Nemoc - Zápal plic

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Pipi_CZ píše:No s příšerama problém nemám, prostě ležím.….i když ve stanu, ale ležím...prostě je "tvrdohlavá" no :smile: ….. a zas velkou sílu jsem nechtěl....ta postava by něměla být moc silná....spíš hezká a slušně se vyadřovací...takže char.
To se mi nelíbí, nemyslím to nějak zle, vím, co to je "tvrdohlavá postava", ale spát se zápalem plic ve stanu na sever od Tirianu je jak píše kokosak prakticky sebevražda.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

drake127 píše:
Pipi_CZ píše:No s příšerama problém nemám, prostě ležím.….i když ve stanu, ale ležím...prostě je "tvrdohlavá" no :smile: ….. a zas velkou sílu jsem nechtěl....ta postava by něměla být moc silná....spíš hezká a slušně se vyadřovací...takže char.
To se mi nelíbí, nemyslím to nějak zle, vím, co to je "tvrdohlavá postava", ale spát se zápalem plic ve stanu na sever od Tirianu je jak píše kokosak prakticky sebevražda.
Jo to je.….jenže charakter postavy nedovolí aby šla do pokoje v hospodě....nechci říkat že je blbá, ale....víš jak to myslím.….změnilo by to postavu, zatím si totiž neuvědomuje jak je to vážné :clover:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Dva tydny jsem prechazel zapal plic, pak jsem 4 mesice lezel a kdyz jsem se po pul roce vratil na trenink, tak ty postihy byly stale docela znat a to jak na STR, tak i DEX a CON :yes: Kdybyste chteli nekdo vedet detaily, tak PM, kazdopadne si myslim, ze jak je to na EQ nastaveny, tak je to jeste mirny. :shades:
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

cybermisa píše:...jak je to na EQ nastaveny, tak je to jeste mirny. :shades:
A díky bohu (ééé, Labirovi :megalol: ) za to. EQ je pořád ještě "jen" hra. HRA. Ne simulátor RL.
Obrázek
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

KaTo píše:
cybermisa píše:...jak je to na EQ nastaveny, tak je to jeste mirny. :shades:
A díky bohu (ééé, Labirovi :megalol: ) za to. EQ je pořád ještě "jen" hra. HRA. Ne simulátor RL.
A on tu nekdo snad psal neco ve smyslu, ze by se zapal plic mel jeste zprisnit? :blink:


Jinak ja bych samozrejme byl pro, aby prihlasovani na EQ bylo mozne jen pres specialni neural-interface . Takze nemoci by si musela protrpet jak postava, tak hrac a kdyz by postava umrela, tak by hrac dostal brutalni elektricky sok a zustal par dni paralyzovany :shades::biggrin:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

cybermisa píše:Takze nemoci by si musela protrpet jak postava, tak hrac a kdyz by postava umrela, tak by hrac dostal brutalni elektricky sok a zustal par dni paralyzovany :shades::biggrin:
hehe, já si vždy říkal že je na tobě něco divného, nějaká uchylka nebo tak :bleh:
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

cybermisa píše:A on tu nekdo snad psal neco ve smyslu, ze by se zapal plic mel jeste zprisnit? :blink:
Ne, nevšiml jsem si že by o tom někdo psal. Ještě toho trochu, aby se už v tak drsných systémech "utahovalo".
cybermisa píše:Jinak ja bych samozrejme byl pro, aby prihlasovani na EQ bylo mozne jen pres specialni neural-interface . Takze nemoci by si musela protrpet jak postava, tak hrac a kdyz by postava umrela, tak by hrac dostal brutalni elektricky sok a zustal par dni paralyzovany :shades::biggrin:
V tomto systému by byla zajímavá "mrzačící" stínová zranění... :megalol:
Obrázek
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Zlomí Valerii obě ruce, načež vypne hru, nasedne do auta a vydá se směr kladno, kde vyrazí dveře a zlomí obě ruce i katovi :angry:
Odpovědět