Rozložení EQ hráčů v rámci ČR

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Bydlím:

V Praze nebo ve středních Čechách
33
43%
V západních Čechách
6
8%
V jižních Čechách
2
3%
V severních Čechách
5
7%
Ve východních Čechách, na Moravě nebo ve Slezsku
30
39%
 
Celkem hlasů: 76

Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Chtěl bych všechny požádat - můžete odpovídat pouze na otázky položené v anketě a v úvodním příspěvku?

Tedy:
1) Odkud jste podle Ankety
2) Případně kolikrát za rok (za víc let) byste byli ochotni dojet přes celou republiku na akci?
Naposledy upravil(a) Aefar dne 2. 9. 2009 16.03, celkem upraveno 1 x.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

A nechcete se přestat mlátit kyblíčkama? Položil tu otázku, udělal anketu...byla tu už taková spousta o dost nesmyslnějších diskuzí, že nechápu nad čím se čílíte.
Nevím co vás baví na tom, hledat na něčem neustále chyby.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Hlasuji pro tu Jihlavu.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Jsem z Břeclavi, ale studuju v Ostravě, takže tam trávím většinu času. Do Prahy jsem schopný dojet čas od času na větší sraz, ale asi jen díky tomu, že jsem student (levnější jízdné).
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Dle toho, že jsem se na velkém srazu EQ ukázal loni a vzhledem k tomu, že plánuju i letošek, tak můj jediný limit jsou vždycky v zásadě dvě věci. Peníze a čas :megalol: od mladého (a tím myslím mladého na poměry EQčkářů :biggrin: kdy patřím asi spší k těm mladším) to zní divně, ale nooo je to tak.. jak člověk nevydělává tak to není terno a víkendové práce v lese apod. se nedají úplně odkládat jen tak z pr.. ze srandy.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Noo, momentálně dlím v Krnově (ani se nepokoušejte to na mapě hledat, fakt tak podrobnou mapu nemáte), takže severní morava či spíše slezko a není pro mně problém se někam přesunout, pokud to bude stát za to, zatím to za to vždycky stálo. Do Olomouce hodina cesty, do Prahy hodina do Olomouce + vlak cca 3hod. Co nás přestali platit vajcama a dorazil sem vynález zvaný peníze, tak nemám skoro limity.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Ne že bych plánoval přijet na sraz, ale cítím se vážně dotčeně za to rozdělení. :bleh:

A mimochodem, pokud střed Moravy, tak určitě Brno. Možná to není geometricky uprostřed, ale spoje jsou tam určitě lepší než do Olomouce.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Sethiel píše:Ne že bych plánoval přijet na sraz, ale cítím se vážně dotčeně za to rozdělení. :bleh:

A mimochodem, pokud střed Moravy, tak určitě Brno. Možná to není geometricky uprostřed, ale spoje jsou tam určitě lepší než do Olomouce.
Pokud chceš polemizovat o středu Moravy, založ si jiné téma. Tady se odpovídá na otázky.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Takze, odpovedi:

1) Praha
2) Pokud bude rozumne spojeni, idealne student agency (Brno, Olomouc, Vary, Jihlava), tak nemam problem i vickrat do roka. Samozrejme, pokud me zena a deti pusti … :blush:
Uživatelský avatar
koulinek
Příspěvky: 317
Registrován: 26. 12. 2007 13.57
Bydliště: nedaleko HK \ toulá se někde po desce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koulinek »

Anade píše:
Aefar píše:1) Východní čechy a severní Morava jsou těsně vedle sebe, obecně je Morava docela malá - jsem Moravák.
Tož já su taky Moravák, bydlím ale v Pardubicích a to je hodina do Práglu, ale být ve stejné skupině s Ostraváky, Znojmáky nebo třeba Zlíňáky – to už je docela vzdálenostní rozdíl, nemyslíš? A není někdo třeba taky z Břeclavi? To je od Pardubic kousíček, nezajdem na sklenku? (Vína samozřejmě. A nejlíp do sklípku.)
Su z Břeclavi, ale bývam za Hradcem tož na sklenku možem, do pardubek dohodím šutr :D a dyžtož veznu aj paklíča :)
Rumbard Tarkaren

