Věda v ČR

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Věda v ČR

Příspěvek od cybermisa »

Vim, ze to tu nikoho asi nezajima, ALE, neda mi to, abych neudelal CVUTu malou reklamu - pro pripad, ze by nekdo premyslel, kam na vejsku :biggrin:

http://www.novinky.cz/veda-skoly/181187 … times.html
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Věda v ČR

Příspěvek od Pipi_CZ »

cybermisa píše:Vim, ze to tu nikoho asi nezajima, ALE, neda mi to, abych neudelal CVUTu malou reklamu - pro pripad, ze by nekdo premyslel, kam na vejsku :biggrin:

http://www.novinky.cz/veda-skoly/181187 … times.html
Musím se přiznat, že když se budu rozhodovat kam na vejšku, tak bych se rozhodoval mezi ČVUT a VUT … ale to je ještě ve hvězdách.….kdo ví co se stane a přihodí
Jinak dost dobrý...jsem ani nevěděl
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Věda v ČR

Příspěvek od Vugi »

Pipi_CZ píše:
cybermisa píše:Vim, ze to tu nikoho asi nezajima, ALE, neda mi to, abych neudelal CVUTu malou reklamu - pro pripad, ze by nekdo premyslel, kam na vejsku :biggrin:

http://www.novinky.cz/veda-skoly/181187 … times.html
Musím se přiznat, že když se budu rozhodovat kam na vejšku, tak bych se rozhodoval mezi ČVUT a VUT … ale to je ještě ve hvězdách.….kdo ví co se stane a přihodí
Jinak dost dobrý...jsem ani nevěděl
Doporučuji univezitu v Plzni, tam to je jako rychlokurz a červený diplom, máš za 2 měsíce :megalol: :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Souhlas s Vugarem, i když teďka to tam nějako hapruje.
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Paklic píše:Souhlas s Vugarem, i když teďka to tam nějako hapruje.
Je to hnus no.. člověk chtivej vědění se tam chce přihlásit a vono se jim to takhle provalí :dry: Kde já si ten červenej diplom jenom teďka koupím :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Věda v ČR

Příspěvek od cybermisa »

Pipi_CZ píše:
cybermisa píše:Vim, ze to tu nikoho asi nezajima, ALE, neda mi to, abych neudelal CVUTu malou reklamu - pro pripad, ze by nekdo premyslel, kam na vejsku :biggrin:

http://www.novinky.cz/veda-skoly/181187 … times.html
Musím se přiznat, že když se budu rozhodovat kam na vejšku, tak bych se rozhodoval mezi ČVUT a VUT … ale to je ještě ve hvězdách.….kdo ví co se stane a přihodí
Jinak dost dobrý...jsem ani nevěděl
Co se vedy tyce, nechci se nijak brnaku dotknout, ale za CVUT ve svetovem meritku pokulhavaji. Na prvnim miste si ale musis ujasnit, CO presne bys chtel studovat (obor, zamereni) a porovnavat jednotlive fakulty (resp. katedry fakult) v tom danem oboru. Ze je CVUT obecne "lepsi" nez VUT, tak to neznamena, ze dany obor na CVUT bude kvalitnejsi. Co si budeme povidat, vzdycky je to o lidech …

AD Plzen: co se deje v Plzni na pravech je smutny a ostuda, ale asi bych nestrkal do jednoho pytle vsechny fakulty …
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: re

Příspěvek od cybermisa »

Vugi píše:
Paklic píše:Souhlas s Vugarem, i když teďka to tam nějako hapruje.
Je to hnus no.. člověk chtivej vědění se tam chce přihlásit a vono se jim to takhle provalí :dry: Kde já si ten červenej diplom jenom teďka koupím :megalol:
Cervenej diplom je ti v dnesni dobe stejne k nicemu. Kdyz po VS nastupujes do praxe, tak se te ptaji na to, JAKOU skolu jsi vystudoval a JAKY obor. Ve svete to takhle fungovalo vzdy a vsude, u nas taky zacalo - a je to treba, kdyz v dnesni dobe ma univerzitu kazda Horni Dolni :smile:
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Hele, já se včera bavil s borcem, co studoval vejšku v Řecku a všechno v řečtině, takže fakt koumák a říkal, že prej tohle se děje všude, jen si na těch ostatních vejškách na to dávaj větší bacha, aby se to neprovalilo. A že prej cca 60% žáků dělá vejšku jen proto, protože neuměj máknout rukama. :dntknw:
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Paklic píše:Hele, já se včera bavil s borcem, co studoval vejšku v Řecku a všechno v řečtině, takže fakt koumák a říkal, že prej tohle se děje všude, jen si na těch ostatních vejškách na to dávaj větší bacha, aby se to neprovalilo. A že prej cca 60% žáků dělá vejšku jen proto, protože neuměj máknout rukama. :dntknw:
Hihihi z toho podezřívám (ne)jednoho hráče, že "studuje" VŠ aby mohl pařit EQ a nemusel robotovat :smile:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Paklic píše:Hele, já se včera bavil s borcem, co studoval vejšku v Řecku a všechno v řečtině, takže fakt koumák a říkal, že prej tohle se děje všude, jen si na těch ostatních vejškách na to dávaj větší bacha, aby se to neprovalilo. A že prej cca 60% žáků dělá vejšku jen proto, protože neuměj máknout rukama. :dntknw:
No prave … kdyz si vezmes kolik je na svete vejsek, tak je logicky, ze ne kazda je na urovni. Od toho se odviji pak i narocnost studia a jine praktiky.

