6. setkání hráčů Equilibrie i jiných sfér - 28.11.2009

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Tak jak?

Modrá!
11
37%
Zelená...!
19
63%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Nalk píše:
kokosak píše:
Nalk píše:*podívá se na počet hlasů a zamyslí se* předtím bylo tak možná 40 hlasů, teď jich je sotva půlka *pokrčí rameny*
Stanovil jsem to, neb jsem zlý, autoritativní a zlomyslný. S věcma jako "rezervace" a "termín" to nemá nic společnýho.
To jsem netvrdil, chápu nutnost rezervace, jen mi příjde podivné se rozhodnout když odhlasuje půlka lidí... a ještě by mě zajímala ta věc, co podotkla Niam - jak je to tam velké? :smile:
dost abychom měli jistotu, že budeme v tu sobotu jedinými hosty =)

což mi přijde hodně výhodné
16? Tak to je v pohodě
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nalk píše:To jsem netvrdil, chápu nutnost rezervace, jen mi příjde podivné se rozhodnout když odhlasuje půlka lidí...
Hlasování kopírovalo hlasování minulé, tedy zhruba půlka lidí je pro jeden, druhá půlka pro druhý termín.
Nalk píše: a ještě by mě zajímala ta věc, co podotkla Niam - jak je to tam velké? :smile:
Počet míst k sezení je 35, počet přihlášených je 37. Vcházíme se.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Doufam ze pristi rok budou prachy abych to mohla zorganizovat sama protoze tohle je des. Proc vubec davas hlasovani kdyz si to nakonec stejne rozhodnes sam...

Takze po tomto debaklu...
Pokud by mel nekdo zajem zacnu planovat maly soukromy sraz v prosinci/lednu. Dejte vedet jestli by se vam chtelo dorazit i kdyz tam nebudou vsichni a muzeme zacit planovat nejakej rozumnejsi termin treba az po svatkach.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

kokosak píše:
Nalk píše:To jsem netvrdil, chápu nutnost rezervace, jen mi příjde podivné se rozhodnout když odhlasuje půlka lidí...
Hlasování kopírovalo hlasování minulé, tedy zhruba půlka lidí je pro jeden, druhá půlka pro druhý termín.
Nalk píše: a ještě by mě zajímala ta věc, co podotkla Niam - jak je to tam velké? :smile:
Počet míst k sezení je 35, počet přihlášených je 37. Vcházíme se.
prozatím ..kokosák se chce tulit :shades:
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

prosil bych o škrtnutí
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Taky prosím o škrtnutí, pokud se bude konat malý sraz prosinec/leden mám zájem.
Armio Amattis
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 9. 2008 19.18

Příspěvek od Armio Amattis »

kokosak píše:
Nalk píše:To jsem netvrdil, chápu nutnost rezervace, jen mi příjde podivné se rozhodnout když odhlasuje půlka lidí...
Hlasování kopírovalo hlasování minulé, tedy zhruba půlka lidí je pro jeden, druhá půlka pro druhý termín.
Nalk píše: a ještě by mě zajímala ta věc, co podotkla Niam - jak je to tam velké? :smile:
Počet míst k sezení je 35, počet přihlášených je 37. Vcházíme se.

tak díky, těšíme se na to celej rok a date to na blbe datum, když je to vyrovnane

Prosim o škrnutí (takže díky nif, nemusíš se nijak snažit)
<b>acc: Spyder</b>
<b>Kristínka</b> - to by jste chtěli vědět, co :P
<b>Sandra Carinson</b> - začíná se rýsovat :o)
<i>Reklama: PipiCZ je holka </i>
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Armio Amattis píše:když je to vyrovnane
Bylo to spíše v poměru 2:3 pro nás :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Nechci (a vlastně budu) rýpat, ale co vidíte výhodného na tom, že budeme v hospodě sami, jen uzavřená společnost? S termínem který je, stejně na 90% nebudu, ale tohle by mě vcelku zajímalo:)
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Alfray píše:Nechci (a vlastně budu) rýpat, ale co vidíte výhodného na tom, že budeme v hospodě sami, jen uzavřená společnost? S termínem který je, stejně na 90% nebudu, ale tohle by mě vcelku zajímalo:)
Že nebudeme nikoho rušit a nikdo nebude remcat, že si zašel na klidnou večeři?
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

