Figurkový klub

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Figurkový klub

Příspěvek od OneIceOne »

S pár lidmi máme malý herní klub figurkových her. Hrajeme občas hry typu Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40k, Warzone a jim podobné. Nedávno jsme zprovoznili soukromou hernu. Zatím nic velkého. Dva stoly cca 180 x 120 cm plus zázemí a wifi net. Je to na Vyšehradě, nedaleko železničního mostu, Praha 2. Jsme asi čtyři v základu (kai, dengrasse, já atd.)

Takže pokud se mezi Vámi najdou nadšenci, kteří by měli zájem občas si zahrát a vyskytují se v této lokalitě, neváhejte a ozvěte se.

Víc info na shadowlandu
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

count me in
ale nemám figurky a k většině zmiňovaných her jsem přičuchnul jenom tak okrajově
PODPIS
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

ding! Jsem na tom stejně jako sciorp, s jediným rozdílem - doma se mi válí několik nikdy neslepenýych figurek z Necromundy (sub-hra ze světa W40k).
Obrázek
OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

Já osobně s tím taky začínám, ostatní jsou trochu pokročilejší, ale žádní veteráni - co se týká Warhammeru. Jinak figurky jsou i na půjčení, jen se domluvit a jsou dostupné v herně, zatím nevím co přesně. Já třeba teď předělávám nějaké trpaslíky z Chronopie na podstavce z Warhammeru. Pokud máte nějaká zbytky, dají se po domluvě slepit či předělat a nebo bych to i koupil, pokud by se hodily.

Jde spíš o zájem to zkusit, ostatní už se dostaví.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 522
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

a co šachy? To je taky figurková hra. :biggrin:
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

hemendo píše:a co šachy? To je taky figurková hra. :biggrin:
Když ty šachové figurky nalepíš na palcový (v průměru) podstavec a přilepíš k nim aspoň schématicky výzbroj, tak se dozajista můžeš zůčastnit taktéž... :biggrin:
Obrázek
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

OneIceOne píše:Já osobně s tím taky začínám, ostatní jsou trochu pokročilejší, ale žádní veteráni - co se týká Warhammeru. Jinak figurky jsou i na půjčení, jen se domluvit a jsou dostupné v herně, zatím nevím co přesně. Já třeba teď předělávám nějaké trpaslíky z Chronopie na podstavce z Warhammeru. Pokud máte nějaká zbytky, dají se po domluvě slepit či předělat a nebo bych to i koupil, pokud by se hodily.

Jde spíš o zájem to zkusit, ostatní už se dostaví.
mě můžeš taky počítat. Mám z Warhammeru jednu bandu trpasličích žoldáků (asi 8?), pak nějaký temný žoldáky s maskou smrti (5) a jednoho kupce s eskortou (osel,povoz+truhla, tlustej kapitalista a zaplechovanej chlapík s palcátem jako doprovod). tak já ti to tam někdy přinesu, mě to k ničemu neni a tam se to aspoň využije... a nabarví :D
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

tak jsem koukal že set 100+100 goblni/trpaslíci stojí něco pod dva litry, což není zase tak závratný a už vim co si budu přát od ježíška
edit: tak pardon je 50+50
PODPIS
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

A hrajete i Mordhaim?
OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

hemendo píše:a co šachy? To je taky figurková hra. :biggrin:
Jo, dva hrají slušně.
OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

Braenn píše:A hrajete i Mordhaim?
Teď nedávno na to dokonce padl návrh. Ale moc zkušeností není.
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Ujíždím na Dragon Age :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Odpovědět