Il2- Sturmovik

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Il2- Sturmovik

Příspěvek od OneHeart »

Čau!
Kdyby měl někdo chuť si zalítat na síti tuhle skvělou gamesu, tak ať se směle přidá!

Hrajeme konkrétně na Il2-Sturmovik 1946 (patch 4.08 a vyšší).

Lítáme mimo klasických dogfightů i kooperační mise (není nad 5 hráčů v jednom bombardéru , hehe), obyčejné polety (formace, low altitude) a mnoho dalšího.


lákačka: http://www.youtube.com/watch?v=4-1IJFbAwLA
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
OneIceOne
Příspěvky: 318
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

Mám už nainstalováno, zkusil bych tu kooperaci. Nahoď nějaký termín.
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Možná bych to taky zkusil. Na jaké to hrajete úrovni? Já jsem spíš, co se týče WW2 letadel, amatér (zkušenosti mám se simulátory moderních letadel, hlavně LOMAC).
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

možná bych to byl taky schopen oprášit
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

hrajeme na úrovni normálních týpků, který to baví. Nejsme žádný ulítlý esa z Asfaltových holubů :zorro:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

aby nedošlo k omylu, jde o IL-2 Sturmovik z roku 2006?
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

OneIceOne píše:Mám už nainstalováno, zkusil bych tu kooperaci. Nahoď nějaký termín.
jasně, můžem si dát lehkej polet, až se vrátim za dvě ho´dky zmrzlej a zkouřenej z procházky. To mě pak baví :zorro:

A když nemáš ještě knipl, tak si můžeš zahrát zadního střelce ve stodesítce nebo pešce nebo něčem takovým :)
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Street_cz píše:aby nedošlo k omylu, jde o IL-2 Sturmovik z roku 2006?
jo, je důležitý mít hlavně tu verzi 1946
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

tak teď si nejsem jistej, co doma mám, jestli tu původní nebo právě tuhle... uvidím, prošmejdím :)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
LordAladar
Příspěvky: 137
Registrován: 5. 8. 2009 20.39
Bydliště: sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LordAladar »

ahoj, taky bych se rad pridal, pritahnu si na kolej paku a sem plne k dispozici, ale taky spise rekreacni pilot;-)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Jestli by se tu našlo pár lidí, co už umí zvládnout letadlo, tak bychom večer (cca 21++)
dát koop polet. Hráli jsme teď docela zajímavou misy nad finským zálivem, 6 Pe-2 a nějaký Lavočky jako doprovod a po cestě patrolují nějaký finský stodevítky a brewstry. Ti co ještě neumí lítat mohou obsadit pozici zadního střelce v některé z pešek a to co lítat umí je mohou vozit :)

(pro piloty: docela se hodí umět trochu level-bombing a jak si naštělovat bombúhel - všechno mohu vysvětlit a není to tak těžké, jak se to zdá :))
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

A nebo midway! Jen teda do wildcatů nebo hellcatů nelezu, tyhle stíhačky prostě nemám rád.
Zato SBD já rád, klidně někoho svezu na zadním střelci :zorro:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

tak přeci jen mám 1946, jen doufám že není síťová hra ovlivněna neoriginální verzí :smile: .. co se ale dnešního poletu týče, je to dost pozdě a já bych nakonec nerad opouštěl od nedokončené záležitosti :) určitě to bude věc na dýl jak hodinu
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1022
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Tak já bohužel nejsem schopný hru spustit... načítá se a při 95% se sekne. Patch 4.08m, Win7 64bit.
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/ … 1921070116
tady se to řeší na supportu, u 64bit Win7 to dělá no. Další bonusový vokna ježiš :smile:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

uff, tak koukám že jsem to tak trochu pozapomněl, pokud by ale přeci jen mělo dojít na mou účast tak byste mě pro začátek vozili na zadku s kulometem než do toho zas proniknu
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

tákže, co je třeba, aby jste si mohli zalétat s námi?

Mít verzi 4.09m - officiální patch (pozor na 4.09b1m - to je jen beta, není kompatibilní)

Na čerstvou instalaci šturma je třeba nejdříve nahodit patch 4.08m (http://www.filefront.com/6690212/IL-2-S … 08m-Patch/), potom nahodit 4.09m (http://www.myotherdrive.com/dyn/dl/765. … i/409m.exe) a po něm je třeba ještě nahodit skiny pro patch 4.09 -je to oficiální součást patche, bez nich to nefunguje! (http://www.myotherdrive.com/dyn/dl/843. … ns409m.exe)

Pro online hraní je ještě velmi užitečný prográmek HypperLobby (stahujte zde: http://hyperfighter.sk/modules.php?name … erby=dateA). Sdružuje online servery a hlavně se přes něj dokáže připojit i ten (anurin :D), kterýmu to nepustí router normálně :)
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Takové hnusné a podlé lží! … :shaun:

Ty vole... umím vzlétnout s čímkoliv a s čímkoliv přistát... ale spitfire... ani omylem. Vzlétnout je porod a přistát sebevražda. A to si mi říkal že jsou to nejlépe ovladatelný letadla.
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

anurin píše:Takové hnusné a podlé lží! … :shaun:

Ty vole... umím vzlétnout s čímkoliv a s čímkoliv přistát... ale spitfire... ani omylem. Vzlétnout je porod a přistát sebevražda. A to si mi říkal že jsou to nejlépe ovladatelný letadla.
už jsi přistával na letadlovce? :)

Btw fakt jako nevim, jaktože se ti zdá lépe ovladatelnější to befko než spit. To bude nějakej error mezi židlí a klávesnicí asi :zorro:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

OneHeart píše:
anurin píše:Takové hnusné a podlé lží! … :shaun:

Ty vole... umím vzlétnout s čímkoliv a s čímkoliv přistát... ale spitfire... ani omylem. Vzlétnout je porod a přistát sebevražda. A to si mi říkal že jsou to nejlépe ovladatelný letadla.
už jsi přistával na letadlovce? :)

Btw fakt jako nevim, jaktože se ti zdá lépe ovladatelnější to befko než spit. To bude nějakej error mezi židlí a klávesnicí asi :zorro:
Co je pro jednoho easy, pro mě není... a naopak. :bleh: Jsem asi jinej
Odpovědět