Kvalita univerzity (predevsim z hlediska vedy a vyzkumu) se da ale v dnesni dobe velmi lehce posoudit prave na zaklade THE - QS zebricku, jako je pro univerzity:
http://www.topuniversities.com/node/716
a pro technicky skoly zvlast:
http://www.topuniversities.com/universi … technology

A prave z tohoto duvodu jsem si dovolil udelat reklamu CVUTu, ktery v tomto zebricku velmi pekne poskocil. Jedine skoly CR, ktere v tomto zebricku jsou na bodovanem miste je UK a CVUT. Mezi technickyma skolama je pak CVUT na velmi peknem 171. miste (z tusim 8000 hodnocenych).
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Trochu se divím, že tam nespadá MUNI. Nevím, jak se jim daří ve výzkumu, ale výuka je docela pěkné úrovni (prý).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Věda v ČR

Příspěvek od Pipi_CZ »

cybermisa píše:
Pipi_CZ píše:
cybermisa píše:Vim, ze to tu nikoho asi nezajima, ALE, neda mi to, abych neudelal CVUTu malou reklamu - pro pripad, ze by nekdo premyslel, kam na vejsku :biggrin:

http://www.novinky.cz/veda-skoly/181187 … times.html
Musím se přiznat, že když se budu rozhodovat kam na vejšku, tak bych se rozhodoval mezi ČVUT a VUT … ale to je ještě ve hvězdách.….kdo ví co se stane a přihodí
Jinak dost dobrý...jsem ani nevěděl
Co se vedy tyce, nechci se nijak brnaku dotknout, ale za CVUT ve svetovem meritku pokulhavaji. Na prvnim miste si ale musis ujasnit, CO presne bys chtel studovat (obor, zamereni) a porovnavat jednotlive fakulty (resp. katedry fakult) v tom danem oboru. Ze je CVUT obecne "lepsi" nez VUT, tak to neznamena, ze dany obor na CVUT bude kvalitnejsi. Co si budeme povidat, vzdycky je to o lidech …

AD Plzen: co se deje v Plzni na pravech je smutny a ostuda, ale asi bych nestrkal do jednoho pytle vsechny fakulty …
Jo jo....to jo no....ale zase....ČVUT - Praha.….daleko ……...nebudu to zatím moc řešit...až příjde čas
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Pipi: *píská si* hele s tou tvou školou si, ale asi mákneš :bleh: aneb tam se zdá že nemusíš moc makat, ale až tě ve čtvrťáku vyrazí, tak budeš čumět... teda né že bych věděl jak jsi vedeš :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

čvut je docela fajn … když si jdeš pro zápočet, zjebaj tě, že to co si vymyslel a nakreslil je sice fajn, ale musíš především myslet na Úkáčka, protože oni to budou montovat. :bleh: … a pak, je to až v dejvicích :crazy:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:Pipi: *píská si* hele s tou tvou školou si, ale asi mákneš :bleh: aneb tam se zdá že nemusíš moc makat, ale až tě ve čtvrťáku vyrazí, tak budeš čumět... teda né že bych věděl jak jsi vedeš :bleh:
Pffff, co to kecáš :megalol: zvládnu levou střední :clover:
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Tak když už tu zazněla propaganda ČVUT, tak já tu udělám propagandu na tu druhou - na Karlovku. Jsem tam zcela a úplně spokojený a až na určité lpění na zaběhnutých principech (třeba papírovej studijní průkaz, se kterým se lítá na přepážku všechno vyřizovat) si nemůžu stěžovat na nic. Silně doporučuju všem zájemcům.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Sethiel píše:Tak když už tu zazněla propaganda ČVUT, tak já tu udělám propagandu na tu druhou - na Karlovku. Jsem tam zcela a úplně spokojený a až na určité lpění na zaběhnutých principech (třeba papírovej studijní průkaz, se kterým se lítá na přepážku všechno vyřizovat) si nemůžu stěžovat na nic. Silně doporučuju všem zájemcům.
Eh, jo, whatever. Taky … hm .. doporučuji. Prodlužte si mládí … o mnoho let … hm.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

anurin píše: … a pak, je to až v dejvicích :crazy:
Zalezi jaka fakulta a jake obory - dopravka je v centru, FEL ma kybernetiku, ridici techniku a cast vypocetky primo na karlaku, FJFI mas zase pekne na nabrezi Vltavy … :bigwink:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Sethiel píše:Tak když už tu zazněla propaganda ČVUT, tak já tu udělám propagandu na tu druhou - na Karlovku. Jsem tam zcela a úplně spokojený a až na určité lpění na zaběhnutých principech (třeba papírovej studijní průkaz, se kterým se lítá na přepážku všechno vyřizovat) si nemůžu stěžovat na nic. Silně doporučuju všem zájemcům.
Nektere fakulty UK maji tak priserny bordel v administraci a orgazaci, ze je to az smutny :ermm: Nejvetsi problem UK je, ze by potrebovala omladit a zmodernizovat informacni systemy … Studium posoudit ovsem nemuzu, pac UK nestuduju :smile:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

drake127 píše:Trochu se divím, že tam nespadá MUNI. Nevím, jak se jim daří ve výzkumu, ale výuka je docela pěkné úrovni (prý).
Výzkum na naší filosofické fakultě je ve stádiu "jaká kombinace drog je pro ten který večer nejvhodnější" :biggrin:

a jinak pipi: byl sem na oboru Informační Technologie na VUT, tak pokud se chceš na něco málo (co sem stihnul zaregistrovat v tom půl roce, co sem tam strávil) zeptat, napiš PM :biggrin:
Odpovědět