6. setkání hráčů Equilibrie i jiných sfér - 28.11.2009

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Tak jak?

Modrá!
11
37%
Zelená...!
19
63%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Wendigo píše:Treba to ze mam na ucte asi tak tisicovku coz by na aukci nestacilo. Ja ziju z ruky do huby. Ale nejak to vymyslim kdyztak si nekde pujcim.
správně položená věta neni "nemám na to dost peněz". ale "jak to udělat, abych dost peněz měl"
nebudu dál spamovat tohle téma ale je to jenom o chtění a přístupu
zdar a sílu
PODPIS
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Pro příště bych se přimlouval za to, aby byl hlavní sraz EQ plánován o něco dříve. Chápu, že místním nedělá problém se domluvit 14dní předem, že zajdou v pátek do hospody, ale někteří, co by rádi přijeli z daleka si na to musí vyčlenit dva dny a zajistit si ubytování a dopravu.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Hehe, to jsou problémy to jsou problémy... sedla jsem si na.…


… koukám, že letošní sraz Vám moc nepřeje. Kokosi zklamal si :bleh:
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Podotýkám, že hlasování je vyrovnané

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

mám dotaz.
co uspořádat nějaké kulturně vzdělávací cosi pro ty kdo dorazí do prahy dřívávějc, myslim že když bude sobota určitě se něco najde zatím mě napadá třeba botanická zahrada v tróji???
PODPIS
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

To bych ráda! I když botanická zahrada v zimě bude ještě bezútěšnější než naše minulá zoologická zahrada v zimě
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

no ale v botanický zahradě mají sklípek s vlastním vínem :bleh:
PODPIS
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Hlavně pak dejte vědět čas na sraz I. (výlet) a sraz II. (hospoda).

Jinak pokud jde o to vlastní víno - botanickou zahradu mám rád a obzvláště japonskou zahradu. Ale pořád to bude pražské víno pěstované v praze. Dělá jim ho alespoň moravský vinař? Nebo francouzský? Nebo jiný nepražský? :bigwink:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

sciorp píše:no ale v botanický zahradě mají sklípek s vlastním vínem :bleh:
tvé argumenty mě udolaly, soudruhu :dribble: Ačkoli souhlasím s notickou aefara a doufám že budu příjemně překvapena.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Hele, do sklípku bych taky zašel zlovíku.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Ano kdyz se zacal sraz planovat takhle pozde mel se planovat na leden, je tu urcity duvod proc byl v minulych mesicich planovany s 2-3 mesicnim predstihem a take se dostavila vetsina. Hlavne nezapominat na to ze tento sraz vznikl jako setkani tymu s hraci takze by se melo pocitat s tim ze ucast tech clenu tymu jez se chteji zucastnit by mela byt stoprocentni.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Wendigo píše:Ano kdyz se zacal sraz planovat takhle pozde mel se planovat na leden, je tu urcity duvod proc byl v minulych mesicich planovany s 2-3 mesicnim predstihem a take se dostavila vetsina. Hlavne nezapominat na to ze tento sraz vznikl jako setkani tymu s hraci takze by se melo pocitat s tim ze ucast tech clenu tymu jez se chteji zucastnit by mela byt stoprocentni.
A kdo kromě Piti vlastně nemůže? Zatím se tu vyjádřil jen Labir ve smyslu že možná může, možná nemůže na oba termíny a CM, který je mimo Čr...
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

vykašlete se tady na to dohadování
je to zbytečný! a nebo si založte nový téma s nadpisem " kterej sraz a kdy je lepší protože na něm bude víc tamtěch a mín tamdletěch a budeto blýž tam ktomu a támletomu"
už mě ty žabomyší války fakt dost SE*OU !!!
PODPIS
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

sciorp píše:vykašlete se tady na to dohadování
je to zbytečný! a nebo si založte nový téma s nadpisem " kterej sraz a kdy je lepší protože na něm bude víc tamtěch a mín tamdletěch a budeto blýž tam ktomu a támletomu"
už mě ty žabomyší války fakt dost SE*OU !!!
moc si to bereš:) Podstatou je stejně sklípek a akropole :biggrin:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

já vim ale točí mě když má někdo neustálou potřebu pindat do věcí, do kterejch mu od založení novýho topicu už nic neni :bleh:
PODPIS
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Wendigo píše:Ano kdyz se zacal sraz planovat takhle pozde mel se planovat na leden, je tu urcity duvod proc byl v minulych mesicich planovany s 2-3 mesicnim predstihem a take se dostavila vetsina. Hlavne nezapominat na to ze tento sraz vznikl jako setkani tymu s hraci takze by se melo pocitat s tim ze ucast tech clenu tymu jez se chteji zucastnit by mela byt stoprocentni.
Upřímně řečeno, pokud by se mělo jednat o setkání týmu s hráči, měl by ho organizovat někdo z týmu. Nevím sice co vedlo tento rok Piti k odmítnutí organizace, ale jak si to tak tady čtu, vůbec se jí nedivím. Wendigo, příští ročník milerád přenechám tobě od samého začátku. Já se snažím dát dohromady setkání Equilibrijců na rok 2009 v roce 2009. A co z toho mám? Starosti, zařizování, zodpovědnost... a na oplátku slova o debaklu, zklamání... že si akorát "středeční udělali sraz pro sebe".

Řeknu to asi takhle: už mě ani tak nemrzí, že toho 28. nemůžeš.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Pro ostatní: dnes se mi po těžkém vyjednávání podařilo přemluvit Pana Palačinkáře, aby svůj podnik otevřel v sobotu, ačkoli normálně má otevřeno pouze ve všední dny. Očekávám ovace a nehorázné pochlebování, neb mé raněné ego si toho žádá.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

kokosak píše:Pro ostatní: dnes se mi po těžkém vyjednávání podařilo přemluvit Pana Palačinkáře, aby svůj podnik otevřel v sobotu, ačkoli normálně má otevřeno pouze ve všední dny. Očekávám ovace a nehorázné pochlebování, neb mé raněné ego si toho žádá.
..paráda.
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

kokosak píše:
No.. asi tak.. já z toho všeho mám jenom zmatený pocit a trochu víc nepořádek, neb přijet budu chtít jenom na jeden sraz (protože jsem student z daleka).

Nebýt kokosa, nemusel ten sraz být vůbec (a ještě v sobotu, kdy se prý teda obvykle neotvírá). Že to je "středeční sraz pro sebe"? Tohle se dle mého nedá srovnávat, protože spousta lidí do Prahy ve středu prostě nemá šanci přijet (a jak rád bych tam občas přijel).
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

zelená
Because I'm Batman !!!
Odpovědět