Lepší pomalu přežívat než rychle umírat!
Uvidíte-li mě utíkat, snažte se mě předběhnout!
Uživatelský avatar
koulinek
Příspěvky: 317
Registrován: 26. 12. 2007 13.57
Bydliště: nedaleko HK \ toulá se někde po desce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koulinek »

Jo a k těm otázkam, sem se dostal až na další stránce to zhrnůl bych to neak takto:

Nemám problém s kdejakým umístěním srazu bo akce, ale výhodu má aj dobrý vlakový spoj = chcu pit, bu jináč ideálně v dosahu jednej nádrže nafty a to je 850-950 km podle teho jak mam těžků nohu...

EDIT, ono to ani tak potem néni o tem dosahu jak spíš mnět na tů akcu čas, tedá nebyt v práci.
Rumbard Tarkaren

Lepší pomalu přežívat než rychle umírat!
Uvidíte-li mě utíkat, snažte se mě předběhnout!
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Jsem z okolí Ostravy. Ale jednou, dvakrát do roka, na sraz jsme s Corym schopní dorazit i jinam.


Preferuji Olomouc, Brno nebo Prahu.

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Armio Amattis
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 9. 2008 19.18

Příspěvek od Armio Amattis »

Jsem ze Znojma dojedu kamkoliv to pujde pokud bude čas, peníze a nějakej ten spolucestovatel :bleh:
<b>acc: Spyder</b>
<b>Kristínka</b> - to by jste chtěli vědět, co :P
<b>Sandra Carinson</b> - začíná se rýsovat :o)
<i>Reklama: PipiCZ je holka </i>
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Jsem taky Znojmák (aspoň okresově :biggrin: ), ale s dojížděním na akce mám problémy - není čas ( a to ač jsem mladý) a taky tu jsou rodiče, kteří, kdyby byl čas, nedovolí, takže nic :-D ..Pokud se sraz nebude konat zrovna ve Znojmě, jako u např. o Vinobraní :clover:
EDIT: O spojení východních Čech a Moravy se nehodlám vyjadřovat :megalol: :megalol: :megalol:


:clover:
Naposledy upravil(a) Akruo dne 8. 9. 2009 16.27, celkem upraveno 1 x.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

aefar: promiň, ale na takhle položenou otázku se nadá odpovědět...a pokud ano, jsem pro Valmez, nebo případně Užhorod.

btw. jestliže Morava a Východní Čechy jsou blízko sebe...nechápu, jakej je potom rozdíl mezi Prahou, středními čechami, Severními atd. jsou snad daleko od sebe? Otázka měla znít, kolik kilometrů jste ochotni jet na sraz. 50,100,150,milion
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

1)Vesnička u Prahy
2)Pokud v Čechách... tak v pohodě...
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Akira píše:aefar: promiň, ale na takhle položenou otázku se nadá odpovědět...a pokud ano, jsem pro Valmez, nebo případně Užhorod.

btw. jestliže Morava a Východní Čechy jsou blízko sebe...nechápu, jakej je potom rozdíl mezi Prahou, středními čechami, Severními atd. jsou snad daleko od sebe? Otázka měla znít, kolik kilometrů jste ochotni jet na sraz. 50,100,150,milion
Otázka je jasná - odkud ze zmiňovaných míst jste. Není to tak náhodou a je to pro mě důležité.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Bydlím na rozmezí odpovědi jedna a tři, ale vyskytuji se a pocházím i z odpovědi číslo pět. V zásadě jsem ochotna dojet kamkoli, samozřejěm záleží na tom, kdo to pořádá a kdo se zúčastní.
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Praha. Dojedu v podstatě kamkoliv kam se mi bude chtít a spokojenější budu, když někomu vycpu káru. :bigwink:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Pavel Urban píše::bleh:
Odpovědět