Lednovy sraz - 6. setkání hráčů Equilibrie II

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Meli by jste zajem o druhy sraz?

Ne, bude mi stacit ten prvni.
11
29%
Ano, na ten prvni se nedostanu.
16
42%
Ano, klidne prijdu na oba.
11
29%
 
Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 241
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Objednat si salonek (nekuřácký v jinak kuřácké) vinárce na Karláku :drinks: (místo bych upřesnil, název z hlavy nevím, vždy odcházím s mírnou vlčí mlhou) - výborná vína, studená kuchyně - s majitelem se lze dohodnout na ledasčems

Restaurace pod Slavínem (kuřácká, pokud vím) - pravá Hargolská bašta :dribble: (500g steak v hotovém stavu + 400g příloha) ale nevím jak bychom se tam namačkali, když není léto a otevřená zahrádka

Salonek v Hospůdce na Hvězdě :drinks_cheers: (nekuřácký, zbytek kuřácký), nebo to tam zabrat celé...


další nápady?
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Zatim to vypada ze se nas sejde kolem 20ti takze zabrat cele asi ne.

Ta vinarna vinarna nevypada spatne i kdyz nekteri by asi ocenili teplou kuchyni, jake jsou ceny v te Hvezde neni to prehnane?
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 241
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Pokud budu mit svetlou chvilku, tak ti to vyfotim. Z hlavy to nevysolim jen tak, ale snazi se to byt "studentska hospudka" takze ceny zhruba tak... na Prahu to neni tragicky, ale platit za Starohnus vic jak 20K mi prijde tak jako tak lichva
-
Jidlo 65-120K maji docela dobry veci z kurat. Steak jsem nezkousel. Zebirka docela ujdou.
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

No, já bych spíš nějaký podnik kde je k dostání dobré pivo, než víno, ale přizpůsobim se
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 241
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Kapik píše:No, já bych spíš nějaký podnik kde je k dostání dobré pivo, než víno, ale přizpůsobim se
Tím pádem ne Hvězda (Staroprasen) a ne vinárka... ovšme Pod Slavínem mají skvělé pivo a baštu :smile:
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Dobra rozhodne se to stejne az s pevnym datumem takze pokud se do te doby neozve nekdo ze by mu kuracky prostor vadil tak bych to videla na ten Slavin, pokud by to nekomu vadilo tak se pujde do Hvezdy. Alespon predbezne take uvidim kolik si reknou zalohu, pokud si reknou 5 litru tak nebude zbyti a pujde se nekam jinam protoze tolik dohromady neslozim ani mi tolik nikdo nepujci.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Wendigo píše:Dobra rozhodne se to stejne az s pevnym datumem takze pokud se do te doby neozve nekdo ze by mu kuracky prostor vadil tak bych to videla na ten Slavin, pokud by to nekomu vadilo tak se pujde do Hvezdy. Alespon predbezne take uvidim kolik si reknou zalohu, pokud si reknou 5 litru tak nebude zbyti a pujde se nekam jinam protoze tolik dohromady neslozim ani mi tolik nikdo nepujci.
Tak jestli se mluví o téhle http://www.pod-slavinem.cz/ tak píšou, že je nekuřácká a má 80 míst. Ovšem ceny nejsou až tak studentské, jak tu někdo vyžadoval :smile:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Wendigo píše:Dobra rozhodne se to stejne az s pevnym datumem takze pokud se do te doby neozve nekdo ze by mu kuracky prostor vadil tak bych to videla na ten Slavin, pokud by to nekomu vadilo tak se pujde do Hvezdy. Alespon predbezne take uvidim kolik si reknou zalohu, pokud si reknou 5 litru tak nebude zbyti a pujde se nekam jinam protoze tolik dohromady neslozim ani mi tolik nikdo nepujci.
Já platil U Sadu minulej rok zálohu pokud si dobře vzpomínám asi 1800, a to jsem to zamlouval pro víc lidí, než kolik je na tenhle sraz přihlášeno teď :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Jo to je trosku predrazene... Nejake jine navrhy? Ja sice v praze ziju uz par let ale chodim vicemene porad jen do Kaina ktery nesplnuje z pozadavku ani jeden :biggrin:
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Jde o to jestli tam je striktní požadavek an to nekouření, protože to docela výběr zužuje:D
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Tak davejte navrhy na kuracke i nekuracke a ja proste potom zamluvim to podle toho kolik radikalnich nekuraku se nam sejde.

