O metalu

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

Prečo akýkolvek rozumný človek venoval tomuto príspevku pozornosť?
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

gringo píše:Prečo akýkolvek rozumný človek venoval tomuto príspevku pozornosť?
Balrog píše:Většina tvých příspěvků je zbytečně agresivních, takže buď se uklidni a uprav svoje chování na veřejnosti, nebo se na to vykašli, pokud to je póza, abys vypadal víc cool.
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

gringo píše:Prečo akýkolvek rozumný človek venoval tomuto príspevku pozornosť?
Protože červený kyblíček..
Smrt je jen začátek druhého dějství.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Já k tomu vlastně ani nemám co říct :smile: metal mě už dávno tak nebere. Sem tam se objeví nějaká ucházející skupina, ale jinak je to všechno šeď a průměr.
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

Tomyn píše:
gringo píše:Prečo akýkolvek rozumný človek venoval tomuto príspevku pozornosť?
Balrog píše:Většina tvých příspěvků je zbytečně agresivních, takže buď se uklidni a uprav svoje chování na veřejnosti, nebo se na to vykašli, pokud to je póza, abys vypadal víc cool.
To by som až tak nepreháňal, väčšinu času aj mimo internetu nie som prijemný a ver mi,nepotrebujem vyzerať cool. Vlastne ani nevyzerám.

PS.S tým srandistom, čo tam kecá medzi ukážkami som niekedy dávno chodil na zájazdy na fesťáky, mali sme spolu stan, sedeli spolu v autobuse. Môžem byť agresívny. S novinárom.
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

NiamCK píše:
gringo píše:Prečo akýkolvek rozumný človek venoval tomuto príspevku pozornosť?
Protože červený kyblíček..
Akého tvaru? Plný ? poloprázdny?

Fakt,pardon,mal, som vypité,pozrel som o kom a čom tu píšete a trochu som to prepískol,nič nové pod slnkom.
laty
Příspěvky: 89
Registrován: 7. 4. 2007 22.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laty »

A co říkáte spíš na "Seven Ages of Rock",co před nějakou dobou skončilo na ČT2?Vysílací čas "chytře" v kolizi s jedinym pořadem na kterej se dá dívat,takže já jsem vždycky viděl tak 3/4,ale tak...sledoval to tu někdo?


Mě to nejdřív fascinovalo,pak naštvalo a zklamalo neobjektivitou,naprostou ignorancí zásadních kapel a pár výroky.Ale tohle téma asi obšírněji a objektivně pojmout nejde.



Edit:Nevim,jestli už někdo nepsal,ale docela dobrej dokument k několika odnožím z metalu je Metal: A Headbangers Journey
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

gringo píše:
Tomyn píše:
gringo píše:Prečo akýkolvek rozumný človek venoval tomuto príspevku pozornosť?
Balrog píše:Většina tvých příspěvků je zbytečně agresivních, takže buď se uklidni a uprav svoje chování na veřejnosti, nebo se na to vykašli, pokud to je póza, abys vypadal víc cool.
To by som až tak nepreháňal, väčšinu času aj mimo internetu nie som prijemný a ver mi,nepotrebujem vyzerať cool. Vlastne ani nevyzerám.

PS.S tým srandistom, čo tam kecá medzi ukážkami som niekedy dávno chodil na zájazdy na fesťáky, mali sme spolu stan, sedeli spolu v autobuse. Môžem byť agresívny. S novinárom.
V tom případě tě zase já mohu praštit kyblíčkem. Omluva - měl jsem upito a však co by jste odemě čekali je fakt smutná. Kdyby to bylo jednou, tak člověk mávne rukou, ale to je tu furt..mysli než jednáš.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

kamaráde zamysli se nad sebou to není pruzení jen prosím přemýšlej, jestli si chceš připadat vyjímečný jsou i jiné cesty
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

Tomyn píše:kamaráde zamysli se nad sebou to není pruzení jen prosím přemýšlej, jestli si chceš připadat vyjímečný jsou i jiné cesty
OK,ostaneme pri tom,že som.………. "dosaď si,čo chceš" ,o tom to pôvodne nebolo
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

A keď už je táto téma o metale, hádam, že sa stretneme 14 decembra na ENTOMBED v Žiline
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

NiamCK píše:
gringo píše:
Tomyn píše:
To by som až tak nepreháňal, väčšinu času aj mimo internetu nie som prijemný a ver mi,nepotrebujem vyzerať cool. Vlastne ani nevyzerám.

PS.S tým srandistom, čo tam kecá medzi ukážkami som niekedy dávno chodil na zájazdy na fesťáky, mali sme spolu stan, sedeli spolu v autobuse. Môžem byť agresívny. S novinárom.
V tom případě tě zase já mohu praštit kyblíčkem. Omluva - měl jsem upito a však co by jste odemě čekali je fakt smutná. Kdyby to bylo jednou, tak člověk mávne rukou, ale to je tu furt..mysli než jednáš.
Že som písal pripitý, nie je osravedlnenie,ale konštatovanie, je mi to celkom jedno, obmedzme to len na to, že je škoda zahodiť, čo som začal a nik to nechce prevziať.
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

já s tím plechem trochu problém mám, se přiznám :zorro:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

To já taky... samozřejmě, jako v každým stylu se najdou vyjímky, který svým přístupem k hudbě dokážou ukojit i náročné posluchače, ale 90% je (objektivně-subjektivním měřítkem) k ničemu...
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Video bylo odstraněno... fňuk, jsem se chtěl kouknout.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Czech_Luthor
Příspěvky: 1
Registrován: 9. 4. 2010 16.28

Příspěvek od Czech_Luthor »

Taky jsem se docela chtěl podívat no... Ale tak co se dá dělat, zasmějeme se jindy :)
Každopádně, jestli nikomu nevadí, že to tu trošku rozdmíchám, tak tady je takovej malej návod pro metalisty! :biggrin:
(Dost jsem se u toho nasmál, ale moc velkou hloubku to nemá)
http://www.youtube.com/watch?v=UXz7PHkRLgQ (15+) A je to spíš pro angličtináře, českej dabing je docela o ničem.
Metal navždy, duší i srdcem. :thumbup:
Odpovědět