ToArmio: Ten tvůj výlev moc nechápu. Nejsi jedinnej, komu se zvolený termín nehodí. Chápu, že bydlíš daleko, ale kdyby byl sraz 5.12, zase nebudou moct jiní a ty ano …
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Alfray píše:Nechci (a vlastně budu) rýpat, ale co vidíte výhodného na tom, že budeme v hospodě sami, jen uzavřená společnost? S termínem který je, stejně na 90% nebudu, ale tohle by mě vcelku zajímalo:)
Představ si jak by to vypadalo nachlébském, kdyby ve vedlejší chatě stanovali skauti.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Alespoň by se něco přiučili:))
Ne, teď vážně. Sice je to náš sraz, ale když už někde jsem, můžu poznávat i jiný lidi a od toho hospody primárně jsou, řek bych. Na tom nesejde, to můžem řešit jinde:)
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Alfray píše:Alespoň by se něco přiučili:))
Ne, teď vážně. Sice je to náš sraz, ale když už někde jsem, můžu poznávat i jiný lidi a od toho hospody primárně jsou, řek bych. Na tom nesejde, to můžem řešit jinde:)
Sraz je sraz, aby sis pokecal se známými a mohl ostatní chození do hospody věnovat neznámým :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

chci a budu rejpat, hlasovalo ví než dvě třetiny lidí je pravda, že výsledek je těsný ale nejsme v parlamentu abychom potřebovali nadpoloviční většinu
@wendigo: co to má co společnýho s prachama, teda krom kauce, kterou ti stejně vrátí??
takže já začínám pomalu debordelizovat byt, teda od zítra.
PODPIS
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Treba to ze mam na ucte asi tak tisicovku coz by na aukci nestacilo. Ja ziju z ruky do huby. Ale nejak to vymyslim kdyztak si nekde pujcim.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 522
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Škrtnout i mne.

28. prostě nemůžu. Takže nevím, jestli mám výsledky ankety někomu předat nebo je jen přinést na ten druhý, co je později. :ermm:
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

At nezapomenu mne skrtnout take.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

hemendo píše:Škrtnout i mne.

28. prostě nemůžu. Takže nevím, jestli mám výsledky ankety někomu předat nebo je jen přinést na ten druhý, co je později. :ermm:
To je, abych tak řekl, na tobě. Doporučoval bych dodat výsledky na sraz, kde budou hráči oceněných postav. Jsem samozřejmně ochoten od tebe výsledky převzít a v tom nepravděpodobném případě, že by nějaké ocenění šlo mým směrem, pověřit jinou osobu fyzickým předáváním cen.

Mrzí mě, že se nepodařilo najít všeobecně vyhovující termín, ale jak už jsem psal dřív - prostě to nejde. Při tomhle počtu lidí a tolika nárocích na čas se vždycky najde někdo, kdo nebude moct. Upřímně řečeno jsem doufal, že ti, kterým termín příliš nevyhovuje, si přeci jen dokáží čas udělat - i přesto, že není termín z jejich pohledu v dobrou dobu. No, co už.

:ermm:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Kdo chce, čas si udělá. Jsme přeci svobodní a máme právo volby. Takže předpokládám, že ten, kdo nemůže, přikládá jiné akci jiný větší význam a nebo mu změnili plány rodiče (s tím ti, kterým do toho rodiče ještě kecají, nic nenadělají). Mrzuté je, že se to řeší necelý měsíc před. Kdyby to bylo tři měsíce dopředu, bylo by to snazší.

Jsem rád alespoň za sobotu, přizpůsobím se i na 28.11., i když jsem hlasoval raději pro 5.12.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Odpovědět