Proměna

Když zlobí kouzla a modlitby

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Mně by se například líbilo víc možností proměn pro druida - ale ne z hlediska toho, aby to byl PG supr trupr killer, spíš jako rozšíření RP možností. Tedy například proměna do sovy, straky, myši, vrány, psa, atd.
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ikkie píše:Mně by se například líbilo víc možností proměn pro druida - ale ne z hlediska toho, aby to byl PG supr trupr killer, spíš jako rozšíření RP možností. Tedy například proměna do sovy, straky, myši, vrány, psa, atd.
Mne by se treba zase libilo, kdyby shifter prisel o vsechny svoje PG promeny (rozumej o vsechny) a podle levelu by si mohl "zapamatovat" nejruznejsi bytosti, co potka, (samozrejme obtiznost "zapamatovani" umerna levelu shifter), do nichz by se pak mohl menit - menily by se mu ovsem jen adekvatne fyzicke atributy, neziskaval by zadne magicke schopnosti …
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

a zkus jí trefit :o)
PODPIS
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Ikkie píše:Mně by se například líbilo víc možností proměn pro druida - ale ne z hlediska toho, aby to byl PG supr trupr killer, spíš jako rozšíření RP možností. Tedy například proměna do sovy, straky, myši, vrány, psa, atd.
K tomu druidovi - me by se jeste libilo (a nejen me :megalol: ), kdyby 12tým lvlem druid, kromě získání lítých proměn, nepřiše zároveň o "ne-líté" formy. Jediný model, který zůstává zachován jak v normální, tak líté verzi je shift do pantera.
Jinak souhlas ikkie - si vem, že takový čáryfuk se s knihou proměn promění do čeho chce (teda na to, na co je v knize model), takhle kdyby něco podobného měl druid :clover: (samozřejmně na zvířata).

to cybermisa: Nejdřív by bylo třeba "rozhodnout" co/jak vlastně znamená Shifterova proměna.
1) Je to změna tvaru?
2) Nebo proměna do TOHO zvířete/tvora, včetně jeho atributů?
Př.: Shifter se promění např. do Drowa, který má Infravidění/MR/schopnost kouzlit nebo se Shifteři promění jen do něčeho co vypadá jako Drow, ale je to jen uplácaná figurka z masa a kostí, kterou hýbe "mysl" shiftera a která jen vypadá jako Drow?
Podle mě platí bod 2), ty navrhuješ 1).
To že by si shifty vybíral na přestupu jako si kouzla vybírá prskavka je dobrý nápad.
Obrázek
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

AD wizard a kniha promen - jde pouze o zmenu vzhledu, niceho jineho.

AD druid - kompletne zmena do zvirete.

Ad shifter - dal bych mu zmenu pouze fyzickeho vzhledu, tj. kdyz do drowa, tak "zdedi" jeho fyzickou konstituci, ale zadnou RS/ultravideni atd … Libilo by se mi, kdyby mel shifter moznost "kopirovat" i vzhled ruznych NPC (vcetne PC).
Naposledy upravil(a) cybermisa dne 11. 11. 2009 13.57, celkem upraveno 1 x.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

CM & KaTo: nový systém šifterských (potažmo druidských) proměn je v procesu. Zatím jsem Labirovi poslal tuším 4 návrhy, propracované jak z IC tak OOC hlediska. Plus navíc jeden kompletní systém, včetně skriptů a jeden návrh implementace skrytí jména hráče v proměně. Podrobnosti jednotlivých systémů bych tu nerad probíral, ať nekazím překvapení ;)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

A jéjéj

Příspěvek od Scrappy »

Nechci kvůli tomu otvírat nové téma, když už je zde něco na ten způsob. Doba trvání kouzla mi příjde opravdu krátká, vemte si, že ten čas při hraní na EQ utíká strašně rychle a tak dvě minuty příjdou spíš jako 30 vteřin, ale to není tak podstatné jako fakt, že je to kouzlo 9. okruhu, maximálního možného okruhu (když nepočítám epic). Neustále opakující se souvětí k tomu, jak se to dá zneužívat a pak i reakce k tomu, že se jiným nedůvěřuje, to je již ohrané a únavné, proto bych přešel rovnou k návrhu pro prodloužení tohodle kouzla aspoň na 5 minut, berme v úvahu, že jakmile to kouzlo vyprchá, tak taky nemá neomezené použití :clover:

Osobně mi příjde, že některé změny kouzel vedou k různým kombinacem po dosažení nějakého slušného okruhu, který se dá se svým smyslem použít, a že těch kombinacích není málo, ale proč nejet tedy čistého mága místo nějakého neporazitelného PB?

Dnes nemám básnické střevo, tak se omlouvám za možné zazmatkované věty a poprosil bych, aby se k tomu vyjadřovali jen ti, co si jsou jistí, že se budou držet tématu a nesklouzneme zase někam, třeba k paladinům. :clover:
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Scrappy píše:
OT: Čistý mág na EQ je neporazitelný PB :megalol: :megalol: .
Obrázek
Odpovědět