Strhávání vzkazů

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

No Nalku nehraju tu rok, ale taky ten rok a půl :biggrin:
Víš docela mě mrzelo cos napsal. Nechápu jestli jsem tě něčím tak strašně znechutil, že sis musel dloubnout.
když už máš stížnosti tak jsi měl napsat do PM a ne aby to viděli všichni ostatní. A pokud máš opravdu tak veliký problém a nemužeš mě a mé znalosti s pravidli vystát, pak jsem zvědavý co mi po PM vytkneš :bigwink:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

typický argument "já tu hraju dýl, a tak to vím líp", který se tu s takovou oblibou provozuje, je fakt egomasturbační úchylnost toho nejvyššího levelu :zorro:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

..a to je důkazem toho, že jde o lvl
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Wolf píše:znalosti s pravidli vystát
Ehm vůbec se do toho nechci míchat a už vůbec se někoho zastávat, vlastně mi tahle celá diskuze uniká, ale tohle mi nedá...
Pravidlo bez pravidla jako Město bez města.… s pravidly jako s městy
Vím, že teď asi vypadám jako zbytečnej hnidopich, ale prosímvás... naučte se tu shodu podmětu s přísudkem, ty chyby jsou něco hroznýho!
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

George píše:
Wolf píše:
naučte se tu shodu podmětu s přísudkem, ty chyby jsou něco hroznýho!
No vidíte.. a tohle ani shoda podmětu s přísudkem není, ale tu se rozhodně naučte taky =P
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

George píše:
Wolf píše:znalosti s pravidli vystát
Ehm vůbec se do toho nechci míchat a už vůbec se někoho zastávat, vlastně mi tahle celá diskuze uniká, ale tohle mi nedá...
Pravidlo bez pravidla jako Město bez města.… s pravidly jako s městy
Vím, že teď asi vypadám jako zbytečnej hnidopich, ale prosímvás... naučte se tu shodu podmětu s přísudkem, ty chyby jsou něco hroznýho!
proboha nebuď pošuk nebo si dám práci, a najdu si tvoje gramatické chyby :smile:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Abys nedopadl jako Anade! :megalol:
Jasné, stane se a to Y se někam vytratí …
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Kapik
Příspěvky: 401
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

George píše:
Wolf píše:znalosti s pravidli vystát
Ehm vůbec se do toho nechci míchat a už vůbec se někoho zastávat, vlastně mi tahle celá diskuze uniká, ale tohle mi nedá...
Pravidlo bez pravidla jako Město bez města.… s pravidly jako s městy
Vím, že teď asi vypadám jako zbytečnej hnidopich, ale prosímvás... naučte se tu shodu podmětu s přísudkem, ty chyby jsou něco hroznýho!
nechci rejpat, ale shoda podmětu s přísudkem není zrovna tenhle případ;)
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Kapik píše:
George píše:
Wolf píše:znalosti s pravidli vystát
Ehm vůbec se do toho nechci míchat a už vůbec se někoho zastávat, vlastně mi tahle celá diskuze uniká, ale tohle mi nedá...
Pravidlo bez pravidla jako Město bez města.… s pravidly jako s městy
Vím, že teď asi vypadám jako zbytečnej hnidopich, ale prosímvás... naučte se tu shodu podmětu s přísudkem, ty chyby jsou něco hroznýho!
nechci rejpat, ale shoda podmětu s přísudkem není zrovna tenhle případ;)
Nechci rejpat, ale sám sem se opravil pět minut před tebou :)
To OneHeart: Směle do toho, rád se poučím z vlastních chyb, protože psát gramaticky správně je jedna z mála věcí, na kterých mi záleží :)
To Wolf: Vytratí? dyť to uplně bije do očí =P

Ale neřešte mě, to bych nebyl já, abych si taky nerýpl v ohništi...
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Georgi, poukazovat na gramatické chyby je out of topic a je to spíše dětinský rejp. Stejně jako se mi to nelíbilo u anade... jestli chceš aby wolf psal spisovně, napiš mu to do pm a navrhni mu třeba, že mu budeš dělat doučovatelku. Tohle sem prostě nepatří.


