Aura

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aura

Příspěvek od PAO_CZ »

Nevim jestli to je tak správně a nebo ne, ale příjde mi že zlepšit si auru je teměř nemožné. Už to zkouším velice dlouho a s postavou jsem dotoho vrazil velké usíli ale zatím bez vysledku. V chrámu jsem daroval peníze celkově asi 14krat a to pokazde teměř vše co jsem měl , pokazde mi to napsalo zvyšení aury. Pote jsem nejméně 9krát zaznamenal zvýšení aury při obětování a dále nepočítám kolikrát postava už donesla nějakou mrtvou postavu oživit do chrámu a ke zvýšení aury zatím nedošlo. Tak bych chtěl vědět jestli to je tak vpořádku a jestli se mám dál snažit a má to cenu, díky.
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

A co děláš pro to, aby se ti zhoršila? :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

No, pokud chce postava zlepšit auru, měla by se o zlepšení aury snažit. :bigwink:

Každopádně...
a) velikost posunu aury závisí na poměru majetku postavy a obětované hodnoty.
b) mám pocit, že minimálně některé metody zvyšování aury mají určité limity.
c) jak píše Balrog, určité činnosti ti auru mohou zase snižovat.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

The_Balrog píše:A co děláš pro to, aby se ti zhoršila? :)
Ono za to může tohle, co píše Balrog. Můžeš si ji zhoršit a ani o tom jako hráč nemusíš vědět.
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Pochybuju ze by postava někdy udělala něco co by ji auru zhoršilo. Nevim proč tedy systém nevypisuje i připady kdy u postavy dojde ke zhoršení aury. A o zlepšení aury se opravdu snaží, jak systémově tak ostatní IC čiností. Pokud jde o množtví majetku dávala všechno a to pokaždé když se ji podařilo něco vydělat, nevydělává moc, ale stejně tak davala co měla.
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

PAO_CZ píše:Pochybuju ze by postava někdy udělala něco co by ji auru zhoršilo. Nevim proč tedy systém nevypisuje i připady kdy u postavy dojde ke zhoršení aury. A o zlepšení aury se opravdu snaží, jak systémově tak ostatní IC čiností. Pokud jde o množtví majetku dávala všechno a to pokaždé když se ji podařilo něco vydělat, nevydělává moc, ale stejně tak davala co měla.
Nevím, mému "světci" jde zvyšování docela dobře *krčí rameny*

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

No Zelg mel porad sedou auru, mohl darovat jak chtel, do chramu tela nenosi a zvyseni aury za ozivovani klerikem toho se asi nedockame ale i tak to bylo divne. Tak to slo asi rok no a ted nedavno mi nekdo povida "Ty chodis na srnky? To schazuje auru." Takze nekdy je to i nejaka naprosto nelogicka blbost ktera ti muze auru schazovat, projdi si co tak tva postava dela a zamysli se.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Jedna moje postava měla taky trochu špinavější auru a postupně si to zlepšila jen tím, že se modlila k bohu a obětovala předměty, nic víc. A tak si ji vypracovala až na neutrální šedou.….možná i trochu hezčí :smile:
Takže nevím.…. :ermm:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

moment wen ty mluvíš o postihu za modré NPC, ale minule se to řešilo a Labir nastavil, že lovná zvěř má postih snížený téměř nulový, takže když si ulovíš jednu dvě srnky, čistě pro potřebu konzumace masa auru ti to téměř neovlivní.
Něco jinýho je když si těch srnek "pouze" pro konzumaci ulovíš dvě tři desítky stejný je to třeba s racka, ale u těch už je posun poněkud více znát :clover:
PODPIS
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

No Zel ulovil jednu dve treba dvakrat za IR tejden ale protoze mu aura nicim jinym nerostla jen vzdycky z vyplaty dosel dat treba 10 stribrnaku do chramu tak mu sice neklesala ale ani nerostla.
Takze kdyz clovek ma postavu co se nemodli, nema penize na to chodit do chramu a mrtvoly nenosi tak i jednou dvema srnkama se da aura casem zkazit.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Ja bych sem normalně nepsal, kdyby mi to nepřišlo opravdu divné. Postava se snazi vicemene nezabijet cokoliv, srnku nezabila snad nikdy. Jestli auru nesnizuje pobyt na ostrove a rozmluva s knezem v chramu, nebo oziveni postavy v chramu harguda, tak fakt nevim co mohla delat. Ale od zacatku zalozeni postavy mam auru neutralni sedou a od te doby se mi nezmenila a to i presto ze po kazdem vydelku jsem vsechny penize dal chramu a to probehlo asi 14 krat a často se jednalo o částku 4 zlatych. Ktomu byla aura nekolikrat zvednuta pri obetovani bohu. No nic budu to zkouset dál, ale příjde mi divné že musi postava obetovat cele platinky a to pritom v ruce jeste nedrzela vic jak 7 zlatych, aby se to zvetsilo jen o nepatrny kousek. Naproti tomu stačí jedno zabiti postavy a auru mate na minimu.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

tady je zřejmně základní kámen úrazu majetek není poměr peněz kolik máš váčku, kolik dáš do chrámu, ale kolik máš vybavení atd to se všecko sčítá a poměruje, pokud ne tak se omlouvám
PODPIS
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

jo nedávno jsme na tom na srazu narazili..jde o celej majetek
16? Tak to je v pohodě
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

A pokud s někým sdílíš trezory a/nebo věci, taky to v tom muže dělat bordel.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Ale na ostrově se ta aura v chrámu opravdu vylepšuje trošku hůř - zřejmě jde ale o záměr.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Akruo píše:Ale na ostrově se ta aura v chrámu opravdu vylepšuje trošku hůř - zřejmě jde ale o záměr.
tam by ti jí měl poplatek spíš snižovat :biggrin:
16? Tak to je v pohodě
Odpovědět