Politika

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Politika

Příspěvek od Tomyn »

Tak už vím co budu další volby volit:

http://www.veciverejne.cz
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
LD
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Re: Politika

Příspěvek od LD »

Tomyn píše:Tak už vím co budu další volby volit:

http://www.veciverejne.cz
Bacha Tomyne, tohle je nevděčný téma... :clover:

Nová strana to rozhodně není, jak píšou, odpíchli se od komunálu, sehnali peníze a zkouší to rozjet "ve velkém". Jinak za sebe můžu říct, že jsem se kolem nich chvilku motal - nepřímo jsem jim pomáhal s kampaní. Krom koncertů vycházejících hvězdiček totiž nabízeli lidem zadarmo preventivní zdravotní vyšetření. No a celkový dojem jsem z nich (a to včetně pana předsedy) měl dobrý, takže... I když jejich program neznám dopodrobna a sám je volit nejspíš nebudu, líbí se mi některé jejich myšlenky a schvaluju Ti to. :good: :clover:
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

hehe díky :)

no já jsem si jejich program četl a zaujalo mě to, každopádně v dnešní době je to jedna z mála dobrých alternativ, aby nebyly voleny strany co jsou usedlé ve sněmovně, které jsou totálně zkorumpované přes celé spektrum
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

V podstatě neexistuje šance jak prosadit menší strany. Je téměř jisté, že ODS a ČSSD si udrží více či méně svoje křesla, protože aby se něco změnilo, tak by se muselo rozhodnout sakra hodně lidí a to se nestane. Valná většina našeho národa dá na ty jejich masivní předvolební kampaně ( strany jsou nejbohatší a tak jsou nejvíc vidět ) a jenom minum lidí si zjišťuje informace o ostatních.
Dávat hlas někomu jinému než velké pětici tj. ODS, ČSSD, KSČM, Zelení a KDU-ČSL je skoro plýtvání, protože takováhle malé strany se nikdy nikam nedostanou...
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

darmian píše:...Dávat hlas někomu jinému než velké pětici tj. ODS, ČSSD, KSČM, Zelení a KDU-ČSL je skoro plýtvání, protože takováhle malé strany se nikdy nikam nedostanou...
Podle mě je plýtvání i chodit volit, protože jeden hlas ještě nikdy nic nerozhodnul. Ať žije černé pasažérství, racionální neznalost a raciolky :smile:
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

viewtopic.php?t=3966

Mimochodem, ten obrat "nemá smysl volit malý strany" je hrozně zajímavej. Zajímalo by mě, kde se to v člověku bere. To je přece tak strašnej nesmysl.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

V podstate nema, je to ekvivalent toho nejit volit vubec, on si kazdy rekne ze co znamena jeden hlas, ale ovce komunistu a socanu jsou krasne disciplinovane a pak to dopada tak jak to dopada. To jen tak na okraj. Je to hezka recese to ano ale vyhozene penize a hlasy, radeji se slozit na par facek pro nejmenovaneho exbarona ceskeho zdravotnictvi...
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

darmian píše:Dávat hlas někomu jinému než velké pětici tj. ODS, ČSSD, KSČM, Zelení a KDU-ČSL je skoro plýtvání, protože takováhle malé strany se nikdy nikam nedostanou...
Vyměň si Zelený za TOP 9. Zelený už jsou v průzkumech někde hluuuuuboko, TOP 9 má kol deseti procent.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

nemá cnu..nemá cenu, MÁ a bude mít vždycky cenu volit toho kdo mi je programem nejsympatyčtější a u k terého je možnost že to nejsou jenom kecy, schválně si přečtěte jejich program, neříkám, ve finále mohou být stejná verbeš, ale je to něco nového a já bych jim dal rozhodně šanci a proto je i tady propaguju, chce to změnu a podle mě to je jediná strana která si zaslouží hlas

když si budou všichni říkat nemá cenu, tak se samo nic nezmění, lidé by se měli zamyslet a ukázat těm korupčíkům a sobcům co tam jsou, že maj padáka

politika je služba veřejnosti a ne jenom fajný teplý místečko se super platem a nulovou zodpovědností
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