Přemýšlel jsem proč se takové pi..viny na phoru trpí a rovnou nezamykají... už jsem na to přišel. *kopne niam do prdele a zabere její místo a její popkorn*
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

anurin píše:Georgi, poukazovat na gramatické chyby je out of topic a je to spíše dětinský rejp. Stejně jako se mi to nelíbilo u anade... jestli chceš aby wolf psal spisovně, napiš mu to do pm a navrhni mu třeba, že mu budeš dělat doučovatelku. Tohle sem prostě nepatří.


Přemýšlel jsem proč se takové pi..viny na phoru trpí a rovnou nezamykají... už jsem na to přišel. *kopne niam do prdele a zabere její místo a její popkorn*
Ještě dodám, že pravidla hráč číst nemusí pokud má selský rozum. Není to povinností. Spousta lidí na serveru nečetla pravidla a nebo né úplně celá. Nalku, vsadím se, že si je také nečetl celá, tak do wolfa nerejpej. Ty si ho nevšímej a budete oba spokojení.

A jak říkal oneheart, nehonte si ega na fóru, jděte raději na záchod.
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

anurin píše:… *kopne niam do prdele a zabere její místo a její popkorn*
Niam z velkým N. A navíc, říká se do řiti, a ne do prdele, protože letadlo se řítí a ne prdelkuje.. :bleh: :flames: :flames: :flames:

Přispívám pouze do kvalitních diskuzí.. A hraju tu už 2 a 3/4 roku.. To už mám docela oprýskaný kyblíček.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

anurin píše: Ještě dodám, že pravidla hráč číst nemusí pokud má selský rozum. Není to povinností. Spousta lidí na serveru nečetla pravidla a nebo né úplně celá. Nalku, vsadím se, že si je také nečetl celá, tak do wolfa nerejpej. Ty si ho nevšímej a budete oba spokojení.

A jak říkal oneheart, nehonte si ega na fóru, jděte raději na záchod.
MUAHAHAHAHA. Jak se prokecl, že nečetl pravidla :D
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

já vlastně taky ne :blink:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Poukazování na chyby jsme tu už probírali a shodli jsme se, že povznášet kulturu národa budeme přes PM a dotyčný, chce-li býti povznesen, si to opraví :bigwink:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Aefar píše:Poukazování na chyby jsme tu už probírali a shodli jsme se, že povznášet kulturu národa budeme přes PM a dotyčný, chce-li býti povznesen, si to opraví :bigwink:
Né všichni jste se shodli, vždy se najde někdo kdo se neshodl a prostě bude rejpat... a nebo to holt nečetl a nevěděl.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Jája CZE píše:
anurin píše:… *kopne niam do prdele a zabere její místo a její popkorn*
Niam z velkým N.
Ty mongole mongolská!!! Neopravuj mé pravopisné chyby a nejdřív se podívej na své... nebo nakopu do řiti Tebe! :angry: Rozumíme?



Máš štěstí, že nevím kde bydlíš... :sport_boxing:
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

OneHeart píše:já vlastně taky ne :blink:
Nezajdem na střůdla?
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

anurin píše:
Jája CZE píše:
anurin píše:… *kopne niam do prdele a zabere její místo a její popkorn*
Niam z velkým N.
Ty mongole mongolská!!! Neopravuj mé pravopisné chyby a nejdřív se podívej na své... nebo nakopu do řiti Tebe! :angry: Rozumíme?



Máš štěstí, že nevím kde bydlíš... :sport_boxing:
Nechcete tohle dát do kategorie pro zasmání? :biggrin: Myslím, že tam zatím není nic u čeho bych se víc nasmál než u tohohle. :megalol:
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

anurin píše:
Aefar píše:Poukazování na chyby jsme tu už probírali a shodli jsme se, že povznášet kulturu národa budeme přes PM a dotyčný, chce-li býti povznesen, si to opraví :bigwink:
Né všichni jste se shodli, vždy se najde někdo kdo se neshodl a prostě bude rejpat... a nebo to holt nečetl a nevěděl.
To nebylo tady... To byla jiná rubrika, tady je flames a tady se musí rýpat. :blush: Jinak by nebylo co číst :rtfm:
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Zamčeno