraveno 1 x.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Stan nemam :clover: , a myslel jsem ze se spat nebude :), kdyz tak si lehnu skoro kamkoliv

731748572
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Taky nemám stan (za mlada jsem spal pod širákem) a non-stop to už neutáhnu. Trávim teď dlouhé dny v práci, noci na EQ, no a po 4 hodinové cestě do Znojma budu asi totálně mrtvej. Otázka zní, má cenu abych jezdil? :biggrin:
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

jistě že to má cenu :) jinak se tvé dvě předchozí aktivity nezměni :)
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Michall píše:stany s sebou.. budete stanovat u nás nazahradě za barákem.. takže bude koupelna, elektrika , internet.. no, když budete chtít tak vám snídani budu nosit do stanů :megalol:

a kdyby někdo opravdu moooc chtěl.. můžu se pokusit uklidit si pokoj a mohl by spát u mě.. (já se samozřejmě odklidím)

samozřejmě očekávám slušné chování, máme sousedy co sou alergičtí na rámus, že Akruo.. :bleh:
celý forum sem nečet takže už je to tu možná řečeno.….
jojo, ne že mi někdo bude v okruhu jednoho kilometr dělat rámus!
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Takže zítra!!! se pokuste srážet na nádraží, pokud nebylo řečeno jinak... přijde mi to jako nejidálnější pozice a doufám, že máte nějaký kontakt.. nebo alespoň kontakt na někoho, kdo kontakt má, jinak se nesejdeme :smile:
Čas srazu říkat je blbost, takže jak to vyjde tak to vyjde a pak se nás můžete pokusit kontaktovat...
Pokud někdo přijede do Znojma a nevyzná se tam, samozřejmě můžete zavolat a sraz není nutný na nádraží, ale obecně je to podle mě nejvíce vyhovující.
Adresa:
Nádraží
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

No já to vidím stejně tak, že se to tak nějak všechno postupně shromáždí.. samovolně :-)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Tak já se neshromáždím. Dorazil bych asi tak v půl dvanáctý (v noci) a to jaksi nemá smysl.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Dron píše:Tak já se neshromáždím. Dorazil bych asi tak v půl dvanáctý (v noci) a to jaksi nemá smysl.
zétra je taky den... slunce mi to dneska slí-bi-lo...
hm,
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Akruo píše:
Dron píše:Tak já se neshromáždím. Dorazil bych asi tak v půl dvanáctý (v noci) a to jaksi nemá smysl.
zétra je taky den... slunce mi to dneska slí-bi-lo...
hm,
JJ, je to přes dva dny, rozhodně to cenu má :)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

tááááák

Příspěvek od Akruo »

Dneska začíná druhý den a pěkně se nám to tu rozjelo. Přijelo celkem hodně hráčů hrajících i nehrajících. Musím říct , že kdo se rozhodoval a nepřijel určitš udělal chybu! :drinks: :drinks: :drinks:

Mno včera se to táhlo do dneška a dneska asi do zítřka, takže tak no :megalol: :clover: .
Akruo, Absinthorix, Morgie, Anurin, PAO_CZ, PIPI, Bas (Govan), George, Nalkanar, Michall, Spajdr, Elian, Salyr, Jackill (pardon nevím jak se Edvin píše), Gallinacio (ten se ale večera nezůčastnil, tsss), Drsňáček, Mija... a .. a možná ještě další - Vás všechny pozdravují :bigwink: :blebleble:

VELKÝ EDIT: Zapomenul jsem na slavného Listra - eneska :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Naposledy upravil(a) Akruo dne 12. 9. 2009 15.11, celkem upraveno 1 x.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Prej se pojede furt a já dojel nakonec dom … a protože o půl sedmé tu byla docela nuda, tka jsem přes velkou nechuť šel i spát :megalol:

Dneska si nejsem úplně jist jestli dojdu, ale třeba jo :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Mija
Příspěvky: 47
Registrován: 8. 12. 2007 12.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mija »

Omlouvám se všem znojmákům za pražácké chování :smile: ale když už tam jedu tak si to chci užít :blush: takže zvlaštní poděkování patří těm co mě podpírali a pak bych chtěl poděkovat michalovi za velkou pohostinou snídani :-D takovou sem snad nikdy neměl v životě …
Rith - elfka z hor ''Sinda Alarca Maica''

Miriam - Malá zlodějka z Tirianu

Katka - Ponožka paladinky Alexandry ,mladá naivní holka s velkou představou o světě.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

doufám, že máte fotky!
Armio Amattis
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 9. 2008 19.18

Příspěvek od Armio Amattis »

Mija píše:Omlouvám se všem znojmákům za pražácké chování :smile: ale když už tam jedu tak si to chci užít :blush: takže zvlaštní poděkování patří těm co mě podpírali a pak bych chtěl poděkovat michalovi za velkou pohostinou snídani :-D takovou sem snad nikdy neměl v životě …
HEH, vše ok …. blo to dost zajimavé, doufám že jestli přijedete tak ve stejnem složení :bigwink: všichni vonobraní přežili, teda doufám....jen mě polkuhává nemoc :no: no ale někdo to bejt musí :dry: :biggrin: no tak se těším na příšště
<b>acc: Spyder</b>
<b>Kristínka</b> - to by jste chtěli vědět, co :P
<b>Sandra Carinson</b> - začíná se rýsovat :o)
<i>Reklama: PipiCZ je holka </i>
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Paklic píše:doufám, že máte fotky!
Fotek by mělo být plno :biggrin: BAS!ovnicé, Arti (promiň :megalol: ) a myslím že ještě Mogie fotila....takže něco se najde :smile:
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Nebojte - všechno bude :bigwink: už se na to chystám. A že je na co se těšit - epický souboj Robiše, Altairův vembloud a tak... :shades:
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

a můžu poprosit, aby nebyly fotky uloženy na fejsbuku? děkuju :clover:
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Street_cz píše:a můžu poprosit, aby nebyly fotky uloženy na fejsbuku? děkuju :clover:
To je snad samozřejmé, ne? Ani nevím co to je... moje fotky budou samozřejmě na Picassa a jedno videjko (nebo víc, pokud mi ostatní, co nemají účet pošlou své záznamy) na YouTube
Odpovědět