NWN žere neustále paměť a potom spadne

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

NWN žere neustále paměť a potom spadne

Příspěvek od Elian »

Mám problém při hraní NWN - neustále zabírá postupně RAM, až NWN spadne. I když ve hře nic nedělám, naskakuje mi paměť o 5-7kB za vteřinu. Už jsem zkoušel všechno možné, ale nic nepomáhá. Zkoušel jsem to na Vistách a W7. Na kartách ATI4870, ATI4890, ATI3470. Vyměnil jsem mezi tím skoro celý HW. přeinstaloval jsem NWN (mám originály). Upgraduju pravidelně ovladače karty.
Máte někdo podobný problém? Díky za každou radu.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Dělá to i singl?
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Teď jsem to zkoušel, hrál jsem asi hodinku, řekl bych že singl to nedělá. Postupně si hra zabrala asi 200MB, ale to bylo zřejmě natahováním lokací. I když chvílemi jsem měl dojem, že mi to skákalo samo po 1-2MB. V každém případě to nepadlo. Při síťové hře by to už padlo.

Tak singl to nedělá.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

A když děláš ten reinstall NWN, stahuješ i nově haky k EQ a znovu CEP?
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Stáhnul jsem poslední CEP. Udělal jsem po instalaci update NWN. Nestahoval jsem ale znovu eq.haky. Vyzkouším to.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Tak přeinstalovat haky nepomohlo, ale potom jsem přeinstaloval i CEP2.2 a vypadá to, že problém je odstraněn.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Tak bohužel nepomohlo. Hra chvilku běží normálně, paměť nenaskakuje a najednou se něco stane a začne mi brát RAM ať s postavou hýbu nebo ne. Za chvilku pád.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Elian
Příspěvky: 43
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Další zajímavost, dělá to v lokaci "Cesta na Amfiberai - les". ale pokud přejdu do lokace "Cesta na Amfiberai - borový lesík", tak RAM přestane naskakovat. Zkoušel jsem to vícekrát tam i zpátky.
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Odpovědět