Lednovy sraz - 6. setkání hráčů Equilibrie II

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Meli by jste zajem o druhy sraz?

Ne, bude mi stacit ten prvni.
11
29%
Ano, na ten prvni se nedostanu.
16
42%
Ano, klidne prijdu na oba.
11
29%
 
Celkem hlasů: 38

Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

U sadu je problem. a] cteji zalohu a docela mastnou b] hodne lidi si minule stezovalo ze je tam natahli, kdyby to byl jeden dva reknu neco si pripili a prepocitali se, ale kdyz si stezovali i lide strizlivi neco asi bude spatne.

Tohle je tri zastavky busem od metra, 6ti minutova cesta, bus jezdi kazdych 10 minut prez den jeste casteji, my to chodime bezne pesky. Navic se tam da dojet i s Bcka [asi 15 minut busem]

Hospudky co znam v centru jsme prosli ale narazilo se na nekolik problemu a] zakoureny prosor [sanky, Kain] b] prilis velky hluk [Skanzen] c] jeste vetsi ceny [pivo za 40 a tak podobne]

Popravde nejlepsi ceny a nejtizsi misto by byla hospudka Legenda, ale je mi jasne ze dotahnout vas do Hornich Pocernic je uz uplne nemozne
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Sud vážně ne. Že si číšník připíše dvě tři piva na dvacet lidí se stává, budiž mu to přáno. Ale aby zůstalo oba dva roky manko hodně přes pět set, včetně jídel a tvrdého je dost zarážející. Pro zajímavost dodám, že poslední hromadný sraz konaný u Saxe v palačinkáčně skončil s mankem v podobě 22 korun za jedno piv o. Sud je pěkná hospoda, ale jít tam i třetí rok, to tak leda platit okamžitě, po každém pivu a jídlu a to bezpodmínečně, jinak se budou ti co tam zbudou zase skládat. Za ten rozbitý záchod před dvěma lety *koukne jistým směrem* už sme se jim revanšovali snad dost :crazy: :biggrin:
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Wendigo píše:U sadu je problem. a] cteji zalohu a docela mastnou b] hodne lidi si minule stezovalo ze je tam natahli, kdyby to byl jeden dva reknu neco si pripili a prepocitali se, ale kdyz si stezovali i lide strizlivi neco asi bude spatne.

Tohle je tri zastavky busem od metra, 6ti minutova cesta, bus jezdi kazdych 10 minut prez den jeste casteji, my to chodime bezne pesky. Navic se tam da dojet i s Bcka [asi 15 minut busem]

Hospudky co znam v centru jsme prosli ale narazilo se na nekolik problemu a] zakoureny prosor [sanky, Kain] b] prilis velky hluk [Skanzen] c] jeste vetsi ceny [pivo za 40 a tak podobne]

Popravde nejlepsi ceny a nejtizsi misto by byla hospudka Legenda, ale je mi jasne ze dotahnout vas do Hornich Pocernic je uz uplne nemozne


Hmm, tak to jsem popravde nevedel, a to jsem tusim loni odchazel se skupinkou tech poslednich.

A co okoli IPaku? Tam je hospod jak na naseto :smile: Co se zakourenosti tyce, tak to je ovsem problem. Vetsina nekurackych "salonku", jsou dost k smichu.

Kazdopadne, tak jako tak, ja to budu mit blizko :smile:
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Je pravda, ze U sadu jsou nejaci hamtavi... jako kde jsem platit utratu 950K mi neni jasne... zas tolik jsem toho nevypil a nesnedl... Navic se nam tam posledne ztratil cely obsah damske kabelky(dokumenty+penize), sala, a jeste jedna penezenka s 1000K a dokumenty... cisnik protivnej jak noc... hruza
-
na ten vecer nevzpominam v dobrem

škoda, že Hvězda je na úplně druhém konci prahy :(
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

No v centru by to urcite bylo dobre pro vsechny, ale myslim ze to chce jit do podniku ktery nekdo zna a vy co tam cekat a jake to tam je, a ne ze se neco najde v centru a nikdo tam nikdy nebyl, to uz je myslim lepsi hodit to na jistotu i kdyz to bude mimo centrum.
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Dnes jsem potvrdila REZERVACi pro 30 osob a to v hospode PUDA http://www.restauracepuda.cz/

Rezervace je od 17:00 na jmeno Mikulcova, pro ty jez maji stejnou pamet jako ja "ta rezervace pro tech tricet lidi nahore" bude take stacit.


Nechteli po me zadnou zalohu nic a byli vubec velmi slusni, obsluha je tam prijemna a budeme mit celou zadni cast druheho nekurackeho patra jen pro sebe.

Spojeni tam je na Zastavku busu 177 a 195 Sidliste Malesicei. Oba dva autobusy jezdi prez stanice metra A Skaka a B Vysocanska. Notoricti ztracenci si zapisi me telefoni cislo 724315830 a pripadne si zavolaji o radu/doprovod.

edit: Tady to mate na mapach http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq … 36304@z=16
Naposledy upravil(a) Wendigo dne 20. 1. 2010 1.59, celkem upraveno 1 x.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Vypadá to hezky! :yes:

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

no supr kolem toho jsem jezdil kazdy den do skoly :) samozrejme i ze skoly
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Znojmo (ochuzené o Armia, který nemůže) jistě nezabloudí :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Pritahnete Pipina. Povine i kdyby jste ho meli unest a svazat :biggrin:
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Wendigo píše:Pritahnete Pipina. Povine i kdyby jste ho meli unest a svazat :biggrin:
Ou *zahrebe se hluboko do země*
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Já si s ním špinit ruce nebudu... a cestující v autě se nechtějí mačkat... :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:Já si s ním špinit ruce nebudu...
Co tím chtěl básník říct? Hm? Chceš tím snad říct že ty jsi ten nejlepší a ostatní špína?
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Tím chci říct, že dobrovolně očividně nechceš … a násilím si špinit ruce fakt nebudu :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Ten kdo ho ulovi a privlece ma u me pivo.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

mají krupicovou kaši :)
PODPIS
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Dorazím také
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Psanec píše:Dorazím také
Supéér :smile:
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Braenn píše:
Psanec píše:Dorazím také
Supéér :smile:
chápu tedy dobře, že tam budeš? :)

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Jak už jsem psala výše:)
Odpovědět