TOP09 s Trautnbergem v čele :clap_1: , ještě že zelení jdou do pr... :biggrin:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

já se nechtěl zapojovat, ale nedá mi to. Máme bohužel tu smůlu že v naší zemi vládnul komanč a ať chceme či ne na příč celým spektrem politických stran jsou komunisti
at už přebarvení, reformovaní, nebo bývalí furt jsou to komunisti.
Nesouhlasim s Panathianem, že jeden hlas nikdy nic nerozhodne. i když z raciolek usuzuju, že si spíš dělá legraci. Politika je velice ošemtný téma pro řešení na veřejnym foru.
Já jsem pro pravej střed
obrázek o český politický scéně si ale není vůbec jednoduchý udělat protože jak řekl někdo ze švédska na zasedání europarlamentu, česká politická sytuace je tak nestálá, že ani lidé politikou se živící, nedokaží udržet kontinuum, a to z jednoho prostého důvodu, scéna se mění tak často že to je až k smíchu.
včera jsem viděl plakát na stranu uvedenou v prvním tomynově příspěvku a hádejte kdo na tom místě visel ještě předevčírem? jistá paní Olga Zubová ale tu asi všichni znaj
Věřte tomu že když si má člověk vybrat mezi zlem a většim zlem vždycky si vybere to menší, nebo to zlo, které má pro něj menší škodlivý efekt, záleží jestli je sobec nebo ne.
A jen takové postěžování na závěr, těm nahoře nejde určitě o nás prosté lidi ale o koryto a můžou si do programu napsat co chtějí
a pardon ale podle mě by se měl pan John věnovat tomu co mu jde nejlépe, investigativní novinařině, a ne politice
čest, zdar, mír, bůh s váma, nashledanou
PODPIS
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Mě Trautnberg zaujal.. i když teda mateřštinou moc nevládne, protože přišel do politiky a už měl/má nahrabáno. Takže u něj je "nadějě" že mu nejde jenom o TO koryto, jako Topošovi a Paroubkovi, kteří šli do politiky s holím zadkem a dneska jsou za vodou.
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

novinařina a politika je dosti propojená, myslím že je dobře, že to John zkusil, má dobrý kredit, rozhodně lepší než všichni stálý politici co tam jsou

mě osobně politika zajímá, protože mě irituje co si u nás naši zaměstnanci(politici) dovolují k nám a našemu společnému majetku(státu) a jak nás nehorázně zadlužují (velká část zadlužení plyne z korupce)

když se podíváte přes celé politické spektrum, a na výsledky a činy stran, je VV jediná volitelná strana, jen je smutné že si to neuvědomuje spousta lidí a stále plácá že je to malá strana a nechce aby jejich hlas zapadl, když si to řekne každý je to tak, a hlavně je vtipné že takový pak daj hlas ODS a ČSSD atd. jelikož se nachytají
na jejich populismus a věčné a nesplněné sliby, a které akorát kazí obrázek České republiky a naší životní úroveň, co pak se stane s tím hlasem?!?!

S těmi stranami co tam jsou a budoucí TOP9 se dostaneme akorát tak na úroveň Maďarska, protože pak může dojít ke státnímu bankrotu a budeme platit za všechno a všechny sociální jistoty zmizí.

Věci Věřejné jsou pravo středá strana!

edit: četl vůbec někdo ty stránky co jsem dal jako první příspěvek...jejich program apodobně?
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Tomyn píše:
Diky za link, premyslim o tom, ze budu volit nejakou mensi stranu.

Nazor, ze nema cenu volit mensi strany, je dle me zcela zcestny. Pokud jsou lidi nespokojeny a chteji zmenu, meli by pro to neco udelat :yes: Volil jsem jsem zelene, kdyz jeste u koryta nebyli, pak se tam dostali a ja mel super pocit, ze jsem jim svym hlasem pomohl. No, jak to dopadlo je vec druha a netreba komentovat, volit je uz rozhodne nebudu :ermm:
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vugi »