Jinak Dron vymyslel skvelou vec a to EQ placky takze uplne predbezne kdo by mel o EQ srazove placky zajem? Pak sem hodim i nejake informace o cene [nebude zavratna] a jak budou presne vypadat [EQ vahy, napis Equilibrie nebo ve velkem jen EQ podle toho jak tam bude co sedet a kolem dokola malym pismem 6. Setkani hracu Equilibrie.]
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

A s kolika lidma tak počítáš zatim počítáš? (sem moc línej to tu projíždět:-)
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Wendigo píše:Tak davejte navrhy na kuracke i nekuracke a ja proste potom zamluvim to podle toho kolik radikalnich nekuraku se nam sejde.

Jinak Dron vymyslel skvelou vec a to EQ placky takze uplne predbezne kdo by mel o EQ srazove placky zajem? Pak sem hodim i nejake informace o cene [nebude zavratna] a jak budou presne vypadat [EQ vahy, napis Equilibrie nebo ve velkem jen EQ podle toho jak tam bude co sedet a kolem dokola malym pismem 6. Setkani hracu Equilibrie.]
Já bych to s těma plackama nehrotil. Prostě se jich udělá něco víc, než se přihlásí lidí na sraz a já to pak rozdám za dobrovolný příspěvek všem přítomným, ať mají něco na památku :biggrin:

Jinak bral bych taky nekuřáckou část, ale pokud nebude, tak to nějak přežiju.
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

Keď tak pozerám, v januári asi budem pobehovať po Prahe a okolí. Heh, beriete aj záškodníkov?
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Já i Cory preferujeme také nekuřáckou oblast :)


Dotaz - Nif, bylo by možné ubytovat i nás dva? Když jsme taky z Moravvy :P a bude tam ten hotel pro moraváky.. :D

Tedy, pokud nevlastníš kočku :smile:

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

MorganaLeFay píše:Já i Cory preferujeme také nekuřáckou oblast :)


Dotaz - Nif, bylo by možné ubytovat i nás dva? Když jsme taky z Moravvy :P a bude tam ten hotel pro moraváky.. :D

Tedy, pokud nevlastníš kočku :smile:
Vlastníme fretky a přednost má parta kolem Nalka. Už jsou zavedení. Navíc bydlíme na Kladně:) Takže je to na nich. Protože máme malou, tak se u nás víc jak 3 maximálně 4 lidi nevejdou a vstává se okolo osmý :blush:
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Bruciacullo
Příspěvky: 236
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

Hlasím že Galli se též učasní s Nalkem
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Tak u nás je bydlení plné.
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1082
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

MorganaLeFay píše:Já i Cory preferujeme také nekuřáckou oblast :)


Dotaz - Nif, bylo by možné ubytovat i nás dva? Když jsme taky z Moravvy :P a bude tam ten hotel pro moraváky.. :D

Tedy, pokud nevlastníš kočku :smile:
U nás jsou zase kočky. Teď už 4 :megalol:
Reklama: Piti - práce všeho druhu, vysoká kvalita, nízká cena - spokojenost zaručena!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

MorganaLeFay píše:Já i Cory preferujeme také nekuřáckou oblast :)


Dotaz - Nif, bylo by možné ubytovat i nás dva? Když jsme taky z Moravvy :P a bude tam ten hotel pro moraváky.. :D

Tedy, pokud nevlastníš kočku :smile:
U me misto je ale jsou tam dva potkani a jak rikam cesta z centra bude v noci delsi. Jinak neni problem.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Odpovědět