Lednovy sraz - 6. setkání hráčů Equilibrie II

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Meli by jste zajem o druhy sraz?

Ne, bude mi stacit ten prvni.
11
29%
Ano, na ten prvni se nedostanu.
16
42%
Ano, klidne prijdu na oba.
11
29%
 
Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

leden máme zatím taky volný, myslím...

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Aefar píše:Jestli budu moct a chtít, uvidím tak týden před termínem (kterýmkoli). Prioritní je pro mě první sraz, považuji ho za "oficiálnější", i když přiznávám, jsem z toho trochu zmatený.
Byl oficialni nez si z toho udelali stredecni sraz akorat ze v sobotu. Tady nevim jestli se nas sejde tolik ale jak jsem rekla rada bych to vedla v duchu srazu predchozich let jako setkani tymu s hraci a ne jako jedna parta hracu se sejde a vy ostatni se bezte bodnout. To je pristup ktery se mi proste nelibi proto se snazim zorganizovat tento druhy sraz s co nejvetsim predstihem aby se vetsina mohla zucastnit.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Nifredil píše:Dopředu oznamuji.. sice se to ještě může změnit, ale to risknu.. že by nám nemělo nic vadit udělat Moravě hotel. Datumově bych to viděla spíš po 15.1. :bigwink:
Takže Znojmo by dojelo podle domluvy tadyk s Nif, tzn. spíše po 15.1. … osobně nevím co a jak, ukáže se, jestli budu muset něco na poslední chvíli dohánět, že bych se podle toho ukázal :smile:

EDIT: jo jinak ke mě se píše případně Olík a Michall, za který tu organizaci apod. řeším já a jen k nim filtruju finální informace :bigwink:
Naposledy upravil(a) Nalk dne 4. 11. 2009 16.22, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Tak pri nejhorsim by se hotel udelal jinde na ulici spat nebudete, ale budu s tim pocitat.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

No já bych si třeba i udělala výlet do Prahy.. ale to je fakt dost ve hvězdách. Takže raději nic neslibuju a uvidím jak se to vyvine. Před Vánoci určitě nemůžu.. maximálně dělat hotel toho 5.12. :blush:
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Pred vanoci to rozhodne nebude, brzky termin by opet znamenal ze by hodne lidi nemohla dorazit a navic jak jsem rekla s vetsim rozestupem nekteri jeste radi dorazi na srazy oba.

Predbezne vychazi nejlepe zatim 16. a 23. ledna ale zdaleka se jeste nevyjadrili vsichni.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

16.1. nebo 23.1. nejlepší termín
LD
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Jsem pro, časově se přizpůsobím. :clover:
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Takze kdo se tak vyznate po Praze muzete uz navrhnovat hospudky.

Podminky jsou - dostatecny prostor - zatim to vypada ze nas bude tak 20 ale pro jistotu bych schanela neco kam se nas vejde alespon 30 pokud se rozhodne dorazit nekdo dalsi.

Nekuracky salonek, souhlasim s tim ze hlavni prostory srazu by mely byt nekuracne nicmene by bylo fajn kdyby tam byl i nejaky oddeleny kuracky prostor aby jsme nemuseli ven na mraz.

Dobre jidlo, piti a rozumne ceny. Pivo za 40kc neni rozumna cena takze bych se vyhla prehnane moc nobl podnikum.

Prijemna atmosfera bez hlucne hudby.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

co se sejít u mě na bytě můžeme udělat pořádné mejdlo :nuke:
tak 30 lidí se sem vejde i když nemám toliko židlí ale stejně se pak budou válet po zemi všici :excl:

jo a stejně potřebuju vyměnit nábytek a koberece, tož to tady můžete i lehce zdemolovat, pokud se najde někdo kdo pak uklidí :bigwink:


jinak samozřejmě že můžeme začít kulturně, jinak nekuřácký salonek by mohl bejt v šatně :biggrin:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Mejdan u Tomyna? Beru! :D
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Aj já bych dojel!
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

hehe paňáčci jak se toho chytli, jako není problém některý víkend v lednu, akorát průšvih je se spaním mám jen dvě postýlky a obě jsou obsazené, teda spíš jedna postýlka a rozkladající rozkládající se gauč :biggrin:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

To kdyztak zkus nejakou domazi akcicku take nekdy jindy, ja mam na mysli nejakou slusnou hospudku nebo kavarnicku na klidnejsi popovidani nez nejakou chlastakci.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

to jako že u mě doma to není slušné? téda :blink:
a jinak na chlastaakce už némám buňky jde vždy o příjemné posezení a pokecání s dobrým bílým vínkem :biggrin:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Nekdy jindy nejsem proti ted bych se radeji drzela puvodniho konceptu takze:
Wendigo píše:Takze kdo se tak vyznate po Praze muzete uz navrhnovat hospudky.

Podminky jsou - dostatecny prostor - zatim to vypada ze nas bude tak 20 ale pro jistotu bych schanela neco kam se nas vejde alespon 30 pokud se rozhodne dorazit nekdo dalsi.

Nekuracky salonek, souhlasim s tim ze hlavni prostory srazu by mely byt nekuracne nicmene by bylo fajn kdyby tam byl i nejaky oddeleny kuracky prostor aby jsme nemuseli ven na mraz.

Dobre jidlo, piti a rozumne ceny. Pivo za 40kc neni rozumna cena takze bych se vyhla prehnane moc nobl podnikum.

Prijemna atmosfera bez hlucne hudby.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

hemendo píše:Já se hlásím taky, na kokosákův termín nemůžu a nejspíš hledám ubytování, klidně na zemi. Pokud bude sraz v praze a v nočních hodinách, asi se zpět domů nedostanu. :clover:

Já nevím jak to mám udělat, ale 28 prostě nemůžu. Takže nevím, jestli mám výsledky ankety někomu předat nebo je jen přinýst na tenhle. :ermm:
Tak když už jsi se s tím dělal, tak by bylo fér si to vyhlásit sám. Nebo se rozhodni, podle toho, na kterej sraz přijde víc oceněných :biggrin:
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Tomyn píše:hehe paňáčci jak se toho chytli, jako není problém některý víkend v lednu, akorát průšvih je se spaním mám jen dvě postýlky a obě jsou obsazené, teda spíš jedna postýlka a rozkladající rozkládající se gauč :biggrin:
já si klidně veznu spacák, tož v cajke, jen dát konečný termín!
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 241
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Můžete počítat i se mnou :smile: čas se určitě najde
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Návštěva Tomynova doupětě zní zajímavě :megalol: ale to bych nechal na případnou "afterparty" :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Odpovědět