Tomyn píše:novinařina a politika je dosti propojená, myslím že je dobře, že to John zkusil, má dobrý kredit, rozhodně lepší než všichni stálý politici co tam jsou

mě osobně politika zajímá, protože mě irituje co si u nás naši zaměstnanci(politici) dovolují k nám a našemu společnému majetku(státu) a jak nás nehorázně zadlužují (velká část zadlužení plyne z korupce)

když se podíváte přes celé politické spektrum, a na výsledky a činy stran, je VV jediná volitelná strana, jen je smutné že si to neuvědomuje spousta lidí a stále plácá že je to malá strana a nechce aby jejich hlas zapadl, když si to řekne každý je to tak, a hlavně je vtipné že takový pak daj hlas ODS a ČSSD atd. jelikož se nachytají
na jejich populismus a věčné a nesplněné sliby, a které akorát kazí obrázek České republiky a naší životní úroveň, co pak se stane s tím hlasem?!?!

S těmi stranami co tam jsou a budoucí TOP9 se dostaneme akorát tak na úroveň Maďarska, protože pak může dojít ke státnímu bankrotu a budeme platit za všechno a všechny sociální jistoty zmizí.

Věci Věřejné jsou pravo středá strana!

edit: četl vůbec někdo ty stránky co jsem dal jako první příspěvek...jejich program apodobně?
Ano četl, ten bod 6 volby po internetu jsou sranda :D pak by pravděpodobně vyhrala voby strana hackers.cz :D která by záhadně vznikla a vyhrála
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Nesouhlasím sice s trestem smrti, ale asi bych dnes volil pravici.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

hackers hackers prosímtě to by pak nebylo ani internetové bankovnictví si piš že to bude ošetřené, a ve finále to vyjde jako když máš komisi která počítá hlasy tam může dojít také k manipulaci
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Nevedlo by to k hakovani ovsem velmi pravdepodobne k obchodu s hlasy, internetove bankovnictvi je osetrene "fyzicky" dostanete doporuceny dopis do vlastnich rukou s prihlasovacimi udelaji a tak dale, neco podobneho by bylo mozne ale pak by take bylo mozne s temi udaji obchodovat.

Dale... nejvetsim problemem ceske politiky je rozhodne deziluze ze to vsichni delaji jen pro prachy a aby mohli odirat chudou pracujici tridu. Je to az komicke napsane takto ale v podstate je to nazor vetsiny cechu zakoreneny do nas komunismem. Pokud se podivate zpet napriklad do zaznamu z novin z prvni republiky zjistite ze v minulosti byly take rozpory a tak dale ale lide ve smes politiku vnimali pozitivne.

Faktem je ze vetsina ceskych spickovych politiku ma dostatek financi k investicim, podnikani a dalsim financim operacim ktere jim mohou vynest mnohonasobne vice nez to co prumerny cesky obyvatel vidi jako ohromny plat. Nicmene logicky nekdo musi tu praci delat z presvedceni, pokud by pravice mela za cil si jen nahrabat nemela by duvod volit cestu reforem a nepopularnich opatreni, lide v podstate jako masa jsou populisticky velmi snadno manipulovatelna skupina. To je videt i na uspechu CSSD jez se vydala smerem populismu a lide jez si nedokazi uvedomit dlouhodobe dusledky na to slysi.

V pravici je hodne pravicovych radikalu a nacionalistu, ano nejsou to ti urvanci v bombrech v jedne ruce s kamenem a v druhe s main kamfem ktere si predstavite, ale jsou to lide z nich vetsina to nedela pro penize ale z presvedceni, uvedomuji si dusledky svych rozhodnuti a jednaji zoodpovedne. Ovsem bohumzel u vetsiny populace jim toto neprinese o mnoho vice nez nadavky a pochyby.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Tomyn píše:když si budou všichni říkat nemá cenu, tak se samo nic nezmění
:yes:
Imagination is the only weapon in the war against reality.
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Kdo nejde volit je vůl a imo do toho nemá pak co kecat. A výmluvy typu "že to nemá cenu" ???
Kdokoliv je ochoten použít alespoň špetku mozku, tak si musí nutně přiznat, jaká blbost to je :bigwink:

jinak co tu teda čtu, tak z toho zase smrdí závist, závist, závist... Jako všude u nás :-(
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Odpovědět