Lednovy sraz - 6. setkání hráčů Equilibrie II

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Meli by jste zajem o druhy sraz?

Ne, bude mi stacit ten prvni.
11
29%
Ano, na ten prvni se nedostanu.
16
42%
Ano, klidne prijdu na oba.
11
29%
 
Celkem hlasů: 38

PAO_CZ
Příspěvky: 255
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Musím taky přijít :smile: , zatim mam cely leden volny a jen tak si to nenechám něčím přerušit.

Pokud jde o místo, U sadů se mi to vzdy libilo a nic tam snad nechybělo, tedka tam toci uz i Svijany :dribble:

Nebo me napada club BBBC ale je na Hajich, maji tam levny ale kvalitni bowling 190 po pulnoci :) , stolni fotbalky bez skla na vrchu! A taky sme si tam vzdycky mohli obednat pekny raut. Vypada to jak diskoteka ale pokazde co jsem tam byl se nic takoveho nekonalo xD http://www.bbbc.cz/

Pak me tu napadaji dalsi libovky, ale vsechno je to tak nejak od centra na kraji Prahy,kousek odemne :biggrin:
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Wendigo píše:
MorganaLeFay píše:Já i Cory preferujeme také nekuřáckou oblast :)


Dotaz - Nif, bylo by možné ubytovat i nás dva? Když jsme taky z Moravvy :P a bude tam ten hotel pro moraváky.. :D

Tedy, pokud nevlastníš kočku :smile:
U me misto je ale jsou tam dva potkani a jak rikam cesta z centra bude v noci delsi. Jinak neni problem.

Díky moc. Beru to jako závaznou nabídku. :) Kolik tam toho místa je? Kdyby se případně ještě někdo přidal :)

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Inu Pražmeni, jak pokračujete s knajpou vhodnou? :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Dobre, po duslednem testovani vybrane odborne komise jsme vybrali renovovanou prijemnou malou hospudku kousek dal od centra zato s dobrymi cenami, skvelou autmosferou a salonkem ktery si pronajmeme jen pro nas. A to nejlepsi nakonec nechteji po nas ani zalohu, zkratka podnik radost pohledet.

Jde o hospudku Malesicka Tvrz. ano v Malesicich coz je zhruba 10 minut busem z metra B [vysocanska] nebo 5 minut z metra A [Skalka] a zhruba za 30 minut se tam da dostat dokonce stejnym busem z metra C [Chodov] bus stavi hned pred hospudkou, jezdi tam i nocka navic zhruba 10min pesky od hospudky je tramvajoviste na Cernokostelecke, jeste vam zjistim jake a odkud to jezdi.

Jinak hospudka je kuracka ale muzeme se rozhodnout ze se v salonku kourit nebude, ale maji tam skoro porad zapnutou klimosku takze se tam kour vubec nedrzi.

Web hospudky najdete tady:

http://www.malesickatvrz.cz
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Hmm... Něco mi říká, že leden se blíží a bylo by třeba upřesnit termín srazu, protože lednové víkendy se plní a kdo ví, jestli jsou ještě pro všechny volné...

Tak kdy?

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

vskutku souhlasím :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Svátky uplynou rychle jako voda, takže by bylo záhodno se fakt zabývat termínem srazu. Vzhledem k tomu, že jsem Wendigo delší dobu neviděl ve hře, tak asi nemá zrovna čas řešit hru a věci okolo, tak by bylo fajn, kdyby každej napsal kdy se mu sraz hodí. Asi pokud možno do konce roku. :bigwink:

Soboty v lednu: 9.1., 16.1., 23.1., 30.1.

Já sám za sebe můžu dorazit 23 a 30 :bigwink: (předběžně, ještě si to ověřím)

EDIT: resp. pokud už to bylo všecko jasně řečeno, tak ať padne rozhodnutí :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1082
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

Já jsem pro všechny termíny, nejvíc se mi líbí 16 a 23 .. jinak je to jedno mám volno ve všechny víkendy.
Jinka prosím za Wendigo o trpělivost, nemoci se šíří, svátky , nesvátky. :blush:
Naposledy upravil(a) Pitikule dne 26. 12. 2009 11.47, celkem upraveno 1 x.
Reklama: Piti - práce všeho druhu, vysoká kvalita, nízká cena - spokojenost zaručena!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Zeptam se takhle: Nejlepe zatim vychazi 16. 1. Je tu nekdo kdo by 16teho nemohl?
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Tak teda 16.1. bych možná, asi, snad...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Dobra tak jinak, je tu nekdo kdo nemuze 16. 1 nebo 23. 1 a napiste ktery z techto dvou datumu nemuzete.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

ja jsem 16.1. i 23.1. ok :devil_2:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Znojmo víceméně podle ubytování nemůže asi celý víkend 15.-17. … takže iděálně 23.1.… i když v nejhorším případě se to dá vymyslet jinak :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Co se ubytovani tyce tak jak rikam muze se udelat kemp u mne na byte. Mista je tam spousta. jediny problem je ze bud vyrazime uz v pul jedne [to je pak cesta jen 40minut] a nebo by jsme museli jit pesky na Cernokosteleckou kde kazdou hodinu se da dostat tramvajema ale to uz je cesta prez hodinu.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Zatím to ber, že 16. asi ne a pak se uvidí jak to výjde :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Posledni dotaz, 23. 1. mohou vsichni? Kdo se neozve ted bude nasilne opomenut. :biggrin:
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Můžu 16.1. i 23.1. a je mi to v podstatě jedno.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ideální... já, michall, "Armio", Olík, Galli :bigwink: samozřejmě pak ověřím kdo jak může jet z nás všech :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Já a Cory nejspíš můžem.

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Odpovědět